Skocz do zawartości

Serwer


BoteczeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Każdy chyba wie, że serwer jakiś nie jest zbyt bardzo oblegany, i szczerze mówiąc nie dziwi mnie to, od dłuższego czasu jest to samo. Proponuje ogólnie zmienić naszego CoD'a , zmienic max lvl np do 200 lub 100, zmienić mapy oraz klasy, z mapami jakimiś fajnymi mogę pomoc, inni też mam nadzieje, ze by pomogli w znalezieniu jakiś fajnych mapek. Zmiana klas jak i zwykłych oraz premium. Zrobić coś nowego w tym kierunku, aby serwer znów był oblegany przez ludzi. W sprawie klas na spokojnie pomogę bo mam wiele pomysłów.

Proszę wszystkich grających na serwie o wypowiedzenie się w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana CODA jest w planach od dawna, lecz na razie zostaje tak jest. Teraz się rozbijam na poszczególne fragmenty.

Co do max lvl.

Chcesz dać 100 albo 200 tylko zauważ że aktualnie to ten 100 się wbija w jeden dzień, co za tym idzie wszytki cvary do wymiany. Takie zmiany wprowadza się powoli. Z resetu na reset są wprowadzane zmiany i patrzymy jak się zmienia serwer. Max LVL zostanie na 350 z powody tego ze cod maks 100 lvl byłby nudny, lvl biłoby się przez tydzień a to nie jest fajne. Exp oraz podstawy zostają pozmieniane ale powoli.

Co do map to aktualnie na serwerze jest prawie 60 map z czego ponad 20 nigdy nikt nie nominował. Mówisz wgrać nowe mapy, no to proszę 20 map masz wgranych tylko je wybierajcie. Na serwerze gra się na 10 takich samych mapach + małe mapy.

 

Co do klas premium, wejdą zmiany kosmetyczne ale to najprawdopodobniej przy przyszłym resecie. Klasy zwykłe będą poruszane od przyszłego tygodnia.

Spoko fajnie ze masz pomysły, ale my nie potrzebujemy pomysłów bo tych jest masa, wystarczy ze na 5 minut na serwer wejdę i już mam kartkę A4, my potrzebujemy ludzi którzy by napisali te pomysły. Karol ma mało czasu a ja ostatnio też go nie mam na tyle żeby siedzieć 5 godzin nad skryptami zwłaszcza ze te co są trzeba ponaprawiać.

Jak potrafisz pisać skrypty to ok, czekam na .sma na PW, ale jeśli mam robić to sam z Karolem to nie spodziewaj się magii.

 

Zmiany będą wprowadzane powoli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności