Skocz do zawartości

Zmiany/balans/udoskonalenie klas


Miechu

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro termi ma odbicia to kapitan jest "gownem" 1 raz odbije podchodzi i zabija nawet nie zdążysz wyjąć m4 :c no niestety ja bym może jakoś inaczej zmienił termi np. M4 AK, ogranicznik, int+dmg, ubranie wroga, 2 skok, może to coś da? Rozmysl to Reniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie zanim wyjechałem o ile pamiętam to ludzie gadali o perkach , że jest źle z prekami się skończyło , to nie wiem kto zaczęto modyfikowac Premki i teraz na premkach jest problem ;v

Edytowane przez (Pl)BoBo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie zanim wyjechałem o ile pamiętam to ludzie gadali o perkach , że jest źle z prekami się skończyło , to nie wiem kto zaczęto modyfikowac Premki i teraz na premkach jest problem ;v

W tym momencie przyznaj, że praktycznie 80% twoich strzałów mnie zabija. 

Oczywiście jest szansa na przeżycie tego strzału ale serio to jest rzadko.

 

 

Skoro termi ma odbicia to kapitan jest "gownem" 1 raz odbije podchodzi i zabija nawet nie zdążysz wyjąć m4 :c no niestety ja bym może jakoś inaczej zmienił termi np. M4 AK, ogranicznik, int+dmg, ubranie wroga, 2 skok, może to coś da? Rozmysl to Reniu ;)

To, że strzelasz we mnie kałachem czy coś w ten deseń a na 30 strzałów 5 odbijam to nie znaczy, że odbijam wszystko co kapitan strzeli.

 

Już obrońca był bardziej kontrą na kapitana natomiast notatki dopiero go wykluczają. Każda klasa ma jakąś słabość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa Pyro ma 1/7 na podpalenie gracza po jego zestrzeleniu, HE co 25 sec, które podpala, nie za dużo? Jak dla mnie, tak. Gracze, którzy grają tą klasą, to tylko te HE rzucają... To jest denerwujące, gdyż zwalnia nam to tempo chodu i oczywiście zadaje obrażenia. Proponuje usunąć HE co 25 sec i HE, które podpala. I dać 1/5 na podpalenie gracza po jego zestrzeleniu i starczy. Ewentualnie usunąć HE co 25 sec i resztę zostawić, jak jest, lub usunąć HE, które podpala i również resztę zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa Pyro ma 1/7 na podpalenie gracza po jego zestrzeleniu, HE co 25 sec, które podpala, nie za dużo? Jak dla mnie, tak. Gracze, którzy grają tą klasą, to tylko te HE rzucają... To jest denerwujące, gdyż zwalnia nam to tempo chodu i oczywiście zadaje obrażenia. Proponuje usunąć HE co 25 sec i HE, które podpala. I dać 1/5 na podpalenie gracza po jego zestrzeleniu i starczy. Ewentualnie usunąć HE co 25 sec i resztę zostawić, jak jest, lub usunąć HE, które podpala i również resztę zostawić.

Niestety twoja propozycja zostaje odrzucona a klasa nie zostanie zmieniona gdyż biorąc pod uwagę inne klasy które są stosunkowo względem niej zbyt mocne nie warto ją osłabiać.

Edytowane przez Miechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Terminator po zmianie odbicia pocisku z 1/4 na 1/5 wgl nic nie odbija... Gram nim od paru map i nie odbiłem ani razu żadnego pocisku... Proszę o modyfikację tego...

Czytaj forum, terminator nie ma odbijania pocisków.

Edytowane przez Miechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dajcie coś w zamian np. 1/x na wyrzucenie broni przeciwnika czy coś innego

Klasy premium zostały zbalansowane, terminator miał za dużo rzeczy i jedna musiała odpaść, padło na nomex. Nic w zamian nie będzie dodane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa morderca: przed chwila wspominaliśmy ta klasę, problem jest w tym ze powinna mimieć ciche kroki, dlaczego? Juz wyjaśniam, skoro klasa ma 2x dmg w plecy to jak ma kogoś bić w plecy skoro każdy go słyszy? To jest bezsens to co on aktualnie ma.

Kolejna sprawa, /freelvl 31/41 lvl na start, dzisiaj sobie z amazingiem i drakonem graliśmy 1 lvlami tak aby gracze nie wychodzili z serwa bo wiemy ze przy naszym skillu i lvlu nie mają szans a freelvl byłoby chyba odpowiednim rozwiązaniem :)

Z Renią gadałem o zwiększeniu liczby slotów, powiedziała, że skoro serwer będzie pełny to nie widzi problemu, co wy o tym myślicie? Dzisiaj no od 18:30 jakoś chyba serw jest cały czas pełny, nie wiem jak teraz ale można nad tym pomyśleć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa morderca: przed chwila wspominaliśmy ta klasę, problem jest w tym ze powinna mimieć ciche kroki, dlaczego? Juz wyjaśniam, skoro klasa ma 2x dmg w plecy to jak ma kogoś bić w plecy skoro każdy go słyszy? To jest bezsens to co on aktualnie ma.

Kolejna sprawa, /freelvl 31/41 lvl na start, dzisiaj sobie z amazingiem i drakonem graliśmy 1 lvlami tak aby gracze nie wychodzili z serwa bo wiemy ze przy naszym skillu i lvlu nie mają szans a freelvl byłoby chyba odpowiednim rozwiązaniem :)

Z Renią gadałem o zwiększeniu liczby slotów, powiedziała, że skoro serwer będzie pełny to nie widzi problemu, co wy o tym myślicie? Dzisiaj no od 18:30 jakoś chyba serw jest cały czas pełny, nie wiem jak teraz ale można nad tym pomyśleć ;)

Narazie nie wprowadzamy zmian w klasach.

Edytowane przez Miechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuje zabrać 2 bronie zwykłym klasom, przez to stają się zbyt mocne, nawet lepsze od premek niektórych.

Goliat

staty zostają

Zabrać ak, zostawić auga, zostawić 2 skoki i zwiększyć szanse na kryt z 1/8 do np 1/5 albo 1/6

 

Rozblysk

Staty zostają bo i tak są dowalone jak na 2 bronie

Zabrać 1 z broni albo to oslepienie do tego napraw te unlimited fleshe co sekundę, nawet nie da się normalnie grać bo od razu mam mleko.

 

Strzelec wyborowy, on ma tylko te 2 bronie, lecz potem nieźle biją oraz pomagają, jak ma obr int to zabrać, taki bardzo przybliżony termi

 

Dodać nowe klasy i usunąć te którymi nikt nie gra.

 

Proponuje

Admirał

10

20

0

5

Bronie : Famas

Opis: Dostaje magazynek za fraga i 20 hp oraz obrażenia z int np 8int 1 dmg oraz zablokowane perki +int

 

Edit. Lewiter

0

30

0

10

Bronie: m4, usp

Opis: Ma 1/6 na wybicie przeciwnika w powietrze jeżeli się tam znajduje ma 2x dmg, +50 expa za fraga

 

Zabójca

0

20

0

10

Bronie: m4, HE

Opis: +7dmg z m4, 1/5 HE

 

Jakby ktoś miał jakieś propo nowych klas proszę pisać ;) jak ja coś tez ogarnę napisze

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zabrać 2 bronie zwykłym klasom, przez to stają się zbyt mocne, nawet lepsze od premek niektórych.

Goliat

staty zostają

Zabrać ak, zostawić auga, zostawić 2 skoki i zwiększyć szanse na kryt z 1/8 do np 1/5 albo 1/6

 

Rozblysk

Staty zostają bo i tak są dowalone jak na 2 bronie

Zabrać 1 z broni albo to oslepienie do tego napraw te unlimited fleshe co sekundę, nawet nie da się normalnie grać bo od razu mam mleko.

 

Strzelec wyborowy, on ma tylko te 2 bronie, lecz potem nieźle biją oraz pomagają, jak ma obr int to zabrać, taki bardzo przybliżony termi

 

Dodać nowe klasy i usunąć te którymi nikt nie gra.

 

Proponuje

Admirał

10

20

0

5

Bronie : Famas

Opis: Dostaje magazynek za fraga i 20 hp oraz obrażenia z int np 8int 1 dmg oraz zablokowane perki +int

 

Edit. Lewiter

0

30

0

10

Bronie: m4, usp

Opis: Ma 1/6 na wybicie przeciwnika w powietrze jeżeli się tam znajduje ma 2x dmg, +50 expa za fraga

 

Zabójca

0

20

0

10

Bronie: m4, HE

Opis: +7dmg z m4, 1/5 HE

 

Jakby ktoś miał jakieś propo nowych klas proszę pisać ;) jak ja coś tez ogarnę napisze

Na razie nie wprowadzamy nowych klas, trzeba się zająć tymi co są aktualnie.

Edytowane przez Miechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Narazie nie wprowadzamy nowych klas. Zapraszam do tematu -> zmiany/usuniecie klas

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności