Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie S3ReK


S3ReK

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1484423201__coollogo_com-67782053.pn

 

 

1. Nick: S3ReK
2. Imię: Wiktor
3. Wiek:
16
4. Znajomość regulaminu serwera (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10

5. Sprawny i działający Mikrofon?(Tak/Nie)**: Tak
6. Link do swojego GT**: MOJ GAMETRACKER
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**: Hmm ... Mam 16 lat, nazywam się Wiktor i aktualnie mieszkam w Angli (Dokładnie Liverpool), chodzę do szkoły po której będę mógł iść na college, czyli można powiedzieć, że taka przejściowa po przyjeździe do Anglii, żebym mógł potem iść do normalnej szkoły. Jestem zdrowo walnięty, dla niektórych aż za bardzo ale chyba nie jest tak źle ^^. W counter strike gram bardzo długo i wciąż spędzam w nim dużo czasu, na samym modzie Jailbrak gram ok. trzech lat z przerwami natomiast dokładnie na tym serwerze od jestem od 24 grudnia 2015. Regulamin znam jak własną kieszeń i jestem na bierząco z każdą zmianą nawet jeżeli akurat w tym momencie nie jestem aktywnym graczem na serwerze. W planach mam zamiar zostać administratorem tego serwera lecz skoro najpierw trzeba sobie zasłużyć na awans to nie będzie problemu, gdyż na serwerze to nie będzie mój pierwszy raz z taką rangą. Ogólnie w tym podpunkcie nie mam zamiaru napisać, że chce strażnika bo często nie ma Admina na serwerze i jest bałagan ... nie ! bałagan jest nawet wtedy ^^ a skoro już troche tutaj gram to wykorzystam możliwości tej rangi do tego, żeby komuś coś wytłumaczyć bo czasem jak widzę jak ktoś używa podpunktów z regulaminu które tak na prawde nie istnieją to szkoda gadać. Problemów ze mną może trochę być, na to już nikt nic nie poradzi bo czasem trzeba użyć właściwych środków, żeby wbić komuś coś do głowy. Powróciłem na serwer Jailbreak 4 dni temu czyli nie dawno więc to podanie również jest trochę nie na miejscu jednakże każdy kto tam gra widzi nieogarniętość(jest takie słowo?) na tym serwerze, nie tylko ze strony zwykłych graczy ale i administracji której czasem bez obrazy ale za bardzo odwala. Mam dobry kontakt z graczami i myślę, że wciąż jestem osoba rozpoznawalną na tym serwerze, nie raz już zdażyło mi się tłumaczyć różne rzeczy graczom i nawet administracji wtedy kilka osób pytało czemu sam nie napiszę podania o strażnika/admina więc w końcu chyba należy to zrobić.

Myślę, że już opisałem siebie i napisałem dlaczego to akurat ja mam zostać strażnikiem ale dość ogólnikowo więc jeszcze raz w skrócie można powiedzieć, że grałem tu i to nie mój pierwszy raz a z poprzednimi razami nie było problemu. Aha i jeszcze dodam coś dla osób które wiedzą, że często rezygnuje z rang: Jak na serwerze nie będzie syfu oraz będę miał dużo czasu to nie zrezygnuje, w innym wypadku chyba nikt mi nie powinien mieć tego za złe.

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: TAK, STEAM_0:0:163226538
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Godzina dziennie jako standard + oczywiście czasami zdarzy mi się zostać dłużej, wszystko zależy od osób które akurat grają na serwerze.

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): W dni robocze kończę szkołe o 14:00 czasu angielskiego, czyli 15:00 w polsce więc od 16:00-01:00 można mnie się spodziewać, jeżeli chodzi o weekendy to strasznie różnie, czasem spię do 17, czasem wstaje rano, ale ogólnie w weekendy o każdej porze mozna mnie znaleść.

11. Cz przeszedłeś już mutację?(Tak/Nie):Tak
12. Staż w grze counter strike 1.6: Ok 10 lat, nie jestem w stanie określić dokładnie gdyż to bardzo dużo czasu i milion przerw od tej gry w tym. (Tak mam 16 lat i mam staż ok 10 lat gdyż zacząłem grać w tą gre od bardzo młodego wieku)
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak, byłem nawet na tej sieci dużo razy.

 

 

1. Ukończone 15 lat (wiedz,że musisz być ogarnięty) ++

2. Przynajmniej 5 godzin spędzonych na serwerze ++

3. Zachowanie kultury na serwerze +

4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum ++

5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +

6. Posiadanie mikrofonu ++

 

 

Walory estetyczne nie miały na celu podlizania się czy czy coś w tym stylu, jedynie pokazanie, że można w coś włozyć trochę pracy a nie tylko wypełnić wzór

 

Podanie by S3ReK

 

 

@Edit 1, heh diamentowy zawsze mnie smieszyly twoje argumenty :D administracja chyba nie jest pełna skoro rekrutacja on, wole mieć aktywnośc od 4 dni, niż od 2 tygodni w kratke (czyt. tak jak ty), gram na serwerze gram już się tak o mnie nie martw

Edytowane przez S3ReK
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można być na nie?

Oczywiście, że na tak.

 

+wiek

++++ogarnia

+regulamin

+rozpisał się chłopak

+/-GT dawno go nie było ale i tak gra jak dawniej ;)

 

Nie ma co tu więcej mówić, jest super graczem/rówieśnikiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Sprawdzony stały gracz, był już administratorem na serwerze.

Podanie extra rozpisane, spełnia wszystkie wymagania, tylko gt do poprawy:)

Przyda nam się ktoś taki jak Serosław!!!

 

Oczywiście jestem na TAK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności