Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]GokuBlack


boblee

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Hiroto
2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz
3. Nick oskarżonego: GokuBlack
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:118855739
5. Data i godzina zdarzenia: 10:00
6. Mapa: jb_facebook
7. Opis sytuacji: Goku wział prowadzenie kupił super cięzką kamizelke na dzieci wojny.
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): http://screenshot.sh/m9nSvQ1JKVTXt
9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas: CT: 4:7 TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę problemu. Kupił bo go na to stać. Skoro nir umie się bawić to jego sprawa.

 

 

Jak przejrzę demo to ocenie. Narazie z powodu wyjadu nie mam takiej możliwości.

Edytowane przez Christian D. Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek Queen mówiła ,że jest zakaz kupowania w !sklep przed tym jak dajesz zabawa np.dzieci wojny,ale drugo opcja jest tak ,że miał z rundy wcześniej.

#edit to nw hiroto bo mi zawsze po przeżyciu rundy zostaje 100 ciezkiej

Edytowane przez FRYTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek Queen mówiła ,że jest zakaz kupowania w !sklep przed tym jak dajesz zabawa np.dzieci wojny,ale drugo opcja jest tak ,że miał z rundy wcześniej.

Fryta nie wiem czy wiesz ale kamizelki zostały znefrione, ciężka i super cięzka są na 1 runde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są na jedną rundę, tylko do momentu aż nie zginiesz. Wyjątkiem jest jeśli mapa sama ci ustawia kamizelkę i statystki u CT (stąd się bierze np. zbugowana grawitacja czy znikające ciężkie kamizelki). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy miał z wcześniejszej rundy czy kupił w tej co były dzieci wojny. Fakt jest taki że miał tą kamizelkę podczas Dzieci Wojny, co jest od nie dawna karalne.

 

Pozwolę sobię przekopiować część regulaminu JB CS:GO.

 

5. Dzieci Wojny

Dzieci wojny to zabawa w której zadaniem TT jest znalezienie oraz zabicie wszystkich członków z drużyny CT.
- Strażnicy mogą się skampić, ale tylko wtedy gdy jest pewne, że od razu mogliby zginąć. Inaczej muszą wyjść sami do więźniów lub dać im sygnał gdzie się znajdują.
- Więźniowie mają nakaz szukania strażników, a następnie ich zabijania, kto przedłuża może dostać kill/kicka/bana.
- Na zabawie nie ma życzenia, zabawa jest drużynowa.

- Zakaz kupowania czegokolwiek z !sklep.

 

Ban należy się jak najbardziej.

Edytowane przez ra1x1or
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam administrację. Chciałbym się ustosunkować do zarzutu. Kupiłem takowy przedmiot NIE WIEDZĄC o tym, że prowadzący ma zamiar dać Dzieci wojny. Dodam aby, że wpisałem kill w konsole. Temat uważam za zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest zaśmiecanie forum. Kupił czy nie kupil aż tak na was to wywarło presję ze aż skargę piszecie? No ludzie trochę rozwagi. Z reszta skoro on sobie kupil a prowadzący z "dupy" dal dzieci wojny to raczej nie jest to jego wina no ale coż to tylko moje sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Gokuuu, wpisałeś kill'a po rozpoczęciu zabawy i nie wziąłeś w niej udziału ani nikogo nie zabiłeś/nikt nie strzelał do Cb?

Queen on zabił połowe potem wpisał killa a prowadzącym był on.... No to jak to mozliwe ze nie wiedział ze będą dzieci wojny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B!@cku ma racje. Po cholerę spinać się o takie pierdoły. WOW I co? Nawet jeśli to co Hiroto mówi to prawda to co to zmieni? Typek dostanie bana na X godzin i tyle a cała gówno-burza nic nie da. Takie sprawy powinien ogarniać admin na serwerze na bieżąco. Teraz tak naprawdę to tylko strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin na serwerze? Ciekawe kiedy, przez większość dnia nikogo nie ma z administracji :)

#edit_1

PRZEPRASZAM, po tylu przyjętych podaniach strażnik jest praktycznie zawsze na serwerze :D

Edytowane przez GHOST007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

 

Admin na serwerze? Ciekawe kiedy, przez większość dnia nikogo nie ma z administracji

 

 

 

 

Ghost, albo nie grasz albo, Nie wiesz kto ma Admnia lub Guarda , ponieważ na serwerze niemal nom stop jest ktoś z administracji i nie wmawiaj teraz bajeczek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ghost prosze cie nie udzielaj sie queen dala pare degradow ale odpalila na nowo rekrutacje, po 2 zgadzam sie z wypowiedzią agencika nie ma o co spinać QUEEN prosila zeby nie pisać skarg tylko wyjasniac pomiedzy sobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności