Skocz do zawartości

Halla - James0v.


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się rozstać z wami już konkretnie. Ludzie z którymi utrzymywałem kontakt pouciekali, przyszli nowi. Teoretycznie rzecz biorąc dorosłem na tej siedzi, znalazłem się tutaj jako 16 letni gówniarz i odchodzę jako 19 letni facet. Jeżeli będzie czytać to ktoś z grona ludzi, którzy mnie poznali chciałem podziękować za spędzony miło czas na forum. Dla ludzi z którymi się tyrałem także dziękuję, nie jesteście wart mojej uwagi a i tak zbierałem za to warny i niepotrzebnie wchodziłem z wami w dyskusję. Przestałem być widoczny na forum przez to, że skończyły się spiny z mojej strony, wchodziłem zrobić tylko to, co należało fo funkcji opiekuna i zaraz wychodziłem. No nic... Chiałem pozdrowić Tymbarkową, mimo że nie ujawniłaś mi po dziś dzień twarzy uwielbiam Cię najbardziej wsród ludzi na forum. Renię, którą werbowałem do składu na CoD 350, dzięki, że mogłem Cię poznać. Polaczka, mimo, że dogłębniej Cię nie poznałem wydajesz mi się naprawdę w porządku osobą. Kasię, spędzony czas na TSie z Tobą był przyjemnością. Nessie, wiadomo, mój charakter w postaci żeńskiej, miło było mi "się" poznać, he. No i na koniec zostawiłem sobie Szeregowca, to co zrobiłeś kilka tygodni temu wzbudziło we mnie taki respekt dla Twojej osoby, że to głowa mała, nie spodziewałem się po żadnej osobie jakiegokolwiek wsparcia a na pewno nie od osoby, której praktycznie nie znam. Jestem młodą osobą ale na tyle rozwiniętą, żebym mógł tak docenić kilka słów "otuchy". Dzięki wielkie. Reszta, która zapomniała o mnie w życiu forum, także czuję się zobowiązany, żeby nie pamiętać o Was. Myślę, że raz na jakiś czas wpadne na te 5 minut żeby zamienić parę słów z ludźmi, których wymieniłem. Dzięki foczki za zjeba*ie opinii, która i tak była stratna. Nie byłbym James0vem, gdybym kogoś nie uraził. Halla wariaty i reszta ;)

Edytowane przez James0v.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że w sumie cały czas gdzieś się mijaliśmy nie mieliśmy okazji się poznać :p Powodzenia w życiu prywatnym, z doświadczenia wiem, że przerwa (w moim przypadku roczna) bardzo się przydaje. Mam nadzieję, że do zobaczenia ;)

Edytowane przez rewox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Teoretycznie rzecz biorąc dorosłem na tej siedzi, znalazłem się tutaj jako 16 letni gówniarz i odchodzę jako 19 letni facet." - mam nadzieje, że jak kiedyś urodze synka sieć będzie jeszcze istniała, żeby również tak ładnie dorósł, bo dość często się to czyta w pożegnaniu ostatnio =) chociażby teoretycznie, he

 

Strzałka i trzymaj się ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek!

Miło było, naprawdę szkoda. Ale masz wbijać się chociaż przywitać!

 

Będę tęsknić. xDDDDD

Powiedzonka i mam nadzieję, że wrócisz. :* :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na tej sieci tyle samo czasu co ja, a jakoś nie mieliśmy okazji się poznać. No cóż, może kiedyś :) Życzę samych sukcesów w życiu! Do zobaczenia :)

 

 

 

Kto mnie będzie teraz tak bardzo denerwował?;cccc

Zawsze masz mnie xD

 

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek Tomek Tomek ! Ajjjj co Ty mi tu wyprawiasz :( ?

NIe bede C ie blagala , bo i tak wiem ze nie zostaniesz ... :( . No nic.

Dziekuje za to, ze mnie werbowales na CODA, bo dzieki Tobie dalej tu jestem.

Dziekuje za to , ze po kazdym moim odejsciu zawsze dawales mi szanse.

Dziekuje Ci za wszystko !

Trzymaj sie tam :).

Numer masz wiec odezwij sie czasem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności