Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Marina.


Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Karolina


Wiek: niedługo 17

Kontakt: Steam, forum

Twój nick na TS3: Marina. 

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Głównym powodem jest to, że brakuje adminów, chciałabym wesprzeć grono adminów tym bardziej, że mam w tym już doświadczenie. Wydaje mi się również, że mam dobry kontakt z adminami i nie byłoby problemu z dogadaniem się. Myślę, że mogłabym wpłynąć na rozwój serwera.

Ile czasu spędzasz na TS3: różnie, minimum 3h

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 9

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Byłam adminem jeszcze nie tak dawno na tym ts

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie):

 

 


Edytowane przez Marina.
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up oczy umyj czy coś, ja jako admin widzę ją bardzo, bardzo często.
 
Sympatyczna, zna się na rzeczy i zdecydowanie dawała radę jako admin. Potrzeba kogoś na to stanowisko a Marina dodatkowo ma duże doświadczenie, zdecydowanie na tak.
 
@edit1
 
Chyba czas otworzyć oczy i sprawdzić jej czas online, druga sprawa to pomoc użytkownikom, ten argument jest jeszcze bardziej bzdurny niż to, że jej nie widać na tsie. 

Edytowane przez Kasia!
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Dopiero co zrezygnowałaś z admina TS, takie skakanie nie jest dobre ;) Również nie mam pewności co do ilości czasu spędzonego na serwerze, ale wydaje mi się, że jest on niewystarczający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na nie.

Nie tak dawno pisałaś rezygnację.Może i siedzisz te 3h na ts3,może i miałaś admina na ts3 bo miałaś ;d ale te podanie po tej rezygnacji to trochę za wcześnie.Widzę innych użytkowników w roli admina na ts3, a dlaczego nie piszą podania?Może chcą pobyć dłużej,nabić więcej godzin na ts3 albo po prostu boją się negatywnych opinii innych użytkowników bo tak zdarza się często.

Dla mnie za wcześnie te podanie.Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

To, że napisała pożegnanie nie skreśla jej ze wszystkiego, jak na razie w kąciku radzi sobie sama.

Na ts też jej bardzo dobrze szło, więc czemu by nie dać jej szansy?

Ma doświadczenie, kontakt z adminami też ma dobry a co najważniejsze chęci do pomocy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Na Nie:

[-]Niedawno pisałaś rezygnację i znowu podanie -,- zdecyduj się co ty chcesz bo takie skakanie nie jest dobre,

[-]Mało ciebie widuje na ts'ie,

[-]Słabo rozpisane podanie,

Co do twojej wypowiedzi Rewox dawała rade jako admin no nie wiem, bo jak mi zakładali kanał to Marina Umciak i Tymbarkowa siebie przerzucali adminowanie to nie jest zabawa, że się przerzuca wywala z kanału i się bije o to kto ma mi udzielić "pomocy". 

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Tak, ale tylko z tego powodu, że są braki w administracji.

Swoją drogą po tym jak dzisiaj rezygnację złożył rewox, to zostaje nas dwoje z Pynią, a że nikt inny nie składa podań, myślę, że i tak masz tą funkcję ponownie, więc powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczona ilością negatywnych opinii, tym bardziej, że są one podparte nieprawdziwymi według mnie argumentami. 

Marina była i jest bardzo aktywna na TS'ie. Nie stwarzała problemów i sprawowała się bardzo dobrze jako admin.

Jak widzicie chętnych na miejsce administratora nie ma, a skoro zgłosiła się osoba, która już wcześniej z nami współpracowała, wie jak to wygląda od kuchni i chce przyczynić się do rozwoju serwera to nie mam podstaw do tego żeby jej nie przyjmować.

 

Chcąc uszanować również wasze zdanie na razie przyjmuję ją na okres próbny [ 2 tygodnie ]

Powodzenia!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności