Skocz do zawartości

Wywiad z mako [II]! - chłopakiem (nie) do wzięcia!


Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1485364708__pre_1485362577__wywiad_z

Marina. - Cześć wszystkim! Dziś moim gościem jest mako, użytkownik chyba wszystkim znany! Jest to twój drugi wywiad, lecz był dawno temu. Może nam się przedstawisz?

 

mako. - Witam wszystkich, jestem Kuba, mam dziewiętnaście lat. Mieszkam w Zaborowie. Jest to mała wieś na Mazowszu.

 

Marina. - Może opowiesz nam coś o swojej wsi? Mieszkasz tam od dziecka? Być może planujesz się w niedalekiej przyszłości wyprowadzić?

 

mako. - Tak mieszkam tu od dziecka. Cóż wieś chyba niczym niewyróżniająca się oczko.gif Mamy dwa małe sklepy, szkołę podstawową, boisko, remizę OSP. Sam prowadzę małe gospodarstwo rolne. Raczej nie planuję się wyprowadzić, jestem emocjonalnie z nią związany oczko.gif Wiesz tu się wychowałem, tutaj mam dużo przyjaciół i znajomych.

 

Marina. - Masz 19 lat, czyli prawidłowo powinieneś się dalej edukować, jak u Ciebie ze szkołą?

 
mako. - Powienienem się edukować jednak tego nie robię. Rzuciłem szkołę w 3 klasie technikum informatycznego. Jedni powiedzą że to głupota, nie mogłeś wytrzymać jeszcze tego roku? Otóż nie, miałem swoje powody o których niekoniecznie chciałbym rozmawiać publicznie oczko.gif
 
Marina. - Więc co dalej? Kursy, szkoła zaoczna?

 

mako. - Praca. Wcześniej trochę pracowałem dorywczo, teraz od lutego zacznę pracę w małym zakładzie w pobliskim mieście. Oprócz tego tak jak wcześniej wspomniałem prowadzę małe gospodarstwo oczko.gif
 

Marina. - W takim razie powodzenia w pracy! Prowadzisz małe gospodarstwo, interesujesz się tym?

 

mako. - Dziękuję bardzo oczko.gif Tak, miałem nawet wybrać szkołę w tym kierunku tj. technikum mechanizacjii rolnictwa jednak w ostateczności wyszedł kierunek informatyki. Od małego jak słyszałem że dziadek wyjeżdża na pole biegłem żeby mu pomóc, pojeździć sobie ciągnikiem. Może się to wydawać trochę głupie jednak lubię pracę na roli.

 

Marina. - Dlaczego uważasz, że może wydawać się to głupie?

 

mako. - Wydaje mi się że większość ludzi mieszkających w miastach uważa wieś za zacofane miejsce do którego nie dojedziesz ich sportowymi samochodami oczko.gif Polska wieś jest według mnie niedoceniana co z resztą dobrze widać po działaniach naszego rządu.

 

Marina. - Unikając tematu o rządzie przejdźmy do przyjemniejszego tematu zeby.gif Znalazłeś już swą sympatię czy dalej jesteś "chłopakiem do wzięcia"?

 

mako. - Masz rację, nie chcemy tutaj robić politycznej wojny hihi zeby.gif Ciężkie pytanie, formalnie nie jestem w związku ale serce mam raczej zajęte oczko.gif Jeśli się nie uda zawsze pozostaje program ,,Rolnik szuka żony,, zeby.gif

 

Marina. - "Rolnik szuka żony" ale również "Chłopaki do wzięcia"! zeby.gif Może opowiesz nam w jaki sposób trafiłeś na sieć i kiedy?

 

mako. - Hahaha no tak nie zapominajmy o tym wspaniałym show! Na sieć trafiłem w sumie przypadkiem. Szukałem sobie jakiegoś ciekawego cod moda, wtedy jeszcze się nimi mega jarałem. Po kilku dniach rozgrywki na naszym świętej pamięci cod modzie 4k1 postanowiłem zarejestrować się na forum oczko.gif Było to w roku 2014.

 

Marina. - Co sprawiło, że zostałeś z nami aż do teraz?

 

mako. - Te dwa lata temu sieć była naprawdę świetna. Ciekawe i dobrze prowadzone serwery, ludzie na forum bardzo towarzyscy i mili. Poza tym chciałem się sprawdzić jako admin, później zacząłem pisać recenzje, bawić się grafiką.

 

Marina. - Miałeś wiele rang np. grafik, admin. Masz zamiar starać się o kolejne?

 

mako. - Nie. Byłem redaktorem, grafika posiadałem chyba 3 razy jednak zdarzało się że znikałem bez słowa z powodów osobistych lub szpitalu. Teraz wolę nie posiadać rangi i nie być zobowiązanym do robienia czegoś. Jeśli mam ochotę to wykonuję zlecenia, jeśli mam czas to obejrzę jakiś film i wrzucę recenzję oczko.gif W sumie to nigdy nie wiadomo kiedy nie zniknę na jakiś czas a myśląc o przyszłości pewnie niedługo się z wami pożegnam tak na dobre.

 

Marina. - Twoich pożegnań już trochę na naszym forum się znalazło zeby.gif

 

mako. - Tak nie da się ukryć, jednak wtedy sam nie wiedziałem czego chcę w życiu. Teraz mam pewien zarys przyszłości i chciałbym iść w tym kierunku. Poza tym atmosfera jaka ostatnimi czasy panuje na forum nie sprzyja raczej dalszemu przesiadywaniu oczko.gif

 

Marina. - No cóż, miejmy nadzieję, że zostaniesz z nami jak najdłużej! Wspomniałeś, o zarysie przyszłości, zechcesz nam coś o tym opowiedzieć?

 

mako. - Chciałbym się ustawić w życiu. Jeśli dobrze pójdzie w lutym zacznę pracę, mam problemy rodzinne, schorowaną babcię, mamę która wychowuje mnie samotnie. Czas dorosnąć i stać się mężczyzną oczko.gif

 

Marina. - Rozumiem oraz wierzę, że powiedzie Ci się w życiu jak najlepiej i tak jak sobie to wyobrażasz usmiech.gif Może zejdźmy na całkowicie inny temat, a mianowicie gry. Grasz w coś poza Counter-Strike 1.6?

 

mako. - Dziękuję Ci bardzo, również w to wierzę oczko.gif Gram a raczej grałem całkiem sporo w Ligę Legend. Niestety teraz mam problemy z matrycą w laptopie i nie mogę sobie pozwolić na żaden meczyk. Ogólnie kiedyś gry interesowały mnie bardziej niż teraz oczko.gif

 

Marina. - Czyli wolisz gry online?

 

mako. - Tak. Lubię kontakt z innymi ludźmi, nawet taki w grze. Oczywiście pod warunkiem że nie są dziećmi którzy jedyne co potrafią powiedzieć to czego nie robili z twoją matką w nocy :v

 

Marina. - Wrócę na chwilkę do tematu sieci. Co według Ciebie powinno się zmienić, aby polepszyć atmosferę oraz sytuacje na forum?

 

mako. - Myślę że kluczowe byłoby tutaj wyrzucenie kilku osób które uważam za toksyczne bądź nie potrafiące myśleć logicznie. Poza tym ludzie tutaj przebywający powinni się nauczyć wzajemnego szacunku a swoje prywatne sprawy załatwiać na pw nie na sb gdzie zaraz dołączy się do tego 150 osób.

Oczywiście jest też grono osób które bardzo lubię, szanuję i uważam że działają naprawdę na korzyść tego forum oczko.gif

 

Marina. - A co myślisz o kąciku redaktorskim który teraz prowadzę? Powinno być coś dodane bądź usunięte?

 

mako. - Przede wszystkim cieszę się że będziesz go prowadzić. Robiłaś to już kiedyś a w chwili obecnej ten kącik niestety upada. Smutno mi się robi gdy na to patrzę, w końcu sam kiedyś coś tam tworzyłem. Wierzę że postawisz go na nogi. Podoba mi się twoja nowa inicjatywa z tymi tematami ,,Właśnie obejrzałem/am.,, oczko.gif

 

Marina. - Inicjatywa z tymi tematami nie była moim pomysłem, lecz @Darker za co mu serdecznie dziękuje! Oraz dziękuję Tobie za miłe słowa i za to, że udzieliłeś mi wywiadu, który właśnie dobiegł końca. Chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić? usmiech.gif

 

mako. - Dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas oczko.gif Chciałbym pozdrowić Kasiuniunię, Justynkę, Quenn, Renię Pyrka, Renię z dd2, Dorotkę, Pynię, Wercię, Weronikę, Ilonkę, brata Pawła, Karola, Shino, Riasa, Gumisia, Rewoxa, Vordena, Umciaka, Mausa, Piy Piy,ego, Miłosza, Zygusia oraz Sasquatcha. Jeśli o kimś zapomniałem to bardzo przepraszam :c

 

Marina. - A ja dziękuję za udzielony wywiad, do zobaczenia na forum!

 

Dzięęęęęekuje @Kasia! za napis!

Edytowane przez Marina.
  • Like 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób wymienionych w pozdrowieniach :D <3

 

Szczerze mówiąc to nie wiedziałam, że chodziłeś do klasy o profilu informatycznym, zawsze myślałam, że to coś związanego z rolnictwem, bo często poruszasz ten temat. Fajnie napisałeś o tym sb, podzielam Twoje zdanie :P

 

Ogólnie wywiad mi się podoba , trzymam kciuki za to żebyś się spełniał i założył duuuuże gospodarstwo.

I pls nie idź do programu typu " Rolnik szuka żony" :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży szacunek stary za życiowe decyzje, mało ludzi postąpiłoby tak odważnie jak Ty. 

 

 

 

 

Teraz wolę nie posiadać rangi i nie być zobowiązanym do robienia czegoś. Jeśli mam ochotę to wykonuję zlecenia, jeśli mam czas to obejrzę jakiś film i wrzucę recenzję 

 

 

Bardzo dobre nastawienie, aktualnie ludzie ciągle rezygnują i składają podania, zapominając, że to bez rangi i tak można wiele. Brakuje ludzi myślących jak Ty. 

 

Dziękuję za pozdrowienia stary, opiekuj się babcią i mamą - zapewne to najważniejsze kobiety w Twoim życiu. Bardzo szanuję. 

 

Świetny wywiad! 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja uważam, że powinieneś znaleźć sobie stałe hobby, bo później wychodzą z tego kwiatki takie jak pisanie na 6obcy jako Kasia :D 
Dziękuję za pozdrowionka :3

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy naprawdę dobry wywiad od dawien dawna wszystko wraca na właściwy tor :D
a mako?
to chłop z mazowsza więc wiadomo, że równy gość :D

bym zapomniał
dzięki za pozdrowienia i wzajemnie!  :D

Edytowane przez VORDEN
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marina, no jestem tak trochę dumny, nie xD Tyle razy się czepiałem (i wierzę, że to przez to xD) i kurde teraz, szczerze, nie mam o co ;]

Moim zdaniem najlepszy wywiad w Twoim wykonaniu, dobra robota dziewczyno!

 

Myślę, że nie ma co tu jakichś filozofii czy tekstów motywacyjnych pisać, bo zdanie mam podobne co do sieci, a Twoje życiowe decyzje to tylko i wyłącznie Twoja sprawa i nic komukolwiek do tego (a hejterom krzyż na drogę). Przybiłbym Ci piątkę, bo szanuję. Dzięki za pozdrowienia i również pozdrawiam :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mako ;) Dzięki za pozdrowienie mordzio ! i szacuneczek za te odpowiedzi. Opowiedziałeś nieco o swoim życiu prywatnym, wbrew pozorom ludzie bardzo lubią czytać takie zwierzenia i dobrze się to przyswaja. 

Pozdro ^_^  :piatka:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad świetny,odpowiedzi szczere a to najważniejsze.Doceniam za twoje decyzję które postanowiłeś bo osobiście nie wiem czy potrafiłabym tak zrobić jak właśnie ty.

 

Dziękuje za pozdrowionka broo :3 wymuszone ale cichutko :P 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z chłopakiem nie do wzięcia" LOL, a ja wziełam XDDD

Fajnie się czytało botku. Masz minusa jedynego, że jestem dopiero UWAGA UWAGA 9 w pozdrowieniach ( jak źle policzyłam to wybacz, ale nie widze na uczy XD)

++++++++++

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja traktorem nie moge jeździć xd Kubuś fajnie się to czyta, mówisz że od '14 grasz na 4k? to sporo czasu i dopiero teraz Cię tak w sumie lepiej poznaje. Więcej powinno być takich typu wywiadów, powodzonka więc na swoim gospodarstwie i innych ważnych sprawach ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności