Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie WhiteBlood


WhiteBlood

Rekomendowane odpowiedzi

 

Imię: Dorian

Wiek: Za parę miesięcy 17 

Kontakt: Pw, Steam (w profilu) i Ts oczywiście

Twój nick na TS3: ωнιтєвℓσσ∂

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Byłem w pod koniec tamtego roku bardzo aktywnym użytkownikiem na Teamspeak'u, czekałem na rekrutacje i przez dwa tygodnie moja aktywność bardzo spadła z powodu rangi na innym Ts'ie, lecz już wszystko jest dobrze i chciałbym pomóc obecnej administracji Teamspeaka.

Od czegoś muszę zacząć "Karierę", myślę, że przyda wam się pomocna dłoń.

Jestem osobą miłą, pomocną, z poczuciem humoru.

Kiedy trzeba - poważny 

Ale czasem warto wyluzować :)

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): Nie mam z żadnym adminem złych stosunków na Ts3 - to jest najważniejsze, aby się dogadywać z każdym, bo w końcu administracja musi być zgraną drużyną i muszą sobie pomagać w trudnych sytuacjach. 

Myślę, że bardzo dobrze się dogaduje z innymi adminami, ponieważ jestem bezkonfliktowy.

Ile czasu spędzasz na TS3: Wróciłem niby wczoraj, ale moja aktywność będzie rosła z każdym dniem, potrafię siedzieć cały dzień, lecz zdarzają się dni, że nie można tyle siedzieć (bardzo rzadko mam takie dni ^^).

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie, nie posiadam.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Nie wiem pod jakim względem oceniacie (czy liczy się też strona techniczna etc.), lecz postaram się przybliżyć to, co potrafię. 

Na pewno wszystkie rzeczy admina (S) potrafię wykonywać od dodawania rang, do robienia kanałów Priv / Tymczasowych itp. wszystkie sprawy admina ogarnę z pewnością, potrafię robić rangi (co raczej nie jest trudne), porządkować je, ustawiać żeby nie można było ich dać. Trochę w uprawnieniach się bawiłem, więc dość dużo potrafię. Moją znajomość teamspeak'a oceniam na 8/10.

W/w umiejętności zostały wymienione, gdyż pomyliłem podpunkty, ale chyba nic się nie stało. 

Teamspeaka znam dość dobrze, ale wiadomo - człowiek codziennie uczy się czegoś nowego.

Jeżeli czegoś nie wiem, to zawsze jest wujek google i ciocia wikipedia, którzy pomogą - jeśli nie, to można grzecznie kogoś zapytać.

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Wyżej wymieniłem trochę tego. Posiadałem wiele swoich serwerów Ts3, więc doświadczenie jako tako jest.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak.

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Tak.

Podanie trochę słabe, bo jako stary redaktor piszę o wiele lepsze, lecz dawno nie pisałem.

Proszę o właściwe rozpatrzenie ów podania i mam nadzieję, że dostanę tę szansę.

Pozdrawiam serdecznie.

~WhiteBlood

 

Edytowane

 

 

Ukończone 16 lat +

Umiejętność podstawowej obsługi serwera TeamSpeak3 +

Zachowanie kultury na TeamSpeak 3 +

Przynajmniej 25 sensownych postów i 15 godzin na forum + -

Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +

Posiadanie mikrofonu +

Posiadanie konta na forum minimum 14 dni +

 

Aa, bo nie dopisałem 0-10 ^^

No cóż, niech oni decydują :)

Denerwujące.

Mam kontakt z administracją TEAMSPEAKA.

7/10

Edytowane przez WhiteBlood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kolorujesz tekst to koloruj go jednolicie, bo mimo, że podanie jest napisane całkiem porządnie to wygląda to fatalnie i ciężko się czyta. Osobiście Cię nie zna, nie widywałem ani jak byłem adminem ani jak jestem teraz zwykłym użytkownikiem co jest od razu minusem. Ts jest strasznie prosty do pojęcia, także wiedza to nic nadzwyczajnego. Kontakt z administracją Cię nie ratuję, ale nie ma się co dziwić, aktualnie administracja jest bardziej "zamknięta" na innych ludzi moim zdaniem, ciężko nowemu się załapać i pogadać. Aktualnie jeszcze jestem na nie, pobądź trochę, stań się widoczny i wtedy złóż podanie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Okres Próbny:

[-]Nie widzę ciebie często na TeamSpeak ( jestem dzień w dzień po kilka godzin),

[-]Nie widuję ciebie na forum,

[-]Kontakt z Administracją 0,

[+]Wiek,

[+]Mutacja,

[+]Rozpisane Podanie,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z nami za krótko. Dopiero co straciłeś admina na innej sieci, na razie nie mogę i nie chcę Cię przyjmować.

Pokazuj się częściej, dawaj jakiekolwiek sygnały, że Ci zależy oprócz tego, że składasz podanie. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności