Skocz do zawartości

Rezygnacja MajuN


MajuN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MajuN

Powod rezygnacji: Brak potrzeby dalszego adminowania, jest dużo osób, więc jestem tutaj niepotrzebny. "Nie robisz tutaj nic i zajmujesz tylko miejsca innym osobom, które zasługują na tą rangę."

Cos od siebie: Miałem nie pisać tego publicznie, ani też nigdy z własnej woli rezygnować z rang, ale myślę, że to odpowiednia pora by odejść, gdyż czuję się tutaj zbędnie. Chcę zrezygnować z rangi Admin TS3, którą aktualnie posiadam. Nie wiem czy jeszcze tutaj zostanę, czy może już nie, to wszystko stoi pod wielkim znakiem zapytania, ale do tego czasu zostanę jeszcze przy Opiece Serwera oraz przy Gamerze. Wiele osób mnie tutaj nie lubi, wielu nie miałem okazji poznać, ale są też te osoby na których zawsze mogłem polegać i świetnie mi się z nimi rozmawiało oraz współpracowało. Chciałem wam bardzo podziękować za poświęcony czas.

 

Po rozmowie z Pynią doszliśmy wspólnie do porozumienia i mam nadzieję, że kończymy naszą współpracę w relacjach pokojowych. Administracja ma mocną ekipę, więc braków nie będzie, w dodatku teraz dołączyła Tymbarkowa, która z doświadczenia wiem, że poradzi sobie doskonale, oraz Umciak, który tym bardziej podtrzyma serwer.

 

Podziękowanie dla Karola i wtedy jeszcze Kryptona za przyjęcie podania, nie przeszło mi to nawet przez myśl, że coś takiego może mnie spotkać, zwłaszcza po taki krótkim czasie na forum.

 

Pynia - Dzięki za pomoc w wielu sprawach, zawsze mogłem na Ciebie liczyć. Jesteś bardzo dobrą Opiekunką i nie przejmuj się tym co mówią inni na temat tego co robisz. Pamiętaj o czym kiedyś rozmawialiśmy, najważniejsze jest dobro serwera. Bardzo dobrze mi się z Tobą współpracowało, chociaż zdarzało się kilka problemów, ale mam nadzieję, że nikt więcej Ci ich nie sprawi.
 

Shino - Z obecnej ekipy jesteś najkrócej i śmiało mogę powiedzieć, że zrobiłeś najwięcej dla tego serwera. Tak trzymaj, bo dzięki Tobie ten serwer się rozwija w dobrą stronę. Oby więcej takich ludzi jak Ty.
 

I teraz przyszła pora na dodanie czegoś od siebie, wiele osób zarzucało mi to, że nie zasłużyłem na rangi jakie posiadam. Sam również jestem tego zdania, ale to nie ja decydowałem o tym czy zostanę przyjęty czy nie. Nie wywiązywałem się ze swoich obowiązków jako admin Ts3 lub Opiekun serwera? Też padały takie słowa. Logi wskazują inaczej, oraz odnośnie serwera nasze konwersacje z Karolem są zapisane, więc przykro mi ale muszę was zmartwić, robiłem wszystko jak należy. :)
 

Jeszcze raz dziękuję za wszystko, i życzę wszystkie dobrego wam ludziska.
 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mogłem na Ciebie liczyć gdy potrzebowałem pomocy na ts i według mnie dawałeś sobie dobrze radę. Powodzenia stary!

 

@edit

Jak coś to z umciakiem możemy kogoś wyjaśnić xD

Edytowane przez rewox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierd*l dobrze było. 

Nigdy nie dogodzisz wszystkim, zawsze się znajdzie ktoś komu nie będzie się podobało to jak wykonujesz obowiązki.

Ale z sieci nie odchodź, z kim se będę rapy nawijał na sb? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to tak napisał? Zaraz będzie ładowany Według mnie bardziej zasługujesz na tego admina, niż ja, miejsce może szybko się zwolnić :)

Wiesz, że będę płakał? Może nie zawsze nami było dobrze, ale mogę powiedzieć, że naprawdę jesteś niesamowity :) Będę steam pisał jak coś :*

Edytowane przez Umciaak
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem Ci wcześniej, tak jestem tego samego zdania teraz, że jesteś filerem tego tsa. Cóż, to że odejdziesz wiedziałem już wcześniej, tylko data tego odejścia zawsze była niepewna. Znasz moją opinię na Twój temat, podziwiam Cię za to, że mimo tylu obowiązków sprawowałeś się na medal na tsie. Mam nadzieję, że nasz kontakt się nie urwie, dziękuję Ci za wszystko, serio. Trzymaj się mordo kochana ! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś cię nie zna nie ma prawa powiedzieć czegoś złego. Graliśmy kilka razy, bywałam na twoim kanale czasami i stwierdzam jesteś spoko osobą i nie siejesz fermentu... naprawdę szkoda, że rezygnujesz. Ale, że jeśli ktoś tu mówi że na to nie zasłużyłeś to trochę się myli. Naprawdę dużo zrobiłeś i nie można ci tego zarzucić. Może tego nie widać, ale jednak bez osób takich ty było by widać wszystko co nie powinno się tam pokazywać.

Podziwiam!.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności