Skocz do zawartości

Skarga MajuN.


Semi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na TS3: Semi.

Godzina + data zdarzenia: 18:15 2016-06-13

Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę: MajuN

Opis sytuacji: Zostałem permanentnie zbanowany za obraze, nigdzie w regulaminie nie ma punktu/ani w wykazie banów o permie za obraze, więc admin go złamał.

Dowody: Rejestr

Prosze również o ub ;).

Skasowałem odpowiedzi, które były skierowane w stronę kolegów z dołu (spokojnie Karol może sobie poczytać w panelu), zapraszam na pw, jeśli chcecie podyskutować.
Nie bede sie z wami klocil publicznie, tak udało się wam mnie sprowokować, graty xD.

@Umciak Skargi by nie było nawet, jeśli byłby to sensowny ban jak za obrazę np na dzień/kilka dni, ale nie perm. Ująłem to w żartobliwy sposób, śmialiśmy się razem z quebą i beke toczyliśmy, wiedział że nie było to mówione na poważnie, no ale cóż, skończyłem z permem.
@Shinotable
Jakie ratuje? To ja wnioskuje z ss'a umciaka, że to wy razem się zmawiacie i próbujecie komuś uświadomić, że ten perm to słusznie.


 

Edytowane przez PrawieKarol
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to dziecinada. Z tego co wiem wszedłeś na kanał, który znajduje się w STREFIE ADMINA. Wszedłeś na kanał, który nie posiadał hasła, lecz samoczynnie nie powinieneś tam wchodzić... Powinieneś wejść na początku na Centrum Pomocy, by być przydzielony do kanału administratora i tam z nim rozmawiać o konkretnej sprawie, ale że ty się wprosiłeś to inna bajka + obrażanie admina? Co to ma znaczyć? Uważam, iż regulamin jest napisany źle, z tego powodu, że Administrator nie powinien być w tym przypadku porównany do zwykłego użytkownika. Regulamin w tej sprawie powinien być zmieniony. Obraza zwykłego użytkownika na początku = kick, ale jeżeli to tyczy do Administratora, który jest wsparciem dla wszystkich i wykonują prace bezpłatnie powinno się uszanować i to zrozumieć. Obraza Administratora = ban 1tydzień.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kanał Pyni? A to ciekawe bo wchodziłem na ts'a siedziałeś na moim pod kanale razem z Quebo i Shinatobe.

 

Swoją drogą

 

@EDIT Dodam,że zdarzenie nie miało miejsca na publicznym kanale.

chyba wzrok Ci szwankuje bo u mnie na pod kanale nie ma hasła a wielki znawco regulaminu, każdy kanał nie posiadający hasła jest kanałem publicznym więc już sam sobie przeczysz.

 

Dwa. Rozumiem możesz mieć do mnie jakieś ale i mnie wyzywać (nawet Cię nie znam co lepsze), grzeje mnie to mam duży dystans do siebie, ale uwaga ale, wszedłem na kanał nie odzywając się słowem a Ty bezczelnie masz czelność obrażać Mi rodziców? Coś Ci się w tej główce poprzewracało i to solidnie.

 

@Major Nie wiem co chcesz wnieść w tej sprawie ale niepotrzebnie się udzielasz bo Cie tam nawet nie było.

 

3. Skoro wchodzenie na kanały administracyjne i wyzywanie po "starych" bez żadnego powodu ma być dozwolone to coś tu jest nie halo. Albo coś trzeba zrobić z regulaminem, albo po prostu go odbanujmy i niech dalej robi ferment na serwerze.

 

Miałem się nie wypowiadać wql na ten temat bo typowo "szkoda strzępić ryja" na taką osobę, która nie potrafi nawet zachować kultury osobistej albo poziomu z żartami, czy wyzywaniem, ale widzę, że kolega potrafi napisać własną bajkę - inną niż logi wskazują, czyt. siedziałeś na moim podkanale a nie Pyni ;)

 

/Edit. Bardziej żałosnej osoby od Ciebie nie widziałem przez 20 lat życia, nie mam zamiaru tracić więcej czasu, bo nie jesteś go wart. Eldoka

 

@Umciak Nic nie wiesz o zaistniałem sytuacji a się wypowiadasz xD Poczekaj na Karola i zacznij się wypowiadać bo poda dokładny rejestr gdzie siedział na kanale, a nie gdzie sobie sam napisał gdzie siedział #nie da sobie ręki uciąć. Bez kappy

@Edit. Nie ma nigdzie napisane koleżko, że nie życzę sobie nie proszonych gości, więc nie ma potrzeby zabezpieczania kanału hasłem, poza tym ten kanał jest stworzony właśnie po to żeby rozmawiać z ludźmi (jeśli ktoś miał problem wiele razy tu wchodził po czym pomoc zostawała mu udzielana ), a to że ktoś nie potrafi się zachować to już jego problem.  Faktycznie jak napisał wyżej, żartowanie sobie z czyichś rodziców z kolegą czy tzw. "toczenie beki" jest według was na poziomie to naprawdę podziwiam i chylę czoło. Już kolega pokazał na górze jaką ma niewyparzoną buźkę po czym 50razy edytował a na końcu usunął post, bo ośmieszył się tylko publicznie i zostawił wypociny dla Karola. Dlaczego nie kick? a dlatego, że zrobiłby to samo, jeśli nie teraz to za dzień dwa i obrażałby dalej osoby na serwerze. Coś jeszcze? Nadal bez kappy

Edytowane przez MajuN
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak siedziałem tam z wami od jakiś 15min mówiłem wam wtedy, że Majun nie lubi jak ktoś kogo nie zna przesiaduje na jego kanale ale zapieraliście się we dwoje z quebo, że nic się nie stanie.. Wszedł majun coś tam "warknął" jak zawsze pod nosem ile tutaj osób siedzi, pomimo tego zawołałeś do niego I nie to nie było po koleżeńsku, bo tak mi się zdaje żeby komuś na "rodzinę" najeżdżać też trzeba się troszkę czasu znać. Najechałeś mu na ojca i szczerze współczuję Ci bo to jest temat tabu (wiem, że nie byłeś powiadomiony o tym) ale stało się i powiem Ci jedno nie radzę po tej sytuacji pisać/pytać o cokolwiek (nawet sprawy serwerowy np.eventy itp).

 

Na koniec powiem, że zgadzam się z majorem regulamin odnośnie administratorów powienien być zmieniony bo samowolka,która czasami się za przeproszeniem "odpie*dala" że jakieś dzieciaki od Pyni i nie tylko latają po kanałach morde drą i jeszcze z głupim tekstem "otwarty jest ten kanał" bądź nadaj mi range i za 5min wchodzi, żeby ją zabrać i suszy te zęby do mikrofonu jakby 6 w lotka wygrał.

 

Nie pozdrawiam mam nadzieje, że -_- zajmie się tym regulaminem.

 

 

Pozwolicie, że się wtrącę. Za śmieszne uważam, proszę państwa, to że dostał bana permanentnego. Po 2 zabronisz mu wchodzić na swój kanał? (chyba nie ^^) O ile dobrze pamiętam to: "Każdy kanał nie zabezpieczony hasłem staje się kanałem publicznym".

 


Panie, Pynia napisała jasno i wyraźnie: "Przebywać na kanale mogą jedynie osoby, na których obecność tutaj wyrażam zgodę.". Semi ma channela, więc ma uprawnienia do wchodzenia na kanał, channela dała mu sama właścicielka Pynia - nikt inny. Więc nie wiem o co Ci chodzi. Kolega up jest uprawniony do wchodzenia na kanał MajuN'a, który znajduje się w STREFIE ADMINA?
Powiedzcie mi dlaczego podkanał Słowiana i WujoSa są zabezpieczone hasłem? Na główny kanał nie można wejść.
Co do tego perma, też śmieszne. Nie poniosło Cię za bardzo? W taryfikatorze jest perm za obrazę administracji? Chyba tylko Właściciel i Root to może :) Aż tak Cię zabolało to, że pojechał Ci po rodzicach? Na twoim miejscu bym to zlał i poszedł do siebie na kanał i nie wywoływał kolejnej gównoburzy (autor member=Hames).

 

Pozdrawiam ^^ :ninja:

 

@Z góry proszę o warna, ale nie o ukrywanie mojego postu, bo wyjaśnia wiele ;)

 

 

 


Majun nawet jeśli siedział u Ciebie na podkanale to i pojechał Ci po rodzinie - to z automatu dajesz perma? Dlaczego twój kanał nie ma hasła? Każdy może wejść (nawet niezarejestrowany użytkownik) na niego i pocisnąć Ci po rodzinie. Im też permy dasz? ^^

 

 

pre_1466022275__dddddd.png

 

 

Kanał bez hasła staje się kanałem publicznym - dotyczy to chyba wszystkich kanałów.
Dlaczego nie kick? I nie było by tej skargi.
Kanały Adminów ts'a, którzy sobie nie życzą "nieproszonych gości" są zabezpieczone hasłem^^
Jednak Kappa :)


Faktycznie kanał bez hasła staje się kanałem "Publicznym" ale drogi kolego z forum powiedz mi czy zachowanie typu (wejdę sobie na kanał powyzywam Administratora TS3 napiszę skargę, w której będę się tłumaczył jak małe dziecko, że toczyłem beke) śmieszne jest coś takiego.Rozumiem, że można mieć różne poczucie humoru, ale bez jaj zjeżdżać komuś rodzinę i w skardze napisać, że się toczyło bekę? No chyba, że ja mam coś nie po kolei w głowie .. Plus nie wiesz nic o zaistniałej sytuacji celuję w to, że jesteście kolegami i próbujesz mu ratować "dup*" ale jak to się mówią osoby postronne zawsze wiedzą więcej niż powinny :V
Tak samo teksty w stronę Hames'a? Po ile wy lat macie, że jeden do drugiego piszę jak jakiś ułomny typowy polak, który zamiast pogadać "mordę" by komuś obił? To też nie jest normalne, że koleś prawdopodobnie ma lat 16+ a zachowanie rozpieszczonego bachora któremu rodzice zabrali papieroska ze spodni.
Na sam koniec dodam, że takie zachowanie powinno być rwane u korzeni, żeby "bydlactwo" się nie szerzyło ;)

 

Przykro mi, ale nie nie zmawiamy się znam Majun'a parę miesięcy, może nawet ponad rok i nie próbuję tutaj w jakiśkolwiek sposób namawiać się przeciwko Tobie tylko mówię, że takie zachowanie jest karygodne.

Edytowane przez Q♥een
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że się wtrącę. Za śmieszne uważam, proszę państwa, to że dostał bana permanentnego. Po 2 zabronisz mu wchodzić na swój kanał? (chyba nie ^^) O ile dobrze pamiętam to: "Każdy kanał nie zabezpieczony hasłem staje się kanałem publicznym".

 

 

Z tego co wiem wszedłeś na kanał, który znajduje się w STREFIE ADMINA. Wszedłeś na kanał, który nie posiadał hasła, lecz samoczynnie nie powinieneś tam wchodzić

Panie, Pynia napisała jasno i wyraźnie: "Przebywać na kanale mogą jedynie osoby, na których obecność tutaj wyrażam zgodę.". Semi ma channela, więc ma uprawnienia do wchodzenia na kanał, channela dała mu sama właścicielka Pynia - nikt inny. Więc nie wiem o co Ci chodzi. Kolega up jest uprawniony do wchodzenia na kanał MajuN'a, który znajduje się w STREFIE ADMINA?

Powiedzcie mi dlaczego podkanał Słowiana i WujoSa są zabezpieczone hasłem? Na główny kanał nie można wejść.

Co do tego perma, też śmieszne. Nie poniosło Cię za bardzo? W taryfikatorze jest perm za obrazę administracji? Chyba tylko Właściciel i Root to może :) Aż tak Cię zabolało to, że pojechał Ci po rodzicach? Na twoim miejscu bym to zlał i poszedł do siebie na kanał i nie wywoływał kolejnej gównoburzy (autor member=Hames).

 

Pozdrawiam ^^ :ninja:

 

@Z góry proszę o warna, ale nie o ukrywanie mojego postu, bo wyjaśnia wiele ;)

 

 

 

@Umciak Nic nie wiesz o zaistniałem sytuacji a się wypowiadasz xD Poczekaj na Karola i zacznij się wypowiadać bo poda dokładny rejestr gdzie siedział na kanale, a nie gdzie sobie sam napisał gdzie siedział #nie da sobie ręki uciąć. Bez kappy

 

Majun nawet jeśli siedział u Ciebie na podkanale to i pojechał Ci po rodzinie - to z automatu dajesz perma? Dlaczego twój kanał nie ma hasła? Każdy może wejść (nawet niezarejestrowany użytkownik) na niego i pocisnąć Ci po rodzinie. Im też permy dasz? ^^

 

 

pre_1466022275__dddddd.png 

 

 

Kanał bez hasła staje się kanałem publicznym - dotyczy to chyba wszystkich kanałów.

Dlaczego nie kick? I nie było by tej skargi.

Kanały Adminów ts'a, którzy sobie nie życzą "nieproszonych gości" są zabezpieczone hasłem^^ 

Jednak Kappa :)

Edytowane przez Umciaak
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że kanał, na którym miała miejsce zaistniała sytuacja znajdował się w Strefie Administracji - każdy użytkownik z niższą rangą niż administrator ma zakaz wchodzenia do pokoju bez zgody właściciela. Wyciąganie z regulaminu ogólnego stwierdzeń typu: " Każdy kanał nie zabezpieczony hasłem staje się kanałem publicznym" jest bez sensu, ponieważ logiczne jest to, że w strefie administracji obowiązują inne zasady i wielokrotnie mówione było to, że na kanałach głównych osób dbających o serwer można przebywać tylko i wyłącznie załatwiając z adminem sprawę dotyczącą TS3. Jeżeli chodzi o podkanały sprawa wygląda bardzo podobnie, z tym, że właściciel kanału może swobodnie rozmawiać na nim i zapraszać na niego osoby, z którymi będzie spędzał czas. Strefa admina ma swój regulamin i nie obowiązują tam hasła. Jeżeli ktoś decyduje się na odwiedzenie wymienionego wcześniej przeze mnie kanału musi liczyć się z tym, że "szef" (czyt. w tym przypadku Majun) może go z niego wyrzucić, albo nawet zbanować. Poruszając sprawę obrazy, właściciel sieci umieści zarówno w regulaminie jak i w taryfikatorze kar dopiskę dotyczącą tego, że obraza administratora, członków jego rodziny albo czegokolwiek związanego z nim, będzie kończyć się banem rozpoczynając czas jego trwania od jednego dnia w górę ( w zależności od przewinienia ). 

W porozumieniu z @-_- doszliśmy do wniosku, że skarga nie zostanie ani przyjęta, ani odrzucona, ponieważ żadna strona nie jest bez winy. Karol zadecydował o skróceniu bana Semiego do 3 dni, czyli w związku z tym, że dostał bana 13.06.2016r. w dniu jutrzejszym zostanie On odbanowany.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności