Skocz do zawartości

Esme

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wasyl25 napisał:

A może by wprowadzić sklep dla vipów i to co można kupić w sklepie dla graczy /s to u vipa żeby było 2 razy taniej  ;d

Vip i tak ma duże zarobki, więc odpada

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, OptimusPrim napisał:

Proponuję dodać plugin https://amxx.pl/topic/3866-usuwanie-obiektow-z-mapy-skrzynkek-elementy-mapyruchome/

Pozwala on na usunięcie niepotrzebnych elementów mapy np: desek na deathrun_forest

To już jest dodane na serwerze, ale jak sama nazwa mówi, możemy usunąć tylko obiekty ruchome, więc deski nie są obiektem ruchomym i nie idzie ich usunąć, bo są wliczane w TXT

Na niektórych mapach możecie zauważyć, że nie ma drzwi na respie (obiekty ruchome)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proponuję zmienić wygląd skina kosy dla vip albo rozbudować ten element i dodać możliwość jego zmiany tzn. żeby było kilka dostępnych rodzajów i można było sobie wybrać z nich ulubiony. To nie jest wyłącznie moje zdanie. Na serwerze pojawiają się osoby, które również wyrażają taką opinie. Na serwerze jest coraz więcej VIP i dobrze ale miło by było gdyby była jakaś różnorodność. (Bardziej liczę na rozbudowanie tego elementu, jeżeli to możliwe)

*EDIT.1*

Mam jeszcze jeden pomysł a mianowicie chciałbym, aby na serwerze było coś w rodzaju klubów/gangów. We wstępnych przemyśleniach wyobraziłem sobie to tak, że założycielem klubu może być każdy gracz, który wykupi tę usługę (byłaby to jednorazowa symboliczna wpłata na powiedzmy 3miesiące/6miesięcy/rok). Co do samego klubu to zawierał by on maksymalnie 5-10 graczy. Gracze z członkostwa klubu nie posiadały by żadnych korzyści. Jedyną różnicą byłby kurtki tag klubu przed nazwą gracza. Pomysł trzeba jeszcze dopracować i mogę z tym pomóc, ale myślę, że udało mi się go wstępnie opisać.

Co o tym myślicie?  O skinie/skinach i o klubach. :)

*EDIT.2* 

Kolejne 2 sprawy: 

1. Dobrze byłoby przyspieszyć działanie  kolejki. Na dużych mapach może to nie jest zauważalne, ale na mniejszych takich jak chemical, govno, arctic jak najbardziej. Sytuacja wygląda tak: wejdą przykładowo 4 osoby naraz do strefy TT i nie wiadomo kogo bić,  na pierwszym CT jest charakterystyczna zielona nakładka ale już na pozostałe się nie można doczekać.

2. Chciałbym aby po wejściu CT w kolejkę dezaktywował się duch z dwóch powodów (po zakończeniu rundy znowu się aktywuje):  -zdarza się tak że 2 osoby wejdą jednocześnie do kolejki i zauważają to dopiero w strefie TT kiedy się oriętują że nie ma ich w kolejce; -rozwiązało by to problem z robieniem ducha i zmniejszyłoby to liczbę banów. 

Edytowane przez Pewniak
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skiny kosy odpadają. Skin kosy ma VIP i niech tak pozostanie.

Co do klubów/gangów to nie wiem czy cos było z tym kombinowane bo wiele razy taka propozycja padała. Jeżeli było to probowane a nie ma tego aktualnie to znaczy, ze nic z tego. Nie wiem, z tym to do Zygusia trzeba.

Co do kolejki to już tez do Zygusia. Nie wiem czy widział tą propozycje a zostawiłem to dla niego :D@Zyguś

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2018 o 04:21, [BOR] PEWNIAK napisał:

roponuję zmienić wygląd skina kosy dla vip albo rozbudować ten element i dodać możliwość jego zmiany tzn. żeby było kilka dostępnych rodzajów i można było sobie wybrać z nich ulubiony. To nie jest wyłącznie moje zdanie. Na serwerze pojawiają się osoby, które również wyrażają taką opinie. Na serwerze jest coraz więcej VIP i dobrze ale miło by było gdyby była jakaś różnorodność. (Bardziej liczę na rozbudowanie tego elementu, jeżeli to możliwe

Podaj jakieś konkretne modele max 3 więcej odpada bo serwer jest pod fps nie jakość (iddziemy tutaj tradycją Riasa)  ;)

 

W dniu 24.06.2018 o 04:21, [BOR] PEWNIAK napisał:

Proponuję zmienić wygląd skina kosy dla vip albo rozbudować ten element i dodać możliwość jego zmiany tzn. żeby było kilka dostępnych rodzajów i można było sobie wybrać z nich ulubiony. To nie jest wyłącznie moje zdanie. Na serwerze pojawiają się osoby, które również wyrażają taką opinie. Na serwerze jest coraz więcej VIP i dobrze ale miło by było gdyby była jakaś różnorodność. (Bardziej liczę na rozbudowanie tego elementu, jeżeli to możliwe

Były gangi za czasów Riasa w wersji beta i nie wypalily, rozwazalem ten temat z Właścicielem i doszliśmy do wniosku ze nie ma sensu wgrywać ich bo się buguja, zresztą to nie JB (*) żeby były gangi, zawsze byłem na nie przy tym, bo by panował chaos 

 

W dniu 24.06.2018 o 04:21, [BOR] PEWNIAK napisał:

. Dobrze byłoby przyspieszyć działanie  kolejki. Na dużych mapach może to nie jest zauważalne, ale na mniejszych takich jak chemical, govno, arctic jak najbardziej. Sytuacja wygląda tak: wejdą przykładowo 4 osoby naraz do strefy TT i nie wiadomo kogo bić,  na pierwszym CT jest charakterystyczna zielona nakładka ale już na pozostałe się nie można doczekać

Nie idzie tego przyspieszyć, bo kolejka jest częścią silnika i wszystkie parametry muszą się zgadzać, a kombinowanie przy kolejce jest ryzykiem wystąpienia crashem. 

W dniu 24.06.2018 o 04:21, [BOR] PEWNIAK napisał:

. Chciałbym aby po wejściu CT w kolejkę dezaktywował się duch z dwóch powodów (po zakończeniu rundy znowu się aktywuje):  -zdarza się tak że 2 osoby wejdą jednocześnie do kolejki i zauważają to dopiero w strefie TT kiedy się oriętują że nie ma ich w kolejce; -rozwiązało by to problem z robieniem ducha i zmniejszyłoby to liczbę banów

Nie idzie tego przyspieszyć 

Wystarczy dać slapa i upomnienie, a nie od razu bana :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was ist das?

Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/1.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/2.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/3.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/4.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/5.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/6.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/7.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/8.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/9.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/10.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/11.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/12.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/13.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/14.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/15.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/16.mp3'

  • Like 2
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, TGM napisał:

Was ist das?

Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/1.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/2.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/3.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/4.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/5.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/6.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/7.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/8.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/9.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/10.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/11.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/12.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/13.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/14.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/15.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/roundsound1/16.mp3'

Po prostu próbowałem wgrać rs. Zostawiłem to na dzisiaj i już poprawione, działa

Edytowane przez VORDEN
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
24 minuty temu, Destroyer... napisał:

dodanie pluginu który usuwa dzwi na mapach lub ich usunięcie drzwi 

Nie będę pisał tego drugi raz, więc kopiuj, wklej... 

 

Ponieważ plugin do usunięcia ruchomych obiektów obciążał serwer i powodowało to crashe 

Czyli odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności