Skocz do zawartości

Zmiany/balans/udoskonalenie klas


Miechu

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie piszcie swoje propozycje zmian/balansu /udoskonaleń klas.

Wzór :

Nazwa klasy :

Co ma teraz:

Zmiana :
Uzasadnienie:

Edytowane przez Miechu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
Nazwa klasy:Człowiek rozbłysk
Co ma teraz: ak47,awp i 1/7 na oślepienie
Co chce żeby miała: ak47,m4 + 1/5 na oślepienie + Flesh co 15 sekund 
Dlaczego: 1.Oślepienie + awp beznadziejne połaczenie 2.Oślepienie tak dużo nie daje więc lepiej, żeby częściej wchodziło 3. Taktyczny flash skoro ma oślepiać fajniej.
 
Nazwa klasy:Matrix
Co ma teraz:4 skoki i 100exp więcej za zabicie oraz famasa
Co chce żeby miała: Famas + Scout z int=dmg do tego zmniejszony rozrzut
Dlaczego:Klasa wypada słabo w porównaniu do innych do tego samo skakanie dużo nie daje a tak można będzie szybko się przemieszczać i taktycznie snajpić + w locie strzelać z famasa
 
Nazwa klasy:Medyk
Co ma teraz:3 apteczki + sg int=dmg
Co chce żeby miała:Leczenie co 5 sekund bazowe 20 co 5 sekund + 100inty = 15 więcej
Dlaczego:Jak wiele osób powiada medyk jak stoi w apteczkach jest nieśmiertelny, no prawdą jest, że raczej mało kto może go wtedy zabić. Tak mamy 5 sekund czasu na zabicie potem wystarczy sekunda na zbicie tam 40 hp co sie nam doleczyło i można dalej klepać, myślę, że to dobry balans tej klasy.
 
Nazwa klasy:Nekromanta
Co ma teraz: Wskrzesza ludzi lub bezcześci enemi i dostaje za to exp
Co chce żeby miała: To samo tylko, że do tego taktyczna apteczka która pozwoli mu odrazu wyleczyć kumpla + siebie jak trzeba 
Dlaczego:Jeżeli Medyk przejdzie to wypada mu to dodać 
 
Nazwa klasy:Obrońca
Co ma teraz:odbija 2 pociski i nie ma rozrzutu z ump
Co chce żeby miała:dodać do niego na start 50 wytrzymałości

Dlaczego: Bo obrońca powinien być chociaż troche tanki a nie miętka faja

 

Nazwa klasy:Pirotechnik
Co ma teraz:2 rakiety i natychmiastowo rozbraja/podkłada bombe
Co chce żeby miała:+ Mina do tego
Dlaczego:Pirotechnik nie powinien sie ograniczać do rakietek ;D
 
Nazwa klasy:Saper
Co ma teraz:2 miny i sg co chwile
Co chce żeby miała: Chce aby ta klasa była usunięta
Dlaczego:Nikt nią nie zrobi dobrych statów bo nie zależy to do skilla gracza tylko od tego czy przeciwnik wbiegnie w mine, pirotechnik by ją zastąpił ładnie
 
Nazwa klasy:Strzelec wyborowy
Co ma teraz:m4a1 + int=dmg
Co chce żeby miała: M4A1 AK47 AWP FAMAS
Dlaczego:Bo aktualnie klasa powinna się nazywać "Strzelec niewyborowy"
 
Nazwa klasy:TroubleMaker 
Co ma teraz:duch kaprala na 10 sekund 
Co chce żeby miała:2x duch kaprala na 10sekund
Dlaczego:Można by było grać bardziej taktycznie, zabić uciec perfekto ;3
 
Nazwa klasy:Cichy
Co ma teraz:niewidzialność na nożu, i ma ciche kroki
Co chce żeby miała:+ 2 skoki
Dlaczego: Żeby mógł lepiej uciec 
 
Nazwa klasy:Rambo
Co ma teraz: 1/4 na 2x dmg + ograniczony rozrzut
Co chce żeby miała: 1/4 na 3x dmg
Dlaczego: To premium a dmg nie odstaje od niektórych darmowych graczy
Edytowane przez S3ReK
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
 
Nazwa klasy:Człowiek rozbłysk
Co ma teraz: ak47,awp i 1/7 na oślepienie
Co chce żeby miała: ak47,m4 + 1/5 na oślepienie + Flesh co 15 sekund 
Dlaczego: 1.Oślepienie + awp beznadziejne połaczenie 2.Oślepienie tak dużo nie daje więc lepiej, żeby częściej wchodziło 3. Taktyczny flash skoro ma oślepiać fajniej.
 
Nazwa klasy:Matrix
Co ma teraz:4 skoki i 100exp więcej za zabicie oraz famasa
Co chce żeby miała: Famas + Scout z int=dmg do tego zmniejszony rozrzut
Dlaczego:Klasa wypada słabo w porównaniu do innych do tego samo skakanie dużo nie daje a tak można będzie szybko się przemieszczać i taktycznie snajpić + w locie strzelać z famasa
 
Nazwa klasy:Medyk
Co ma teraz:3 apteczki + sg int=dmg
Co chce żeby miała:Leczenie co 5 sekund bazowe 20 co 5 sekund + 100inty = 15 więcej
Dlaczego:Jak wiele osób powiada medyk jak stoi w apteczkach jest nieśmiertelny, no prawdą jest, że raczej mało kto może go wtedy zabić. Tak mamy 5 sekund czasu na zabicie potem wystarczy sekunda na zbicie tam 40 hp co sie nam doleczyło i można dalej klepać, myślę, że to dobry balans tej klasy.
 
Nazwa klasy:Nekromanta
Co ma teraz: Wskrzesza ludzi lub bezcześci enemi i dostaje za to exp
Co chce żeby miała: To samo tylko, że do tego taktyczna apteczka która pozwoli mu odrazu wyleczyć kumpla + siebie jak trzeba 
Dlaczego:Jeżeli Medyk przejdzie to wypada mu to dodać 
 
Nazwa klasy:Obrońca
Co ma teraz:odbija 2 pociski i nie ma rozrzutu z ump
Co chce żeby miała:dodać do niego na start 50 wytrzymałości

Dlaczego: Bo obrońca powinien być chociaż troche tanki a nie miętka faja

 

Nazwa klasy:Pirotechnik
Co ma teraz:2 rakiety i natychmiastowo rozbraja/podkłada bombe
Co chce żeby miała:+ Mina do tego
Dlaczego:Pirotechnik nie powinien sie ograniczać do rakietek ;D
 
Nazwa klasy:Saper
Co ma teraz:2 miny i sg co chwile
Co chce żeby miała: Chce aby ta klasa była usunięta
Dlaczego:Nikt nią nie zrobi dobrych statów bo nie zależy to do skilla gracza tylko od tego czy przeciwnik wbiegnie w mine, pirotechnik by ją zastąpił ładnie
 
Nazwa klasy:Strzelec wyborowy
Co ma teraz:m4a1 + int=dmg
Co chce żeby miała: M4A1 AK47 AWP FAMAS
Dlaczego:Bo aktualnie klasa powinna się nazywać "Strzelec niewyborowy"
 
Nazwa klasy:TroubleMaker 
Co ma teraz:duch kaprala na 10 sekund 
Co chce żeby miała:2x duch kaprala na 10sekund
Dlaczego:Można by było grać bardziej taktycznie, zabić uciec perfekto ;3
 
Nazwa klasy:Cichy
Co ma teraz:niewidzialność na nożu, i ma ciche kroki
Co chce żeby miała:+ 2 skoki
Dlaczego: Żeby mógł lepiej uciec 
 
Nazwa klasy:Rambo
Co ma teraz: 1/4 na 2x dmg + ograniczony rozrzut
Co chce żeby miała: 1/4 na 3x dmg
Dlaczego: To premium a dmg nie odstaje od niektórych darmowych graczy

 

1.Człowiek rozbłysk ok.

2.Matrix-Posiada 4 skoki w powietrzu, +100 EXP za zabojstwo + ogranicznik rozrzutu.

3. W trakcie poprawek

4.zmieniona

5.Zmieniona

6.Odpada

7.Usunięta

8.Strzelec ma awp,m4a1,ak47.

9.Posiada duch kaprala na 15 sekund

10.Ta wersja odpada.

11. Odpada

 

 

Nazwa klasy: Cichy

Co ma teraz: Ciche kroki, niewidkę na kosie

Zmiana: 1/2-3 z kosy

Uzasadnienie: jest to klasa premium i słabo się wyróżnia spośród innych klas premium :)

 

zmieniona na 1/2 z kosy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa:Obronca

Co ma teraz: Odbija 2 pociski + brak rozrzut z uno

Co byś chciał zmienic: Odbija 1/3 pociski a nie 2

Dbolaczego: na małej mapie z dużym lvl obrońcy się grać nie da.

Po pierwsze to pisz dokładniej bo ja nie wiem czy chodzi ci o [ 1 bądź 3 pociski ] gdzie 3 to lepiej od 2 więc wtf? lub [ szansa 1 na 3 na odbicie ] co też tylko ulepszy tą klase a ty chcesz ją osłabić tak?

 

Obrońce trzeba odbugować bo dużo się z nią dzieje a tak to jest normalnie do zabicia nie wiem co ci przeszkadzają 2 pierwsze nie trafione strzały, jakoś ja sobie radze.

 

Do tego stwierdziłeś iż z obrońcą z dużym lvl nie da się grać ? 1. Nikt nie ma nią aż tak dużego lvl 2. Da się ją spokojnie zabić bo tylko 2 pociski redukuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klasy :

Co ma teraz: int=dmg i mniejszy rozrzut 

Zmiana : dodanie szansa na odbicie pocisku 1/x (o tym na ile podejmą decyzje wyższe władze) xD
Uzasadnienie:Aktualnie ta klasa yy no jest słaba w porównaniu do darmowych klas. Wsparcie ma tą samą umiejetność a jest darmowa, medyk to samo i wgl. Coś trzeba dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klasy : Terminator [PREMIUM]

Co ma teraz: dodatkowe dmg +7, mniejszy rozrzut

Zmiana : usunąć mniejszy rozrzut, dodać dodatkowy skok i odbijanie 2 pocisków/ lekki kamuflaż np. 70-100.      / - czyt. ,,albo"
Uzasadnienie:Zmniejszony rozrzut jest niepotrzebny:P klasa premium powinna posiadać minimum  2 skoki, zwykła klasa Obrońca posiada odbijanie pocisków, a inne premki posiadają dodatkowe umiejętności. Gdyby odbijanie było za mocne można zastąpić je kamuflażem. Ogólnie Terminator jako klasa premium wypada słabo przy Kapitanie/Cichym. Proszę o rozpatrzenie propozycji:P

 

 

 

 

 

Edit.

Zeus proste, ponieważ jest za słaby.

Cichy ma niewidke do tego ciche kroki to teraz jeszcze 1/2 z kosy...

Kapitan  1/1 z awki samo w sobie jest przesada, Terminator i Rambo są za słabi w porównaniu do innych premium.

 

 

Edit.2

 

S3ReK tam pod tobą dobrze prawi^^

Edytowane przez k3_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nazwa klasy : Terminator [PREMIUM]

Co ma teraz: dodatkowe dmg +7, mniejszy rozrzut

Zmiana : usunąć mniejszy rozrzut, dodać dodatkowy skok i odbijanie 2 pocisków/ lekki kamuflaż np. 70-100.      / - czyt. ,,albo"

Uzasadnienie:Zmniejszony rozrzut jest niepotrzebny:P klasa premium powinna posiadać minimum  2 skoki, zwykła klasa Obrońca posiada odbijanie pocisków, a inne premki posiadają dodatkowe umiejętności. Gdyby odbijanie było za mocne można zastąpić je kamuflażem. Ogólnie Terminator jako klasa premium wypada słabo przy Kapitanie/Cichym. Proszę o rozpatrzenie propozycji:P

 

Klasa jest wystarczająca jak na teraz posiada ak47/m4a1 +dmg od inta  nie wiem dlaczego chcecie tak bardzo zmienic terminatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa jest wystarczająca jak na teraz posiada ak47/m4a1 +dmg od inta  nie wiem dlaczego chcecie tak bardzo zmienic terminatora

Bo za tą klasę się płaci tak? a skoro serwer na tym zarabia to coś musi oferować w zamian a na razie ta klasa jest gorsza od niektórych zwykłych klas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U terminatora to 1/5 praktycznie jest znikome na cały magazynek przeciwnika może dostanie raz za 20dmg ? Miał być ulepszony terminator a na razie to nie widać zbyt dużej różnicy więc albo dodacie np odbija x pierwszych pocisków na runde tak jak obrońca albo zwiększycie szanse tego 1/x bo na razie ta klasa jest gorsza od medyka dalej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa obrońca czasem odbija wiecej niż 2 pociski (tak ma napisane w opisie) ma to różnie czasem nawet 3-4 razy odbija do tego odbijanie pocisków czyni tą klase za mocną gdyż mając 220 lvl wale w nią 2 strzały i prawie umieram lub umieram. Chce, żeby ta klasa miała max obija 1 pocisk na runde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klasy:Medyk

Co ma teraz:dmg z sg(int=dmg)  i 3 apteczki

Zmiana : dodać ograniczenie inty do 200 i zablokowanie perków typu tytanki.

Uzasadnienie: To darmowa klasa a najlepsza na serwie.

 


Nazwa klasy :Medyk

Co ma teraz:dmg z sg(int=dmg) i 3 apteczki

Zmiana :Zmniejszenie przelicznika int=dmg i zablokowanie perków typu tytanki.

Uzasadnienie: To darmowa klasa a najlepsza na serwie.

 


Nazwa klasy :Medyk

Co ma teraz:dmg z sg(int=dmg) i 3 apteczki

Zmiana : Zmiana broni na TMP (wiertarka)

Uzasadnienie: To darmowa klasa a najlepsza na serwie.

 


Nazwa klasy :Medyk

Co ma teraz:dmg z sg(int=dmg) i 3 apteczki

Zmiana :Zmniejszenie mu bazowych stat.

Uzasadnienie:Odstają nie wiadomo czemu od innych klas

 


Nazwa klasy :Medyk

Co ma teraz:dmg z sg(int=dmg) i 3 apteczki

Zmiana :Zamiast int=dmg dodać mu po prostu 20dmg więcej z broni

Uzasadnienie: To darmowa klasa a najlepsza na serwie.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U terminatora to 1/5 praktycznie jest znikome na cały magazynek przeciwnika może dostanie raz za 20dmg ? Miał być ulepszony terminator a na razie to nie widać zbyt dużej różnicy więc albo dodacie np odbija x pierwszych pocisków na runde tak jak obrońca albo zwiększycie szanse tego 1/x bo na razie ta klasa jest gorsza od medyka dalej :(

Terminator ma tylko od teraz 1/4 na odbicie pocisku.

 

 

Nazwa klasy:Medyk
Co ma teraz:dmg z sg(int=dmg)  i 3 apteczki
Zmiana : dodać ograniczenie inty do 200 i zablokowanie perków typu tytanki.
Uzasadnienie: To darmowa klasa a najlepsza na serwie.
 
Nazwa klasy :Medyk
Co ma teraz:dmg z sg(int=dmg) i 3 apteczki
Zmiana :Zmniejszenie przelicznika int=dmg i zablokowanie perków typu tytanki.
Uzasadnienie: To darmowa klasa a najlepsza na serwie.
 
Nazwa klasy :Medyk
Co ma teraz:dmg z sg(int=dmg) i 3 apteczki
Zmiana : Zmiana broni na TMP (wiertarka)
Uzasadnienie: To darmowa klasa a najlepsza na serwie.
 
Nazwa klasy :Medyk
Co ma teraz:dmg z sg(int=dmg) i 3 apteczki
Zmiana :Zmniejszenie mu bazowych stat.
Uzasadnienie:Odstają nie wiadomo czemu od innych klas
 
Nazwa klasy :Medyk
Co ma teraz:dmg z sg(int=dmg) i 3 apteczki
Zmiana :Zamiast int=dmg dodać mu po prostu 20dmg więcej z broni
Uzasadnienie: To darmowa klasa a najlepsza na serwie.

 

Nazwa klasy :Medyk
Co ma teraz:dmg z sg(int=dmg) i 3 apteczki
Zmiana :Zmniejszenie mu bazowych stat.
Uzasadnienie:Odstają nie wiadomo czemu od innych klas

 

Klasa obrońca czasem odbija wiecej niż 2 pociski (tak ma napisane w opisie) ma to różnie czasem nawet 3-4 razy odbija do tego odbijanie pocisków czyni tą klase za mocną gdyż mając 220 lvl wale w nią 2 strzały i prawie umieram lub umieram. Chce, żeby ta klasa miała max obija 1 pocisk na runde

Obrońca odbija dwa pociski na runde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nazwa klasy : obrońca ( powinna się nazywać: zabijam odbiciem bo sam nie umiem ale mniejsza z tym)

 

Co ma teraz: eliminator i odbija 2 pociski na rundę

 

Zmiana : ogranicznik i BLOKUJE 2 pociski na rundę

Uzasadnienie: jak wychodzi obrońca nie wiem czy mam strzelać w niego czy uciekać, przeważnie strzelam i przeważnie jest to bania, banie i hit odbije i albo już jestem martwy albo zostaje mi 10/20 hp, z łatwością może mnie zabić, nie chodzi tylko o mnie, na dodatek przez tą klasę zmniejszają się wam dochody, dlaczego nikt oprócz BoBo nie gra cpt? Odpowiedzcie sobie na to pytanie sami, już sam BoBo apropo tego pisał, terminatorowi tez można dać 1/4 na blok a nie na odbicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Boteq . Teraz nie opłaca się grać cpt bo boję się strzelać . Mam 121 hp trafię raz mam -62 hp czyli zostaje 59 drugi padam . A z m4 jeszcze lepiej wale banie i padam dlatego w przeciągu już 3 dni prawie nie bywam na serwie . Według mnie jeden pocisk albo dodać kpt na start 70 lvl xd. Jedną z tych rzeczy powinna być nie możliwa wybierajcie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogolnie proponuje usunąć dla zwykłych klas odbicia i bloki, jedyna szans przed awp będą notatki albo klasa premium - termi któremu mozna dać 1/4 na blok a nie odbicie bo wszyscy dobrze wiemy że klasy tej nie trzeba tak ulepszać, trzeba umieć nią grać bo chyba każdy wie jak grał amazing nawet bez tych odbić ;)

Niech klasa premium kontruje premke a nie zwykła która każdy może mieć kontruje premke, to jest totalne dno, płacisz wymagasz a dajesz się obijac jak szmata i spadać w ranku, postawcie się w sytuacji bobo, chcielibyście płacić za coś co i tak wam nie pomaga, kolejna sprawa nawet komandos nie zabija go z noza, to z czego ma zabijać? Z deagla? Zanim odda 3 strzały celne, w tym 2 odbitki, może sam paść albo nie trafi i go zabije to ump... zastanówcie się jakie wy klasy tworzycie.

Morderca nie powinien mieć cichych kroków? Bo jak narazie jest za słaby, nawet nie może zadawać obrażeń w tył skoro każdy go słyszy, jest jak zwykły gracz na dd2 tylko z 30 kondycji i m4, no i parę hp za lvl..

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klasy : obrońca ( powinna się nazywać: zabijam odbiciem bo sam nie umiem ale mniejsza z tym)

 

Co ma teraz: eliminator i odbija 2 pociski na rundę

 

Zmiana : ogranicznik i BLOKUJE 2 pociski na rundę

Uzasadnienie: jak wychodzi obrońca nie wiem czy mam strzelać w niego czy uciekać, przeważnie strzelam i przeważnie jest to bania, banie i hit odbije i albo już jestem martwy albo zostaje mi 10/20 hp, z łatwością może mnie zabić, nie chodzi tylko o mnie, na dodatek przez tą klasę zmniejszają się wam dochody, dlaczego nikt oprócz BoBo nie gra cpt? Odpowiedzcie sobie na to pytanie sami, już sam BoBo apropo tego pisał, terminatorowi tez można dać 1/4 na blok a nie na odbicie ;)

 

 

Dzięki Boteq . Teraz nie opłaca się grać cpt bo boję się strzelać . Mam 121 hp trafię raz mam -62 hp czyli zostaje 59 drugi padam . A z m4 jeszcze lepiej wale banie i padam dlatego w przeciągu już 3 dni prawie nie bywam na serwie . Według mnie jeden pocisk albo dodać kpt na start 70 lvl xd. Jedną z tych rzeczy powinna być nie możliwa wybierajcie ;p

 

 

Ja ogolnie proponuje usunąć dla zwykłych klas odbicia i bloki, jedyna szans przed awp będą notatki albo klasa premium - termi któremu mozna dać 1/4 na blok a nie odbicie bo wszyscy dobrze wiemy że klasy tej nie trzeba tak ulepszać, trzeba umieć nią grać bo chyba każdy wie jak grał amazing nawet bez tych odbić ;)

Niech klasa premium kontruje premke a nie zwykła która każdy może mieć kontruje premke, to jest totalne dno, płacisz wymagasz a dajesz się obijac jak szmata i spadać w ranku, postawcie się w sytuacji bobo, chcielibyście płacić za coś co i tak wam nie pomaga, kolejna sprawa nawet komandos nie zabija go z noza, to z czego ma zabijać? Z deagla? Zanim odda 3 strzały celne, w tym 2 odbitki, może sam paść albo nie trafi i go zabije to ump... zastanówcie się jakie wy klasy tworzycie.

Morderca nie powinien mieć cichych kroków? Bo jak narazie jest za słaby, nawet nie może zadawać obrażeń w tył skoro każdy go słyszy, jest jak zwykły gracz na dd2 tylko z 30 kondycji i m4, no i parę hp za lvl..

 

 

Klasa obrońca została zmieniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie w Terminatorze neomexy na 1/6 bo z 1/4, m4 i innymi atutami tej klasy jest za dobre. Serio kto wymyślił dawać jakiejkolwiek klasie neo 1/4...

Przecież jak miał już nawet 1/5 to nic nie odbijał ty chcesz mu dać 1/6 ? tylko dla tego bo nie masz tej klasy a twojego obrońce zmienii pff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie w Terminatorze neomexy na 1/6 bo z 1/4, m4 i innymi atutami tej klasy jest za dobre. Serio kto wymyślił dawać jakiejkolwiek klasie neo 1/4...

 

 

 

Odbicie zmniejszone do 1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę nową klasę, może kiedyś się przyda

 

Nazwa: Spiskowiec

Int:20

Życie:15

Wytrzymałość:10

Kondycja:20

 

Opis klasy: 1/3 Na zatrucie przeciwnika (Miało by to działać tak samo jak perk "Zatruty nabój" czy jakoś tak", przelicznik dmg taki sam jak w perku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie w Terminatorze neomexy na 1/6 bo z 1/4, m4 i innymi atutami tej klasy jest za dobre. Serio kto wymyślił dawać jakiejkolwiek klasie neo 1/4...

Domelku przykro mi ale Terminator nie będzie już zmieniany - jest to klasa premium i skoro ktoś za nia płaci tzn wymaga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności