Skocz do zawartości

Cs-Classic.pl Turniej DD2


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Podzwonilem podowiadywalem sie i mecz ustalamy dzisiaj na 22....konsultowałem to z liderem druzyny przeciwnej (roloo) i potwierdził......wiec omega czekam na potwierdzenie od Ciebie jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do karola bo serwer się skończył. Jeżeli dostane od niego odpowiedź to oczywiście gramy.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o 22:00 gracie

ts.cs-classic.pl na strefe zapraszam liderów. Ja już siedze

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gg wp

Teraz tylko i wyłącznie pozostał mecz o miejsce pierwsze

aktualnie

 

miejsce 4: drużyna krycha

miejsce 3: drużyna mousa

miejsce 2: ?

miejsce 1: ?

 

 

pre_1486678221__pre_1485947306__pre_1483

 

 

jutro będę podawać planowane terminy więc liderów proszę o zajrzenie w temat.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem że niedziela mi pasuje o 21:30 to jest ostateczny termin raczej bo ja w przyszłym tyg w poniedziałek wyjeżdzam na tydzień wiec mnie nie będzie omega powiem Ci że dogadałem sie z mistrzem na godzinę 21:30 pasuje wszystkim wiec tylko czekamy na Ciebie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Was witam. 

Właśnie po ciężkim miesiącu przygotowaniu turnieju , ciężkich treningów i wspaniałych pojedynkach między sobą mamy za sobą koniec turnieju Only DD2 . Każdy mecz miał swoją własny urok, gdzie mogliśmy w nie których przypadkach zauważyć taktyki prze różne , nauczyć się także taktycznych granatów lub zagrań. Moim zdaniem dzięki temu turniejów, nie którzy mogli na prawdę zobaczyć nie które ciekawostki. Przedstawię Wam następujące wyniki Naszego turnieju:
Mistrz vs Krzychux 16:2 https://www.twitch.tv/videos/118717132
Roloo vs Mouse 16:3  https://www.twitch.tv/videos/120901027

Roloo vs Mistrz 16:8 https://www.twitch.tv/videos/121683035

Więc o to mamy, że Drużyna Roloo wygrała turniej !!!

Przy każdym wstawię link , aby mogli sobie przypomnieć lub obejrzeć dany mecz jak wyglądał. Wszystkie nagrody zostaną jutro rozpisane przez Omegę lub mnie także dziękujemy Wam, że braliście udział w konkursie i jak w oglądaniu Live z tych meczów. W przyszłości mamy zamiar jeszcze nie jeden turniej organizować i pokazywać na żywo. Do zobaczenia na serwerach, konkursach lub turniejach ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit rolo v mouse chyba 16 :4 było  ;) 
dzięki wszystkim za gierkę , miałem dobry team który był komunikacyjny i pomysłowy bez tego byśmy nie wygrali tego turnieju , dziękuje chłopaki za grę myśle że jeszcze kiedyś zagramy razem , dziękuję również przeciwnikom każdy włożył w mecz swoją cegiełkę to że się nie udało nie oznacza że jesteście słabi czy cośwręcz przeciwnie .. kto wie może następnym razem wam się uda nie poddawajcie się jest w was potencjał :) 
chciał bym podziękować również Omedze który wziął wszystko na swoją głowę i podołał wyzwaniu co nie powiem .. takie cośjest bardzo trudne ogarnąć ciesze się że wygraliśmy atmosfera dopisywała fragi wchodziły wszystko na Wielki PLUS czekamy na więcej pozdrawiam rolooo !!! 


GG WP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit rolo v mouse chyba 16 :4 było   ;) 

dzięki wszystkim za gierkę , miałem dobry team który był komunikacyjny i pomysłowy bez tego byśmy nie wygrali tego turnieju , dziękuje chłopaki za grę myśle że jeszcze kiedyś zagramy razem , dziękuję również przeciwnikom każdy włożył w mecz swoją cegiełkę to że się nie udało nie oznacza że jesteście słabi czy cośwręcz przeciwnie .. kto wie może następnym razem wam się uda nie poddawajcie się jest w was potencjał :) 

chciał bym podziękować również Omedze który wziął wszystko na swoją głowę i podołał wyzwaniu co nie powiem .. takie cośjest bardzo trudne ogarnąć ciesze się że wygraliśmy atmosfera dopisywała fragi wchodziły wszystko na Wielki PLUS czekamy na więcej pozdrawiam rolooo !!! 

 

 

GG WP :D

Roloo nie pierdziel evil was wykerowal i nie powinien grac xd

A tak na serio dobrze bylo , oby wiecej takich turniejow , dzieki chlopaki za wspolna zabawe :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze zespołowej nie fragi są na pierwszym miejscu, a zgranie i pomysł na grę. Ciężko mówić o zgraniu w naszym przypadku bo był to nasz drugi mecz razem, a pomiędzy nic nie ćwiczyliśmy czy coś, ale jakoś daliśmy radę. Pomysł był w każdej rundzie, czy to podsadzki czy próby jakiegoś skrótu, zamiany miejscami, taktyki na pistoletówki zaczynając od ustawienia, kończąc na odpowiednim zakupie ekwipunku. Ważna jest też komunikacja i to, aby nie załamywać się jedną czy dwiema przegranym rundami, bo za chwilę jest kolejna i to na niej trzeba się skupić.  Zagrałem, bo poprosił mnie o to roloo, gdyż Garbaty nie odpowiadał na jego wiadomości.

Edytowane przez ev1l
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nagrody zostaną rozdane do końca tego tygodnia!


 


 


Miejsce Pierwsze: Drużyna Rola zgarnia


 


 


 


Doładowanie PaySafeCard w wysokości 100 ZŁ ( kody rozdzielamy czyli każdy gracz 20 zł PSC )


VIP na dowolnym serwerze 1.6 lub Cs:GO na okres 30 Dni


Unikalna ranga na serwerze głosowym na okres 30 Dni [1]


Rezerwacja slota na serwerze ODD2 na okres 40 Dni 


Ranga VIP na Forum na okres 30 Dni


 


 


 


 


Miejsce Drugie: Drużyna Mistrza zgarnia


 


 


VIP na dowolnym serwerze 1.6 lub Cs:GO na okres 30 Dni


Rezerwacja slota na serwerze ODD2 na okres 40 Dni 


 


 


 


Miejsce Trzecie: Drużyna Mousa zgarnia


 


VIP na dowolnym serwerze 1.6 lub Cs:GO na okres 30 Dni


Rezerwacja slota na serwerze ODD2 na okres 30 Dni 


 


 


 


Miejsce Czwarte: Drużyna krzycha zgarnia


 


VIP na dowolnym serwerze 1.6 lub Cs:GO na okres 30 Dni


Rezerwacja slota na serwerze ODD2 na okres 30 Dni 


 


 


Po medale prosze się zgłosic do Pyni.


Top zawodnicy zostaną wybrani niedługo ponieważ będziemy oglądali powtórki :)


Edytowane przez Omєga *
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dwóch z najlepszych pewnie już znamy, evil i bronek :D

Oczywiście gratulacje zwycięzcom, ale także pokonanym za udział i "próby oporu"  ;)

A Omedze dziękuję, że niezależnie od tego co by inni pisali, było jakieś wydarzenie i co pooglądać, a nie tylko łapanie fragów na serwerze :)

Pozdrawiam,

Darker

Edytowane przez Darker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności