Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Zeus |[UK] ( return )


Zeus446

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Zeus |[uK]

2. Imię:Piotrek

3. Wiek:23

4. Znajomość AMX (1-10): 9

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie):Nie (jeśli potrzeba zapłacę ponownie )


8. Parę słów o sobie **: Cześć mam na Imię Piotrek aktualnie znajduję się poza granicami kraju w podążaniu za lepszym bytem

Jestem osobą miła ale wiadomo do czasu każdy ma swoje granice  . Interesuje się sportem (szczególnie przed tv :D  ) lubię słuchać hip-hopu (muzyka bogów :D ) Wiele osób mnie zna  i wie jaki jestem więc nie mam co dużo pisać o sobie ;)

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Odpowiedź jest prosta nie mam zamiaru kopiować i powtarzać całej regułki pomóc adminą którzy nie zawsze mają czas aby spełniać swoje obowiązki . Gram w godzinach nocnych więc to tez czas dla cziterów .

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: 0:0:145832667

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3/6 dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): DR od 19 do 24 W kiedy tylko mam czas .

13. Staż w Counter-Strike 1.6:Rok

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zdecydowałeś się powrócić to na TAK :D
Według mnie spełniasz wszystkie warunki więc nie będę wypisywać wszystkiego :)

Edytowane przez Katy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK :D

+gt

+doświadczenie

+każdy go zna

+mikrofon

+składka

+STEAM

+jest napewno miłą i ogarniętą osobą, oraz gdy był adminem często sprawdzał u@, nie jak niektórzy :):P

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało przyjęte.<br />Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało przyjęte.<br />Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności