Skocz do zawartości

Na każdego przychodzi pora :)


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie.

Na każdego z nas przychodzi niestety pora.. Nie mam już tyle czasu co wcześniej. Szkoła, praca. Po prostu po przyjściu do domu nie chce mi się nic.

Spędziłam tu prawie 3 lata, na początku jako zwykły użytkownik, później admin serwera no i redaktor. Poznałam tu wiele mega pozytywnych osób, z którymi kontakt dalej będę mieć (tak myślę ^^). Spin także nie brakowało;p

Mam nadzieje, że pomimo wszystko przydałam się na sieci i wniosłam coś ciekawego :)

Przepraszam również Karol Ciebie, gdyż miałam nie odchodzić ale ostatni tydzień dał mi niestety dużo do myślenia..

To pożegnanie jest również moją rezygnacją z funkcji pełnionej tutaj. Mam nadzieje, że mi to wybaczysz :)

Co do kącika - zostawiam go pod opieką obecnych redaktorów. Myślę, że należycie się nim zajmiecie. Nie wiem jak z konkursem, ale może, ktoś z was będzie miał chęć go kontynuować.

Oczywiście czasem was odwiedzę, na steam też będę i w dalszym ciągu służę pomocą, więc można pisać śmiało. Kto wie, może i na jakiś serwer czasem wpadnę :)

 

Pozdrawiam wszystkich, z którymi miałam jakąkolwiek styczność!

Trzymajcie się!:*

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O BOŻE KINGA :(

Wielka szkoda, że odchodzisz, ale jak wiadomo nauka/praca ważniejsza :(.

Mam nadzieję, że zagramy jeszcze jakiegoś mixa i polamie z Tobą w teamie! :wub:

Powodzenia i mam nadzieję, że kiedyś wrócisz!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO CHYBA NIE.

Prima aprilis był kilka tygodni temu!

Ty się nigdzie nie wybierasz noooo :(

 

Chodź nie rozmawialiśmy dużo to wiem, że jesteś strasznie mądrą, miła, świetną i sympatyczną osobą.

Obyś kiedyś tu wróciła :)

Cześć i powodzenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wut?

Ale, prawda życie prywatne ważniejsze. Naprawdę wielka szkoda, ale wpadaj jak tylko będziesz mogła. 

Powodzenia i mam nadzieję, że wrócisz. 

 

Komu ja będę napisy robić? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze fajny redaktor odchodzi ale no coz praca i inny obowiazki ważniejsze...

Chodze ze pania nie znalem tylko z fajnym postow jako redaktor i gazetki itd...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czesc i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za świetną współpracę Kinga.

Każdy z nas wie, nie będąc nawet dostatecznie blisko Ciebie, że oddałaś całe serce i wolny czas kącikowi. Jestem pewien, że wiele osób Ci tego nie zapomni. Mam nadzieję, że będziesz czasem wpadać na forum czy ts'a i będę miał niejednokrotnie okazję zamienić z Tobą parę słów. :) 

Powodzenia dalej Tymbarku, niech życie nie da Ci popalić. Jesteś wielka. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę :O Jaka szkoda, no :c ogromna :c No ale cóż, powodzenia i dzięki za wszystko, za pomoc i wspólne granie na JB :D Do zobaczenia, oby szybko :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia a wywiadzik? :c no a kogo ja bede chwalic za swietne wywiady oprocz innych swietnych redaktorow i ich dziel? :c

 

Mam nadzieje, ze forum tez bedziesz odwiedzac :)

Powodzonka w szkole/pracy :* .!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjj no :C

 

Szkoda że odchodzisz, no dużo gadaliśmy, mm też były i oczywiście JB. No mam nadzieję że nie zapomnisz o mnie i zagramy jeszcze !!!

Powodzonka, trzymaj się !!!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności