Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - TwixCS


Twix!

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: TwixCS

2. Imię: Łukasz

3. Wiek: 24

4. Znajomość AMX (1-10): 1-2

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka: Niestety nie, lecz mogę wpłacić.

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/TwixCS/193.33.177.101:27156/

8. Parę słów o sobie **: Witajcie, mam na imię Łukasz, pochodzę z Lublina. Na codzień zajmuję się prowadzeniem sklepu obuwniczego, pomocą żonie w biurze podatkowym oraz grą w Counter Strike 1.6. Moim największym hobby, a zarazem pasją jest gotowanie, kuchnia śródziemnomorska, włoska, oraz meksykańska. Chciałem zostać uczestnikiem programu " Ugotowani " , lecz niestety nie powiodło się, zobaczymy ... Może kiedyś uda mi się dostać do któregoś z programów kulinarnych i świat o mnie usłyszy. :D

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem ponieważ, zależy mi na pomocy swoim kolegom, oraz koleżankom w pilnowaniu porządku na serwerze, oraz dopieszczaniu go tak, aby każdy z miłą chęcią wracał. Wchodzę często późnym wieczorem i nie ma żadnego z moderatorów, wtedy gracze pozwalają sobie na używanie haxów, co uniemożliwia dobrą zabawę innym graczom. Oczywiście moja znajomość AMX jest zerowa, co mam nadzieję, że szybciutko nadrobię i nie będzie stanowiło to większego problemu.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198147504374/

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Mogę poświęcić około 2-4 godziny, czasami dłużej.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: Rano około 2-3 godzin, a wieczorem różnie, od 18 bez limitu.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 10 miesięcy

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie posiadałem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze bo z jednej strony Amx porażka ale reszta mnie przekonuje ale jak nie znasz AMX'A to klapa bo admin powinien go znać troszkę więcej ale jestem za okresem próbnym bo wiem że szybko nadrobisz braki w amx'ie bo to wystarczy na to 1 dzień i już się te podstawy na admina wyuczysz nawet mogę zadeklarować się że ci pomogę w nauce :)

Jestem za okresem próbnym:

[+]Wiek,

[+]Steam,

[+]GameTracker,

[-]Amx, (deklaruję się że pomogę mu w nauce)

Edytowane przez Brat Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podanie jest porażką a post pod nim, nie rozumiem Marcin po co piszesz tą czcionką i używasz takiej kursywy ? Oczy bolą przez co nie można się rozczytać, jakiś problem masz z tym ?  Przepraszam jeżeli uraziłem, ale zrozum nie przepadam za osobami piszącymi kursywą.

Ogólnie co do samego podania twix:

+ GT
+ Mikrofon którego nie używasz (Przynajmniej ja cie jeszcze nie słyszałem)
+ Wiek
+ Aktywność
+ Podanie, dawno tak pozytywnego odczucia do osoby czytając jej podanie nie miałem tutaj wielki +
+/- Staż w CS
- AMX

Jestem na TAK, AMX to kwestia 1-2h na nauczenie się podstaw.
Pozdrawiam.
SonGoKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam widuje Cie czesto

dogadujesz sie z ludzmi ze mna z reszta tez

jestes spoko ziomek

staz maly i amx nie znaczy nic, bo jezeli nie mial nigdy admina to jak mial sie nauczyc, bo nie rozumiem? lepiej ze napisal 1-2 niz 8/9 nie majac wgl doswiadczenia bo raczej to tak nie dziala, ja Twixowi pomoge jesli bedzie trzeba bo to zaden problem

na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mu dała szansę,dogaduje się z każdym bardzo dobrze,jest lubiany,bezkonfliktowy.

Co do AMX każdy zaczynał i na pewno szybko ogarnie sprawę.

Staż mały ale moim zdaniem to żadnego problemu nie robi.

Co do samego podawania jestem za okresem próbnym.

Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twix. Właśnie Wiara zabrała głos . Z tych opinii wynika, że są na tak. Dam Ci okres próbny na dwa tygodnie, gdyż zobaczymy jak dasz sobie radę na tej posadzie. Wierzę w Ciebie , że dasz sobie radę . Jak masz TS3 to zgłoś się jutro do mnie to przeprowadzę Ci na sucho szkolenie z amxa , gdyż to jest na prawdę łatwe i nie ma się czego bać . Poproszę resztę adminów na priw ,aby Ciebie doszkolili z amxa oraz rozpoznawania wh czy aima itd :) Zostało mi tylko do powiedzenia Witaj w ekipie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br />

<br />

Twoje podanie zostało przyjęte.<br />

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br />

<br />

Pozdrawiamy<br />

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności