Skocz do zawartości

Problem z serwerem


Xena

Rekomendowane odpowiedzi

hej wszystkim,

 

piszę tutaj, ponieważ mam problem z graniem na DD2. Mianowicie - od 3 dni mam kłopot z połączeniem się z serwerem, albo to trwa bardzo długo i dopiero za x razem się połączy od niechcenia, albo wyskakują mi błędne komunikaty typu:

 

"Server is not responding" - to już na początku wyświetla się w okienku (zanim w ogole się połączę) w miejscu, gdzie powinny znajdować się nicki graczy, którzy obecnie grają . I nie, nie mam problemu z internetem, bo ciągle jestem połączona....

 

"Retraying (3)...."

i w konsekwencji tego, pojawia się to...  "Failed to contact game server"

 

Drugi problem, to taki, że jak juz jestem na serwerze to laguje mnie tak, że utrudniam grę innym graczom do tego stopnia, ze admini wypraszają mnie z serwera, choć ping mam w normie. Z lagami idą w parze cofanie mnie o przynajmniej 3-4s, albo przerzucanie gdzieś po mapie.

 

Chciałabym napomknąć, że internet mam dość dobry, laptop też nie jest zaśmiecony i jakiegoś gorszego sortu. Wcześniej ten problem praktycznie nie występował. Mam to od 3 dni ciągiem i nie mogę sobie z tym poradzić. Wczoraj confing nawet usunęłam, ale bez zmian.

 

Co w tym wszystkim najbardziej mnie śmieszy? - fakt, że tylko na serwerze DD2 mam takie problemy, sprawdzałam z innymi serwerami tej sieci i ten problem nie występuje. Przykładowo na FFA łączy mnie za strzałem bez zbędnych błędów i o lagach czy klatkach też mogę zapomnieć, bo po prostu nie występują.

 

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie, gram już dość długo tutaj i nie chce się żegnać z tym serwerem.

Edytowane przez Xena
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dokladnie ten sam problem, reinstal csa nie pomaga, ostatnio mialem podobny problem ktory sam ustapil po kilku dniach, wiec jak narazie to napisalem nieobecnosc admina i czekam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biauy mew. Zrób to bo to lata tak samo na win 10 i jak na win 8. I tutaj nie chodzi o ping , a o coś całkiem innego . :) Zrób to i prześlij wyniki karolowi :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo zauważyłam, że jak wchodzę w CSa, to serwer DD2 raz jest w "favorites", a za drugim razem znika i tak w kółko. Tak samo jest z "history", gdzie powinnam mieć, że najczęściej go wybieram. W obecną chwilę w ogole nie mogę się połączyć z tym serwerem, nawet juz nie idzie za którymś tam razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Problem pojawił się również u mnie.

Jeżeli jest jakiś sposób to proszę mi go jakoś udostępnić ;)

Może ten problem jest powodem ostatnio małej ilości osób na tym serverze? 

Jak zaczynałem grać było nas o wiele więcej, a teraz zaczyna być co raz gorzej.

Może zmiana hosta servera poprawi?

Grałem na serverze co miał hosta firmy krzak i wszystko chodziło płynnie.

Pukawka chyba zrobiła się przereklamowana na to wychodzi..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2017 o 23:38, Xena napisał:

Dodatkowo zauważyłam, że jak wchodzę w CSa, to serwer DD2 raz jest w "favorites", a za drugim razem znika i tak w kółko. Tak samo jest z "history", gdzie powinnam mieć, że najczęściej go wybieram. W obecną chwilę w ogole nie mogę się połączyć z tym serwerem, nawet juz nie idzie za którymś tam razem.

To trzeba rozwiązać bo jest faktycznie problem, serwer znika z aktywnych mimo że jest jednak aktywny.

Łączenie bezpośrednio z konsoli poprzez 'connect' nie pomaga? Poszperam jeszcze w sieci i dam znać, obserwujcie temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey. Dodaj sobie serwer w favorite. Później wyjdź z cs wejdź w folder cs/config tam uruchom plik serverbrowser za pomocą notatnika i tam zapisz ip i zapisz zmiany ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, aby to pomogło Discus - podobne rzeczy już robiliśmy, ale nie pomogło. Gdy ja miałam z tym problem, to Karol ogarniał to kilka dni zanim doszliśmy od czego to się dzieje. Okazało się, że pukawka założyła jakąś dodatkową ochronę (już nie pamiętam czego), ale to było powodem, że serwer zniknął z ulubionych i nie można było się połączyć, a jak już do tego doszło, to lagi straszne, że nie można było grać.

Edytowane przez Xena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • InnVis zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności