Skocz do zawartości

Błędy znalezione na forum


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Wklejając link do grafiki na SB zawierający znak zapytania, zostaje on źle odczytany i przy tym znaku link jest odcięty, przez co utracona jest możliwość wyświetlenia grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

346m87k.png

1. Brak odstępów w wygenerowanych wiadomościach.
2.  W informacjach typu nick, lokacja również brak odstępów, brak dwukropka (przy lokacji).

 

2lxyufa.png

1. Nazwa strony cs-classic.pl w karcie to "strona główna", a przekierowanie z przycisku zaznaczonego na screenie przenosi nas na forum, można by zmienić nazwę.
2. Zaznaczony tekst jest chaotyczny, ostatnie zdanie nie ma ani składu, ani ładu.
3. Na biało zaznaczyłem kolejny tekst, dlaczego >NA jest z dużej?

 

//czy brak odnośnika do iHosta jest celowy?

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększenie "przesuwaka" po prawej stronie ( w sumie można byłoby ustawić jaśniejszy kolorek, wtedy łatwiej będzie można go odszukać ). Aktualny jest mało widoczny, a u niektórych niewidoczny. 

Edytowane przez Psycholka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce do wpisania kodu koloru jest z czarnym tłem+czarnym kolorem tekstu (zaznaczone dla widoczności na ss)
SHU_Ookeaj.png.6fb4c3e2245a9146d8aabb3d043ad49a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Psycholka napisał:

Zwiększenie "przesuwaka" po prawej stronie ( w sumie można byłoby ustawić jaśniejszy kolorek, wtedy łatwiej będzie można go odszukać ). Aktualny jest mało widoczny, a u niektórych niewidoczny. 

 

4 minuty temu, Esme napisał:

Miejsce do wpisania kodu koloru jest z czarnym tłem+czarnym kolorem tekstu (zaznaczone dla widoczności na ss)
SHU_Ookeaj.png.6fb4c3e2245a9146d8aabb3d043ad49a.png

Poprawione. :glasses:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Psycholka napisał:

W legendzie grup brakuje rangi "Admin Serwera". 

Karolek mówił, że nie da się tego dodać ogólnie, tylko trzeba byłoby dodać każdy oddzielnie, dlatego nie ma tego w legendzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wyszukiwanie osób po randze, tu przykład osób online z rangę Girl, wyszukuje tylko tych z rangą na głównej (mnie już np tam nie ma, chociaż na pewno ją posiadam, albo każdy ma tylko jedną rangę tą główną??)

12.thumb.PNG.60130cc0df9c96eda5c4447f9888ae85.PNG

2.

To obramowanie jest trochę za ciemne, powinno się wyróżniać, że jednak jest to coś odrębnego.

 

12-1.PNG.ee6ae7d5dc89799c405fe06839403f7e.PNG

^to wygląda dobrze, kiedy ustawię sobie ekran na 100 jasności. xD 

 

3.

Zbędne napisy cs-classic.pl

Wiadomo chyba, że serwer jest z tej sieci + przy COD'ach nie ma liczby np że jest on 350 lub 201

 

13.PNG.b009dc26a5ebd6c6bb755eb6fb8901c9.PNG

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pierwsze poprawione

Tego drugiego nie naprawię już, nie działa coś takiego itrzeba korzystać z jakieś modyfikacji, a podobno jest jakaś płatna za 40$, więc odpada xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
2 godziny temu, Zygi napisał:

Brak wzoru w dziale skargi na moderatorów

 

Automat nie działa, więc dzisiaj poinformuję opiekunów by napisali sami temat.

1 godzinę temu, Esme napisał:

Wklejając link do grafiki na SB zawierający znak zapytania, zostaje on źle odczytany i przy tym znaku link jest odcięty, przez co utracona jest możliwość wyświetlenia grafiki.

Podaj mi proszę przykłady takich linków na PW

 

1 godzinę temu, rewoX* napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

1. Brak odstępów w wygenerowanych wiadomościach.
2.  W informacjach typu nick, lokacja również brak odstępów, brak dwukropka (przy lokacji).

  Pokaż ukrytą zawartość

1. Nazwa strony cs-classic.pl w karcie to "strona główna", a przekierowanie z przycisku zaznaczonego na screenie przenosi nas na forum, można by zmienić nazwę.
2. Zaznaczony tekst jest chaotyczny, ostatnie zdanie nie ma ani składu, ani ładu.
3. Na biało zaznaczyłem kolejny tekst, dlaczego >NA jest z dużej?

 

//czy brak odnośnika do iHosta jest celowy?

1. Jak to? Przeciez to poprawiłem, proszę podać mi jaki.ś przykład na PW

2. Poprawione

1. Oto chodzi xD

2. Ta strona będzie całkowicie zmieniona, bo to co teraz tam jest, to jedna wielka porażka

3. Nie ma IHost w IPS

Godzinę temu, Psycholka napisał:

Zwiększenie "przesuwaka" po prawej stronie ( w sumie można byłoby ustawić jaśniejszy kolorek, wtedy łatwiej będzie można go odszukać ). Aktualny jest mało widoczny, a u niektórych niewidoczny. 

Dodano jaśniejszy styl i mam nadzieję, że teraz wygląda to lepiej.

52 minuty temu, Kasia! napisał:

1.Wyszukiwanie osób po randze, tu przykład osób online z rangę Girl, wyszukuje tylko tych z rangą na głównej (mnie już np tam nie ma, chociaż na pewno ją posiadam, albo każdy ma tylko jedną rangę tą główną??)

12.thumb.PNG.60130cc0df9c96eda5c4447f9888ae85.PNG

2.

To obramowanie jest trochę za ciemne, powinno się wyróżniać, że jednak jest to coś odrębnego.

 

12-1.PNG.ee6ae7d5dc89799c405fe06839403f7e.PNG

^to wygląda dobrze, kiedy ustawię sobie ekran na 100 jasności. xD 

 

3.

Zbędne napisy cs-classic.pl

Wiadomo chyba, że serwer jest z tej sieci + przy COD'ach nie ma liczby np że jest on 350 lub 201

 

13.PNG.b009dc26a5ebd6c6bb755eb6fb8901c9.PNG

1. Nie ma dodatkowych grup w wyszukiwarce i jest ona według mnie dość słaba, więc będę chciał się jej pozbyć.

2. Ja mam na +20 i wyglada okej. -> Został dodany jaśniejszy styl

3. Okej, poprawię to

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik "Lista VIP" na głównym menu jest podłączony pod link vips.cs-classic.pl, który nie istnieje, natomiast w menu pobocznym "Na skróty" jest podłączony pod forum.cs-classic.pl/vip.php, który również nie istnieje.

@edit 

Brak opcji Raportuj, Zgłoś, na profilu użytkownika.

Edytowane przez Esme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Esme napisał:

Odnośnik "Lista VIP" na głównym menu jest podłączony pod link vips.cs-classic.pl, który nie istnieje, natomiast w menu pobocznym "Na skróty" jest podłączony pod forum.cs-classic.pl/vip.php, który również nie istnieje.

Pracujemy nad tym, wszystko w swoim czasie. :grin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tam gdzie był automat dodać temat ze wzorami (pomijając te należące do opiekunów) czyli dział nieobecności, zmian nicku, rezygnacji etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
8 minut temu, ωιncнєѕтєr napisał:

http://forum.cs-classic.pl/motm/ - brak uprawnień do przeglądania.

Poprawione

4 godziny temu, Ktoś. napisał:

Wszędzie tam gdzie był automat dodać temat ze wzorami (pomijając te należące do opiekunów) czyli dział nieobecności, zmian nicku, rezygnacji etc. 

@Besi523 ma się tym zająć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre tematy z faqu mogą być nieaktualne i warto zadbać o to, żeby zostało to skorygowane, w końcu to pomoc głównie dla nowych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Będzie to poprawione, lecz mam za dużo ważniejszych rzeczy an głowie by rzucić wszystko dla tego FAQ. Robię wszystko po kolei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym lagu forum, informacje kiedy został dodany post (np. we wtorek, środę) są w języku angielskim

Edytowane przez eqk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 godziny temu, Psycholka napisał:

Można byłoby dodać "podgląd postu", np. gdy chcemy napisać temat. Na pewno dużo osób chciałoby zobaczyć jak będzie wszystko wyglądało. 

Wchodzisz w dany dział, a następnie namierzasz temat, czekasz chwilkę i ładuje Ci treść tematu w okienku

2 godziny temu, eqk napisał:

Po wczorajszym lagu forum, informacje kiedy został dodany post (np. we wtorek, środę) są w języku angielskim

To nie lag

Właśnie próbuje to naprawić, ale mam pewien problem z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z profilu zniknęła opcja dopasowania (w sensie przesunięcia) grafiki tła, byłoby dobrze, gdyby to wróciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę wolnego czasu, zmniejsz antyflood na SB do 5 sekund ew. 3, bo jest teraz standardowo 10, pewnie po reinstalacji o tym zapomniałeś ;p 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tabelce "na skróty" do listy vip podpiąć link https://forum.cs-classic.pl/topic/56260-tabelka-z-vip/, bo jest jakiś inny niedziałający.

Po przerwie w działaniu forum powróciły okrągłe avki.

Edytowane przez Esme
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności