Skocz do zawartości

Ankieta


Skiperek

Tryb Banowania.  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki chcecie tryb banów ?

    • Tryb 1>2>3>4 np. ostrzeżenie,kick, ban 5min itd
      15
    • Tryb od do. ( na dole wyjaśnię)
      13
  2. 2. Czy ma zostać wprowadzony...

    • Całkowity zakaz wulgaryzmów
      3
    • Czy częściowy czyli tak jak jest
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

Postanowiłem utworzyć ankietę na temat sposobu banowania i z chęcią wysłucham waszych opinii co o tym myślicie. Drugi sposób, który jest podany w ankiecie wygląda następująco, że admin ma w regulaminie np za flesze ( ostrzeżenie, kick, ban ) to ma prawo według własnych sugestii dać od razu bana na 5 min bez ostrzeżenia. Mam nadzieję, że będziecie bardzo się udzielać w tej ankiecie i pomożecie w wybraniu jak najlepszej opcji :)

Edytowane przez Skiperek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryzjer, całkowity zakaz używania wulgaryzmów nigdy nie przejdzie ... Nawet, jeśli wprowadziłbyś to w życie, to ciężko byłoby Ci to ogarnąć, a mianowicie zostałbyś sam na polu bitwy. :) Druga sprawa odnośnie fleszy, moim zdaniem każdy administrator powinien dawać (kick,ban) według własnych sugestii, ponieważ w trybie ostrzeżenie-kick-ban będzie bałagan.

Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkowity zakaz wulgaryzmow odpada skoro admini nawet przeklinaja, co do sposobu banowania to admin powinien miec wolna reka, bo ile mozna pisac ostrzezenia itp...

Admin nie jest bogiem, więc o żadnej wolnej ręce nie powinno być mowy, bo to głupota, zaraz będą leciały bany na kilka godzin/dni, bo ktoś miał "gorszy dzień", a admini to też ludzie i miewają czasami swoje kaprysy.

 

To the thread:

 

Nie rozumiem po co wprowadzać jakieś cztero, pięcio, sześcio (etc etc) etapowe zasady karana graczy za jakieś przewinienie? Nie lepiej dać komuś bana na 5 min z odpowiednią adnotacją, żeby zrozumiał? W ten sposób będzie wiedział, że nie należy czegoś robić, a jeśli się nie będzie z czymś zgadzał, od tego mamy dział skarg (i tak skargi za bana NAWET PIĘCIOMINUTOWEGO) powinny być tak samo rozpatrywane, jak inne bany, bo przecież ban jest ban. 

 

A całkowity zakaz przeklinania nie przejdzie, admini, gracze et cetera, et cetera... zawsze przeklinali i przeklinać będą, bo to normalne w tego typu grach, a jakby za coś takiego karać w dodatku, to trochę słabo ;v - i nie, nie mam na myśli kogoś, kto w co drugim słowie użyje jakiejś "pani", tylko chodzi mi bardziej o u umiarkowany sposób używania przekleństw. 

 

+ nie ma trzeciej opcji "neutralnej" w pierwszym zapytaniu, więc mam rozumieć, że na siłę chcesz coś zmieniać? :) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja sytuacji nie rowna, bo moze sie zdarzyc kazdemu ze przez przypadek rzuci fb graczowi ze swojej druzyny, a sa tez tacy co to robia specjalnie...

Moim zdaniem najpierw powinno być ostrzeżenie, pozniej ban 5 minut, a jesli nie dociera to wtedy ban na pol godziny ewentualnie godzina...

 

A co do wulgaryzmow to nie ma szans zeby to przeszlo ;) chyba ze sa to wyzwyska, za takie cos powinno byc ostrzeżenie, jesli nie dociera to ban w zaleznosci od rodzaju wyzwysk (nie tyczy sie to tylko adminow, ale wszystkich graczy, nikt nie wbija na serwer zeby byc wyzywanym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest ustawione jest najlepszym wyjściem, wszystko przemyślane natomiast w wygrania ankiety na banowanie od do nic nie będzie sie kupy trzymać, będzie samowolka. Opiekun jest po to aby odpowiadać za całokształt, adminów masz, ale nie trzymasz ich pod dupą i wypuszczając te prawo i ucierpią na tym gracze. Nie wiem po ciula zmieniać coś co jest dobre. To jest dopiero temat gdzie głosy powinny być zablokowane, ale przez twoją niekompetencje nie można wyrazić zdania neutralnego, jak Paweł napisał po co się tego czepiłeś jak wszystkim przez ten czas odpowiadło. 

Trzymajmy się zasad które zostały już szmat czasu napisane bo potem każdy się gubi. Jestem za zostawieniem teryfikatora w spokoju.

Edytowane przez Miłosz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz i Paweł . Po co się wypowiadacie pod ankietą jeżeli albo nie gracie wgl DD2 albo gracie znikomo ? Każdy gracz, który gra na serwerze only DD2 dobrze wie, że jest odpowiedź neutralna w obu odpowiedziach . Następna rzecz , którą tu ppruszyleś Miłosz to taka rzecz , że jakby nikomu nie przeszkadzało tak jak jest aktualnie to bym nie robił ankiety , a że zrobiłem ankietę czyli musiałem mieć najwyraźniej powód :)

 

Edit:

A jak osoba chce być neutralna to nie musi głosować bo nikogo w tym nie zmuszam . Więc tak czy siak może być każdy neutralny ;)

Edytowane przez Skiperek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. co do wulgaryzmów jestem obojętny, mianowicie banowanie graczy typu flash jest cześciowo głupie bo jest (AKCJA LONG) wbija np. 10 osób i jedna rzuci flasha lub poprostu zblokuje i ktoś narzeka na u@ podając żeby go banować za flashe, moim zdaniem, takie akcje są troche bez sensu bo mi nawet przy akcji uda sie kogoś oślepić, wiadome. aa co do flashy(specjalnych) ostrzeżenie (dla nowych) ban 5min>30min. to jest max jak dla mnie.

a wracając do bluzg, jak to Fryzjer powiedziałeś typ "wiązanek" powinien zostać karany.

 

Pozdro: The Game.

 

"z głową w chmurach, kieszenie pełne słońca"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, :) ostatnio rzadziej grywam, ale jednak nie chciałbym aby zdrowy rozsądek zastąpił jakiś głupi pkt. w regulaminie.

 

Wulgaryzmy oczywiście są i będą ale nie ma z tym nigdy przesady, jeśli ktoś nadużywa przekleństw jest upominany przez admina, nie mamy po 12 lat... każdemu się zdarzy poprzeklinać, pkt. z fleszami... niepotrzebny dobrze jest jak jest, rzadko ktoś specjalnie oślepia graczy i jest to zazwyczaj na początku wybiegania z respa, reszta oślepień jest to po prostu brak umiejętności korzystania z radaru, ścian, czy struktur, i zazwyczaj wtedy idzie " sory za flesza" , za specjalne oślepianie powinien być kick lub max 5min ban , flesz trwa 2-3 sekundy. A nie chciałbym sytuacji w której admin dostanie przez przypadek flesza i korzystając z tego pkt. zbanuje gracza bo będzie wkur**iony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności