Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie ~eHem . | Wercia


s t a r g i r l

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:~eHem . | Wercia
2. Imię:Weronika
3. Wiek:17
4. Znajomość AMX (1-10):szczere 5,5 (myślę, że podołam i szybko się nauczę)

5. Sprawny i działający mikrofon:Oczywiście
6. Składkabędzie
7. Link do swojego GameTracker'a**http://www.gametracker.com/player/~eHem%20.%20%7C%20Wercia/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **:17 lat temu rozstąpiła się ziemia i urodziło się cudowne dziecko – tak, mówię skromnie o sobie, a więc mam na imię Weronika i mieszkam w Katowicach. Jak dobrze wiecie gram w Counter Strike na Only DD2 i urzęduję na „GALI” – tak, tej oto gali, na której zawsze stawiam pierwsze kroczki, by zjechać drużynę przeciwną :P Jestem osobą towarzyską, z każdym potrafię się dobrze porozumieć; często przez to say staje się gorący, bo mam takie branko, że nie mogę się opędzić xd. Interesuje się głównie fotografią przez to chodzę do szkoły o takim profilu, śledzę także branżę modową i wszystko to, co dzieje się w sporcie. Nie wszczynam żadnych konfliktów, jestem otwartą osobą na nowe doświadczenia – szybko się uczę i nie jestem pustą lalką, którą można pomiatać. Lubię pomagać innym, traktuję wszystkich na równi i staram się być zawsze obiektywna.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chyba jak każdy składający podanie, chciałabym pomóc serwerowi stanąć na nogi i godnie reprezentować swoją funkcję, ponieważ często grają odpaleni gracze, którzy za nic mają uczciwą grę innych graczy, psując przy okazji całą rozgrywkę. Zdaję sobie sprawę, że jest już wielu adminów, ale kurcze, połowa z nich gra w takich godzinach, w których jest ich z 4 albo 5, brak jest w nocy, brak jest rano, a w tygodniu to już nie wspomnę. Jestem osobą dyspozycyjną, gdyż nikt mnie nie lubii nie mam kolegów, więc przesiaduję na serwie :P Chciałabym dodać, że będę robiła wszystko jak najwolniej, aby nie ocenić gracza niesprawiedliwie i moim szokolim okiem móc wychwycić wszystko, co plugawe i niegodziwe xd(ale są wyjątki ze trzeba działać na pełnej petardzie wiec spokojnie) Często się zdarza, że admin w pośpiechu podejmuje swoją decyzję, a później spam UB na forum. Wiem, że niedługo nastąpi inwentaryzacja wśród adminów ze względu na rozpoczynający się rok szkolny, więc jedna osoba więcej możne dużo wnieść, a jak widzicie patrząc na moje GT – to jestem wstanie wiele poświęcić, by być na DD2. I ze swej jamy najczystszej, ja skamlę do Was o Najmądrzejsi z Mądrych, byście w łaskawości Swej nieskończonej wniosek ów raczyli przyjąć i pozytywnie zaopiniować!
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_IDNie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:W tygodniu 2-4 dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Od rana do nocy z przerwami :P 
13. Staż w Counter-Strike 1.6:3 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie 
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na DUŻE TAK!

 

++++++ GT bomba!

+ znana i lubiana na serwerze

+ dusza towarzystwa

+ mikro

+ wiek

+ wszędzie Cię pełno :)

 

AMX spokojnie ogarniesz, na pewno znajdą się chętni dobrze wyszkoleni admini, którzy Ci pomogą i będzie znała na 10 :D

 

ps. Przyda się kobieta, która jest ogarnięta i zdroworozsądkowo myśląca.

 

_____________

 

@Nessia, jak możesz kogoś nazywać "infantylnym" nie znając praktycznie tej osoby. Ostatnio prawie w ogóle nie grasz, a się wypowiadasz odnośnie czyjegoś sposobu bycia. Zazwyczaj ostatnio jesteś tylko na "NIE", wiec nie zdziwił mnie Twój komentarz. Dla mnie Ty również nie wykazujesz się dojrzałością, jak na swój wiek, sądząc po Twojej kulturze osobistej i odnoszeniu się do ludzi z wyższością, bo nie czarujmy się - jest poniżej krytyki to jak się często wypowiadasz. Śmiać mi się chce, jak można być taką osobą zawistną, no ale...to tylko sieć, a w wirtualnym świecie większość klaruje się na herosów ;) pozdrawiam.

 

@Nessia. to ja się mega uśmiałam z Twojej kurtuazyjnej wypowiedzi :D

"moje komentarze, którego nikogo nie obchodzą" - sprawiły, że nie dostałaś adma za swoją wielce wysoką kulturę osobistą i groźby ;)

Zawsze poprawia mi się humor, jak czytam Twoje niczego nie wnoszące wypowiedzi. Zresztą, w sumie, niepotrzebnie odpisałam na Twój komentarz, bo brakuje mi słów, które byś zrozumiała. pozdro

Edytowane przez Xena
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czytając twoje podanie, wszystko jest na swoim miejscu. Wyróżniasz się dużą aktywnością, co jest ważne, jeśli starasz się o admina. Jednak moim zdaniem nie jesteś po prostu dobrą osobą na to stanowisko. Twoje zachowanie w żadnym stopniu nie pokazuje, że masz 17 lat, ponieważ jesteś bardzo infantylna. Nie wiem, ja po prostu nie widzę niektórych osób na poszczególnych stanowiskach, takie jest moje zdanie i w tym przypadku jestem na nie. :)

 

 

@EDIT 

 

nie kumam, będziesz teraz jej adwokatem? XDD

miałam przyjemność grać z Weroniką przez długi czas na serwerze, sprawia wrażenie takiej osoby, tyle napisałam.

Nie zaczynaj pisać o mnie, bo w tym podaniu masz ocenić ją, a nie mnie, więc te komentarze, które w ogóle nikogo nie obchodzą zachowaj dla siebie, Na przyszłość, kiedy Ci będzie smutno, po prostu wróć do tego podania, przeczytaj ponownie swoją wypowiedź, to myślę, że od razu humor Ci się poprawi, bo ja dawno się tak nie uśmiałam. Pozdrawiam zawistna ja. xoxo

 

@EDIT2

 

nie dostałam admina, ale zdaję sobie sprawę co zrobiłam źle, a przez wspominanie mojej osoby w cudzym podaniu nic nie osiągniesz. Poza tym, taki cudowny opiekun - nie jest już opiekunem.

 

@Siwy

Wypowiedziałam się, bo mam takie prawo. Z resztą, to tylko moje zdanie, które ma taką samą wagę, jak zdanie innego, zwykłego gracza. Nie doszukujcie się nie wiadomo czego. Nie mówię, że ma nie dostać szansy. Dostanie ją i może mi pokaże, że się myliłam. Powtarzam, wyraziłam swoje zdanie, a jeśli ty nie możesz tego przeboleć, to już nie moja sprawa. Weź chusteczkę, otrzyj łzy i się tym nie przejmuj! :)

Edytowane przez Nessia
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie patrząc po prostu sądzę, że możesz sobie nie dać rady. Chodzi o to żeby działać szybko i skutecznie i być konsekwentnym w swoich decyzjach. Jednakże serwer potrzebuje adminów a Ty jesteś zauważalna na serwerze.

amxmodmenu to łatwa sprawa, więcej do adminowania Ci nie potrzeba. W razie pytań każdy admin na 100% pomoże.

+Dobre GT

+Skladka

+Micro

+Wiek

+Jesteś miła i kulturalna

+Rozpoznawalna

 

-Sądzę, że możesz zbyt wolno działać

-Brak steam (utrudniony kontakt)

 

Jestem za okresem próbnym, nie ma co skreślać ludzi na początku. Szczerze mówiąc mam nadzieję, że się wykażesz i ogarniesz wszystko jak trzeba bo potrzeba adminów.

 

@REBIOv13

nie każdy ;)

Edytowane przez rewox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka decyzja.. 

Podanie jedno z lepszych w ostatnim czasie +

Mikrofon +

Aktywność na serwerze +

Aktywność na forum +/-

Brak steam -

Brak doświadczenia - Ale przecież gdzieś je trzeba nabyć nie?

Okres próbny. Jak będziesz mieć jakieś pytania, wal śmiało. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak:

 

+ GT

+ mikro

+ pięknie napisane podanie

+ ma poukładane w głowie

+ kobitka :)

 

Każdy kiedyś zaczynał, warto dać jej szanse.

 

PS

Każdy nowy administrator jest podjęty okresem próbnym :)

Pozdrawiam

Edytowane przez REBIOv13
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.
Brak steam, co według mnie na takim serwerze powinno być podstawą.
Brak doświadczenia, skoro mówisz, że serwer jest w potrzebie to raczej osoby nieznające się na robocie w tej chwili dużo nie wniosą.
Zacznie się szkoła i wątpię, żebyś siedziała całymi dniami na serwerze. Poza tym jak dla mnie podanie jest napisane dziwnym tonem, takie górnolotne słówka mnie nie ruszają, nie wiem czy na pewno byś sprawiedliwie oceniła graczy i wytrzymała presję i nacisk otoczenia ;)
 

Ps. co do wszczynania konfliktów - nie skomentuję.

Edytowane przez Esme
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weronika to lubiana,bardzo towarzyska a przez to najbardziej narażona na "ataki" innych graczy. Chodzi mi o seksistowskie głupie żarty. sam byłem nieraz tego świadkiem. Choćby dlatego powinna dostać admina. Reszty się nauczy. Amx to banał. Jeszcze jedno .... wprowadza miła atmosferę i gracze ja lubią. Wielki plus za to.

 

Chce spróbować się w nowej roli - warto dać jej szansę.

Ma ładne podanie,mocne GT a to ze jest bardzo miła to dla mnie słaby powód do skreślenia Jej na starcie.

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem probnym:

+skladka

+kultura

+czesto gra co chyba bardzo sie liczy 

-doswiadczenie ( ja tez uczylem sie tu adminowania wiec Ty tez mozesz ;) )

Edytowane przez ODSMistrz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne GT :)
Wydajesz się czasami "nieogarnięta", ale w pozytywnym znaczeniu (no offence) :P Myślę, że można dać Ci szansę spróbować, a nóż udowodnisz niedowiarkom, że się nadajesz :P Jestem na tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym:

+kultura

+GT

+miŁa, sympatyczna

 

-skoro odd2 jest na takim dużym poziomie wydaje mi się ze opiekun powinien przyjmować doświadczonych adminów

I niewiem jak jest z rozroznianiem odpalonych graczy od tych co mają skilla. Miejmy nadzieję że dobrze ogarnia i trafnie zgłasza na U@. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duuuże tak :D

 

+Mój bot :P

+Ogarnia

+Na u@ zawsze zgłasza

+Gt

+ Miła

+Kulturalna

+Lubiana

 

Co do "ilosci" adminow, eole żeby było ich za dużo, niż za mało :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie, powody są proste.

*Steam - jest to podstawa jeśli starasz się o admina (najszybciej można się z adminem skontaktować), do niedawna nie był wymagany lecz to się zmieniło.

*Gt - jest okej, bywały lepsze za moich czasów :p

*AMX - dobrze, że nie napisałaś 8/9. bo bym pośmieszkował. Amx nie jest trudne, podstawa; obsługa amxmodmenu, nic prostszego ;)

*Bardzo mało jest Ciebie na forum ;)

 

Mam przeczucie, że sobie po prostu nie poradzisz.

 

*

 

+ kobitka

I co w związku z tym? Mają jakieś taryfy ulgowe? Podanie ma być z góry przyjęte? XD

Co najbardziej rozbroiło mnie w tym podaniu to ten tekst

 

Jestem osobą towarzyską, z każdym potrafię się dobrze porozumieć; często przez to say staje się gorący, bo mam takie branko, że nie mogę się opędzić xd

Gram tam dość często i w ogóle tak nie ma :giggle:

 

Każdy nowy administrator jest podjęty okresem próbnym

Bzdura, jeśli opiekun ma pewność, że osoba sobie poradzi sobie na stanowisku, nie podlega ona okresowi próbnemu ;)

 

Co do tego

 

@Nessia, jak możesz kogoś nazywać "infantylnym" nie znając praktycznie tej osoby. Ostatnio prawie w ogóle nie grasz, a się wypowiadasz odnośnie czyjegoś sposobu bycia. Zazwyczaj ostatnio jesteś tylko na "NIE", wiec nie zdziwił mnie Twój komentarz. Dla mnie Ty również nie wykazujesz się dojrzałością, jak na swój wiek, sądząc po Twojej kulturze osobistej i odnoszeniu się do ludzi z wyższością, bo nie czarujmy się - jest poniżej krytyki to jak się często wypowiadasz. Śmiać mi się chce, jak można być taką osobą zawistną, no ale...to tylko sieć, a w wirtualnym świecie większość klaruje się na herosów pozdrawiam.   @Nessia. to ja się mega uśmiałam z Twojej kurtuazyjnej wypowiedzi "moje komentarze, którego nikogo nie obchodzą" - sprawiły, że nie dostałaś adma za swoją wielce wysoką kulturę osobistą i groźby Zawsze poprawia mi się humor, jak czytam Twoje niczego nie wnoszące wypowiedzi. Zresztą, w sumie, niepotrzebnie odpisałam na Twój komentarz, bo brakuje mi słów, które byś zrozumiała. pozdro

 

To jest podanie, każdy ma napisać co sądzi o osobie i nic nie masz do powiedzenia (Od tego jest PW :giggle:), i napisałaś to Ty, osoba, która posiada tyle kultury, że aż płakać się chce. Następnym razem komentarze zostaw dla siebie ;) Wynajmę Cię na adwokata jak będę miał sprawę w sądzie.

Nie pozdrawiam :ninja:

Edytowane przez Umciaak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem na tak, infantylność ... ;) w każdym z nas siedzi, ale przy poważnej robocie poważnie podchodzi się do działania. 

+ Bardzo dobry staż na serwerze (500h na 2 nickach) , (5 miesięcy)

+ Miła, chętna do pomocy i cytując Killaz'a chętna do współpracy

A doświadczenie? Panowie i Panie, skreślacie ją dużym minusem dlatego bo nie miała styczności z @? amxmodmenu i lecisz, wszystko jest do ogarnięcia nawet samemu, 2/3 komendy które warto znać i podstawy są, wsio na admina. 

Edytowane przez Rias
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem na nie

 

- Brak Steam 

- Amx

- aktywność na forum bardzo słaba

 

Nie posiadałaś jeszcze nigdy admina

Ten serwer potrzebuje admina który w końcu to ogarnie bo jak na razie to się grać nie da

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede wymieniał tutaj osób które nie powinny sie wogule wypowiadać w dziale podań bo z ODD2 maja tyle wspólnego co zeszłoroczny śnieg.

+GT

+znana Lubiana

+składka

+mikro

+forum

 

Dla tych wszystkich ogarów dziekujcie bogu ze od urodzenia znaliście amx i nie musielście się tego uczyć.

Dla zawistnych: to ze ktoś sie nie nadawał, niech nie robi innym pod górke 

Duże Tak Prawdziwa, nie fałszywa

Edytowane przez pawel1971tychy
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

Osoba bardzo aktywna , spełnia wymagania :

 

1. Ukończone 17 lat  +
2. Spędzone 45 godzin na serwerze +
3. Zachowanie kultury na serwerze +
4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
6. Posiadanie mikrofonu +
7. Składka za admina 11,07 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +
Amx szybko ogarnie. 
Każdy kiedyś zaczynał i dostał tą pierwszą szansę , takie osoby przyciągają ludzi na serwer, szczerze myślałem że już dawno jest w gronie adminów.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wercia niby spoko, ale nie ma Steam, podobno kłopoty ze sprzętem. Admin bez Steam jest jak lekarz bez stetoskopu;)

Plus za to ze grywa często.

Amx ogarnie każdy, gorzej z pro - cziterami:)

Jak dla mnie albo poczekać i zobaczyć jak będzie z adminami i frekwencja na serwie do października, albo od razu dać jej szansę. Decyzja należy do opiekuna czy teraz czy za m-c.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności