Skocz do zawartości

Wywiad z Peterem - graczem JB oraz fanem CR7!


Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1472989203__pre_1472987213__wywiadzp

 
 Redaktor - Marina

Gość - Peter

 

 

Marina - Heej, cześć, witajcie! Jest to kolejny wywiad dla sieci cs-classic. Z tej strony Marina a moim gościem jest admin cs:go czyli Peter! Może powiesz nam coś o sobie?
 
Peter - No cześć . Mam na imię Piotr , mam 15 lat , 23 stycznia obchodzę moje 16 urodziny , pochodzę z Warszawy i uczęszczam do 3 klasy gimnazjum.
 
Marina - 3 klasa gimnazjum? Za rok czeka Cię bardzo trudny wybór, nowa szkoła. Już wiesz, gdzie chcesz się udać?
 
Peter - Raczej będę szukał technikum informatycznego , jednak wiadomo , że plany się zmieniają i nie wiem czy zostanę przy tej decyzji. Po egzaminach na 100% będę już wiedział i wtedy się okaże oczko.gif
 
Marina - Mam nadzieję, że dostaniesz się do swojej wymarzonej szkoły usmiech.gif Twoje miejsce zamieszkania jest za pewne wszystkim znane, ale jednak może opowiesz nam coś o nim?
 
Peter - Mieszkam blisko centrum Warszawy i nie ma za bardzo czego opowiadać o stolicy hehe. Mieszkam tu od urodzenia i nie chciałbym się przeprowadzać no chyba , że praca będzie tego wymagała w przyszłości
 
Marina - Przejdźmy na temat cs. Jak trafiłeś na sieć?
 
Peter - A więc na sieć trafiłem całkiem przypadkowo , było to tak , że kolega pokazał mi tryb JB któregoś dnia i tak szukałem serwerów i natrafiłem na JB CS go. Poświęcałem na nim duuuużo czasu poznałem wiele osób , z którymi wciąż mam kontakt. Potem zacząłem udzielać się na forum , ts3 i tak poznałem całą sieć
 
Marina - O ile się nie mylę masz właśnie tam teraz admina jezyk.gif Grasz na jakiś innych naszych serwerach 1.6 bądź CS:GO?
 
Peter - Na JB csgo mam aktualnie guarda , posiadałem admina , gram również na surfie csgo , deathmatch , only dd2 i czasem diablomod , w CS 1.6 dawno nie grałem i nie byłem na żadnym serwerze z 1.6
 
Marina - Brakuje Ci czegoś na wymienionych serwerach? Chciałbyś coś zmienić?
 
Peter - Na jb są ciągłe ulepszenia co mnie uszczęśliwia w pewnym stopniu , nie nudzi mi się ponieważ co chwile jest coś nowego i za to dziękuję Queen i Droso. Na surfie brakuje mi aktywności , kiedyś serwer potrafił być pełny a teraz przesiaduje na nim ledwo 10 osób . Na reszcie nic nie potrzeba do zmian raczej.
 
Marina - Za pewne tą uwagę opiekunowie przyjmą do wiadomości! Dziękujemy za pomoc usmiech.gif
Przechodząc do spraw forum, masz zamiar starać się o jakąś wyższą rangę?
 
Peter - Myślę , że na tą chwilę nie mam zbytnio czasu by zajmować się forum i serwerami cs go , kiedyś niezmiernie chciałem zdobyć rangę ubteam. Jednak za każdym razem kiedy chciałem próbować rekrutacja była off smutny2.gif
 
Marina - A dokładnie jakim działem? AMXBans czy SourceBans?
 
Peter - Sourcebans raczej.
 
Marina - Miałeś z tym kiedyś jakąś styczność, czy dopiero próbujesz swoich sił?
 
Peter - Dopiero próbuję swoich sił , kręciło mnie od zawsze zajmowanie się banami innych graczy jezyk.gif
 
Marina - Także życzę powodzenia! Może jeszcze chwilkę zostaniemy przy sprawach forum, gdybyś mógł to zmienił byś coś?
 
Peter - Na forum według mnie nie ma nic do zmiany , wszystko jest na swoim miejscu.
 
Marina - Również jestem tego zdania usmiech.gif Rozpoczął się wrzesień, jak się z tym czujesz? jezyk.gif
 
Peter - Czuje się wspaniale , ostatni rok gimnazjum! Tylko jeszcze te egzaminy placze.gif Jest wiele minusów tego , że rok szkolny się już zaczął. Nie będę mógł już tak dużo czasu poświęcać na gre i na wyjścia ze znajomymi smutny2.gif Co skutkuje mniejszą aktywnością w życiu sieci kwasny.gif
 
Marina - Tylko ze znajomymi? Hmmm... a może jeszcze masz dziewczynę?
 
Peter - Hehe tę informację zostawię dla siebie jezyk.gif
 
Marina - Uuuu, tajemniczo zeby.gif Ale rozumiem usmiech.gif Jakie jest twoje hobby, czym się interesujesz?
 
Peter - Na codzień szkoła jak wiadomo , a tak poza szkołą to siłownia , piłka nożna , koszykówka , piłka ręczna i wyczynowa jazda na hulajnodze
 
Marina - Kolejny "pakjer" na naszej sieci? jezyk.gif
 
Peter - Haha, fakt trochę ich mamy zeby.gif Ale jak najbardziej , trzeba jakoś wyglądać usmiech.gif
 
Marina - Bardzo dobre podejście! Piłka nożna, koszykówka i ręczna, a może grasz w jakimś zespole?
 
Peter - Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do klubów , wolałem trenować sam .
 
Marina - Czyli sam wszystkiego się uczysz?
 
Peter - Dokładnie usmiech.gif
 
Marina - Szanuję jezyk.gif Interesujesz się piłką czyli mam rozumieć, że również wydarzeniami sportowymi?
 
Peter - Tak ! Uwielbiam chodzić na mecze , zarówno jak je oglądać w TV.
 
Marina - Zbliża się liga mistrzów, a w niej mecz o którym jest bardzo głośno, mianowicie Real Madryt vs Legia Warszawa. Komu kibicujesz?
 
Peter - Jestem za Realem Madryt ogólnie jednak wiadomo, że będę wspierał Legię i życzę jej jak najlepiej !
 
Marina - Obstawiasz jakiś wynik?
 
Peter - Nie mam pojęcia w jakim składzie pokaże się RM , więc jak na razie nie.
 
Marina - Masz swój ulubiony klub?
 
Peter - Tak i jest nim Real Madryt.
 
Marina - Dlaczego akurat ten klub?
 
Peter - Jest w nim gwiazda , której niektórzy nie lubią i nie cenią jednak każdy ma swoje zdanie i CR7 zawsze był dla mnie inspiracją , między innymi jak uczyłem się grać w piłkę to próbowałem robić wszystko jak on.
 
Marina - Masz zamiar w przyszłości robić "karierę" w tym kierunku?
 
Peter - Raczej nie zeby.gif
 
Marina - Mimo wszystko powodzenia! Wprowadzimy do wywiadów coś nowego "co wolisz", napiszę Ci 2 rzeczy, a Ty wybierasz co bardziej lubisz/co wolisz. Zgadzasz się?
 
Peter - Nie ma sprawy !
 


Marina - Piłka nożna czy piłka ręczna?

 

Peter - Piłka nożna

 

Marina - Książki czy filmy?

 

Peter - Filmy

 

Marina - Komputer czy laptop?

 

Peter - Komputer 

 

Marina - Rower czy rolki?

 

Peter - Rower

 

Marina - Technikum czy liceum?

 

Peter - Nie wiem szczerze, trudno mi stwierdzić

 

Marina - Praca w budynku czy w terenie?

 

Peter - W budynku

 

Marina - Ah... Chyba na tym skończymy nasz wywiad. Jesteś bardzo interesującą osobą! Miło się przeprowadzało z Tobą wywiad i chciałabym przeprosić za to, że tyle czekałeś na ten wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
 
Peter - Oczywiście , chciałbym pozdrowić całe grono redaktorskie , ekipę jb csgo <3 Administracje ts3 szczególnie Pyśke <3 i kilka innych osób m.in kardzio , pride , pebble , młody , Esme , umcia , krypton , grytrean , Hpcx , rewoxa , bongosika, vilentretenmerth​a, Kasię i wiele innych osób przepraszam jeżeli o kimś zapomniałem. Chciałem również pozdrowić Karola bo jest on miłą i pomocną osobą , zawsze mogę na niego liczyć usmiech.gif I pozdrawiam ogólnie całą sieć cs-classic wykrzyknik.gif
 
Marina - Dziękuję za wywiad i jeszcze raz serdecznie przepraszam!

 

Dziękuję za napis :love:

Edytowane przez Marina
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie trochę, że przed przecinkami jest spacja :( 

Na pw wyślę Ci, gdzie zrobiłaś jakiś błąd.

Tak czy inaczej dobra robota, przyjemnie się czytało, w szczególności, że dawno nie było jakiegoś wywiadu. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Barca! :P

Tęskniłam za Tymi wywiadami, oby więcej takich.

Marinka - świetna robota, oby tak dalej!

 

A Tobie brat dziękuję za pozdrowienia, oby do urodzin! :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś lepszego, jednak jestem trochę zawiedziony. Podoba mi się, że próbujesz jakieś innowacje wprowadzać do wywiadów, ale czy te "co wolisz" to nie to samo co Q&A?

W wywiadach potrzebna jest współpraca, ale to redaktor pełni główne skrzypce i tutaj jest moim zdaniem bardzo sztywno, schematycznie. Nie podoba mi się też ta ilość emotikon.

 

Ogólnie praca na plus, bo jest pisany, nie wygląda najgorzej i nie jest bardzo krótki.

 

 

Morowy wywiad. 

Nice b8 m8 I r8 8/8 :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umciak nikt cie o zdanie nie pytał xD

Czekamy Pyska ❤

Pozdrowienia dla najlepszych <3 Jan jak ty hehehe

Edytowane przez Peter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności