Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Zbiorowa


krzychux

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na TS3:blakablakablaka


Godzina + data zdarzenia:prawie cały czas ;)


Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę:Widac na ss


Opis sytuacji:ss


 

  1. Kanały pomocnicze służą do pomocy osobom korzystającym z serwera Team Speak 3.
  2. Kanały pomocnicze nie służą do luźnych rozmów z adminami. Wchodzenie na nie bez celu i gadanie o byle czym, kończy się wydaleniem z serwera.
     

    To nie zdarza się jeden raz tak jest cały czas ja tu pisze by zgłosic nagminne łamanie regulaminu. :)

 

 

 


na kanale głównym admina też nie powinno by luźnych rozmów :)

 

aha czyli mam to wnioskowac tak że mozna sobie siedziec na kanale utworzinym specjalnie przez w tym wypadku Pynie dla Admina ktory powinien strzec kultury i regulaminu na tsie to sobie urzadza tam luzne rozmowy no fajnie fajnie ;) a jezeli juz tym tokiem dazymy to byly tez takie momenty kiedy siedzieliscie na kanale nizej ;) ale nie mam ssa no pech :)

 

Róbta co chceta tak ? nagradzaj prosze bardzo ;d po cos chyba sa te kanaly ... a szkoda słów poprostu wbija na pod kanal to mowia ze na kanale glownym nie mozna siedziec wbija na glowny to ze na pod kanale nie mozna brak slow poprostu ;d a w sumie mam to juz gdzies ;)

Edytowane przez Q♥een
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały pomocnicze to kanały "chcesz range" "chcesz kanal" "masz pytanie do admina". A na ssie to są kanały administracyjne :)

 

@krzychux ponieważ? jest to kanał do dyspozycji admina. Może na nim załatwiać sprawy jak i rozmawiać. Regulamin tego nie zabrania, a to, kto przebywa na kanałach zależy od danego administratora, czytaj właściciela tego kanału. 

Edytowane przez Esme
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie regulamin nie został edytowany.

 

Gdy dzisiaj odzyskałem rangę zostałem poinformowany o tym, że ten właśnie główny kanał jest przeznaczony do rozmów. Natomiast kanał o nazwie "Czekam na..." służy do rozwiązywania wszystkich innych spraw dotyczących serwera.

 

Pozdrawiam cieplutko. ;*

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, Ty tak poważnie? A gdzie admin ma rozmawiać skoro zaszły zmiany na kanałach administracyjnych? Wcześniej poświęcone do tego były podkanały a obecnie służą one do usprawnienia kontaktu z administracją. 

Zanim piszesz skargę zapoznaj się z pojęciami takimi jak "Kanały pomocnicze" i "Kanały administracji" i proszę Cię, nie myl tych dwóch pojęć.

Nie dość, że opiekunowie chcą pomóc użytkownikom to jeszcze narzekacie...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na kanały główne adminów zwykły użytkownik nawet s.vip nie ma możliwości wejść.(Tak było ostatnio)  Przebywają tam osoby na które wyraża zgodę właściciel kanału czyli admin ts w tym przypadku.

 

Tak jak napisała Esme kanały adminów nie są kanałami pomocniczymi nawet.

 

Przy okazji prosiłabym pisać w jednym poście. Wszystkie "odpowiedzi" będę łączyć w jeden wcześniejszy oraz w momencie nadużywania nagradzać. :D

 

Pozdrawiam :D

Edytowane przez Kasia!
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz o co chodzi a się wtrącasz w nieswoje sprawy. Pynia jasno nam powiedziała, że jak powstaną kanały "Czekam na..." automatycznie na kanałach administracyjnych możemy prowadzić rozmowy ze swoimi ziąkami. Więc elufka. Nie pzdr

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wszystko zostało wyjaśnione wyżej.

Główny kanał dla adminów i ich gości - podkanały dla osób czekających na adminów i potrzebujących pomocy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności