Skocz do zawartości

[1vs1 CS:GO] Szybka rekrutacja


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Otwieram szybką rekrutację, potrzebuje adminów, którzy będą aktywnie udzielać się na forum oraz grały na serwerze.
 
1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość Sourcebans (średnie, dobre, bardzo dobre):
5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie):
6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:
7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:
8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:
9. Staż w grze counter strike Global Offensive:
10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

// Zakaz oceniania podań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Winchester
2. Imię: Michał
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (średnie, dobre, bardzo dobre): Bardzo dobre
5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: 

Nazwam się Michał, mam 16lat, mieszkam w Lublinie. Interesuje się tworzeniem stron, for internetowych, oraz pisaniem programów w C++. 

Jestem pracowity, sumienny i zawsze staram się dawać z siebie wszystko. Na sieci pełniłem już takie funkcje jak Gamer, Grafik, Redaktor, Opiekun serwera.

Grając na serwerze nie spotkałem żadnych administratrów, a przewineło się już przez niego kilku specyficznych graczy, którzy powinni zostać zbanowani bądź conajmniej wyrzuceni z serwera :)

Chciałbym również pomóc serwerowi, tak aby nie skończył jak poprzedni serwer 1v1. Obecnie gra na nim bardzo dużo ludzi, a przez cheaterów/toksycznych graczy mogą oni odejść.

7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3 godziny dziennie

8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze wieczorem, weekend zależy.
9. Staż w grze counter strike Global Offensive: 2.5 roku
10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak, kilkukrotnie. 
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: GryTrean
2. Imię: Krystian
3. Wiek: Rocznikowo 16, aczkolwiek aktualnie "tylko" 15
4. Znajomość Sourcebans (średnie, dobre, bardzo dobre): Bardzo dobre (9,5/10)
5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Raczej mnie już wszyscy znają, zwłaszcza ty Besi, ale nazywam się Krystian, lat mam 15 oraz mieszkam za granicą, a dokładniej w Szwecji. Przeprowadziłem się tutaj jak miałem 3 lata, aczkolwiek na 95%, wrócimy do polski w wakacje. Powinienem zostać adminem, gdyż znam się na rzeczy. Niejednokrotnie administrowałem już na różnych serwerach, czy to minecraft, CS czy TeamSpeak, i wiem, jak powinienem się zachować. Wiem, jak zająć się konfliktem, czy graczem, który łamie regulamin. Wiem, że na minus będzie szła mi dotychczasowa aktywność na serwerze, jednak mogę zagwarantować, że w najbliższym czasie wybiję się w górę. Jestem osobą, która jest pracowita i sumienna. Gdy dostanę jakieś zadanie, potrafię je wykonać. Jestem pewny Siebie, i nie daję się sprowokować. Miałem już tutaj admina na JB CS:GO, a jest to, moim zdaniem, jeden z najtrudniejszych serwerów do "adminowania", gdyż tam się najwięcej dzieje. Pomagałem w ogarnianiu tego, mało tego, miałem (podobno) niedługo po moim degradzie (z powodu własnej sieci cs) otrzymać awans na Admina+ (który na dobrą sprawę był moim pomysłem). Jestem chętny do pomocy z serwerem, i wydaje mi się, że byłbym odpowiednią osobą na to stanowisko.
7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-4 godziny dziennie
8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Bardzo różnie, jednak w tygodniu od 16 - 23 (tutaj z przerwami na trening itp.) a w weekend bardzo różnie, zależnie od tego, czy coś robię czy nie, jednak tutaj zazwyczaj 16 - 02.00 (i tu z przerwami).
9. Staż w grze counter strike Global Offensive: 1727 godzin
10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak, nawet tutaj, na cs-classic
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Esme
2. Imię: Dorota
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (średnie, dobre, bardzo dobre): średnie
5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: 

Mam na imię Dorota, mam 16 lat i chodzę do liceum ogólnokształcącego do klasy o profilu matematyczno-informatyczno-chemicznym. Interesuję się muzyką, psychologią oraz informatyką. Jestem osobą sumienną, lubię pilnować porządku oraz ładu. Moja przygoda z siecią trwa już dobre 2,5 roku, w trakcie których zajmowałam różne stanowiska na forum, wykazując chęć pomocy przy rozwijaniu go i poszczególnych serwerów. 

Z chęcią gram na serwerach typu Arena1v1, dlatego chciałabym pomóc przy prowadzeniu go. Wraz z jego startem miałam okazję spotkać dużo osób używających mikrofonu bez mutacji, obrażających innych, zaburzających spokój gry osób na serwerze. Pragnę, aby gra na nim przynosiła wszystkim samą przyjemność, a nie nerwy ze względu na graczy łamiących regulamin.

7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od 1h dziennie w górę
8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze 16-23, weekendy 11-1
9. Staż w grze counter strike Global Offensive: pół roku, 355h przegranych
10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: W CS:GO nie, ale znam powszechnie panujące zasady.
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Major|W

 

2. Imię: Błażej

 

3. Wiek: 23

 

4. Znajomość Sourcebans (średnie, dobre, bardzo dobre): Dobre+

 

5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie): Tak

 

6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nazywam się Błażej, mieszkam pod Warszawą, ale pracuję w stolicy jako informatyk, od 2014 roku gram na tej serwerowni. Jestem bardzo aktywny na ts, jak i w grze, mam ogromny staż , ponieważ jestem w posiadaniu 3kont. Ogółem mam parę sugestii na dopracowanie servera. Również mam pomysły dotyczące eventów.  Myślę, że doskonale sprawdzę w roli administratora na tym serwerze.

 

7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dziennie myślę, że minimum to będą 3/4h.

 

8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze 17-21. Weekendy od rana do 18, później od 23+.

 

9. Staż w grze counter strike Global Offensive: Ze wszystkich kont 3,5k, z głównego 1912+, ranga Glob/Sup.

 

10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Byłem administratorem, a później Zastępcą Opiekuna codcsgo.
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Ktoś na pewno.
2. Imię: Tigran
3. Wiek: 15 w kwietniu 16
4. Znajomość Sourcebans (średnie, dobre, bardzo dobre): dobre/bardzo dobre
5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nazywam się Tigran, chodzę do 3 klasy gimnazju, mieszkam w Katowicach, interesuję się koszykówką oraz graniem na komputerze, gram na tej sieci już od ponad roku, jestem miły i pomocny.
7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2/4h
8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze 14/15-19/20 Weekendy cały dzień
9. Staż w grze counter strike Global Offensive: +2k
10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Posiadam admina na JB CS:GO
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Rafj
2. Imię: Rafał
3. Wiek: W lipcu 18
4. Znajomość Sourcebans (średnie, dobre, bardzo dobre): Dobre
5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Witam jestem Rafał, wiele osób powinno mnie znać z JB CS:GO, bądź NDM na których gram. Jestem dobrze zaczynającym się graczem eslowym w grze Warface, już z dostatecznie dobrymi osiągami na tejże arenie. Jestem z Wrocławia, zajmuje się i interesuje się na ogół jakimiś ciekawostkami związane z techniką, historią i tym podobne. Chciałbym zostać administratorem na tym serwerze, ponieważ nie raz bywam na serwerze to poniektórzy gracze, którzy grają wyzywają się, bądź nadużywają mikrofonu, puszczają bindy i inne rzeczy. Chciałbym temu zapobiec i utrzymać serwer w porządku.
7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1/2h (może się zdarzyć że więcej)
8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Od poniedziałku do piątku w godzinach od 16 do 22, w soboty od 9 do 14 oraz 16 do 23, natomiast w niedziele od 9 do 14 i od 16 do 22 (to godziny w których zazwyczaj jestem online i w ramach tych godzin gram na Waszych serwerach.)
9. Staż w grze counter strike Global Offensive: 2000h +
10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak, nawet na tej serwerowni.
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: eqk
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 13
4. Znajomość Sourcebans (średnie, dobre, bardzo dobre): średnie 
5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Cześć, Mam na imię Mateusz pochodzę z Zakopanego, nie którzy powinni mnie kojarzyć z JB, na którym mam rozegrane ponad 300h. Konto na forum założyłem w lipcu. Lubię matematykę, interesuję się piłką nożną (mój ulubiony klub to Manchester United :p), grafiką oraz grami komputerowymi. Jestem pewny siebie, wykonuje swoje obowiązki. Jestem w stanie poświecić dużo czasu dla dobra serwera. Chcę zostać administratorem, aby na serwerze panowała miła atmosfera i porządek :).

7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 4-6h
8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: dni robocze 16-18 weekendy 12-16
9. Staż w grze counter strike Global Offensive: Blisko 3000h
10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Nie, ale w końcu musi być ten pierwszy raz :D
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: B!@CK

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 17

4. Znajomość Sourcebans (średnie, dobre, bardzo dobre): dobre/bardzo dobre

5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nazywam się Kuba, a raczej Jakub, jestem z Lublina. Interesuję się sportem, dokładniej piłką nożną. Lecz poza tym interesuje się również informatyką co za tym idzie wszelkie systemy programowanie itp. Dlaczego chciałbym zostać administratorem? -Myślę, że kolejna osoba przyda się do ekipy, zawsze to większy spokój na serwerze, co za tym idzie każdy ma mnie roboty im więcej osób.

7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zależy od dnia, ale myślę, że 1-2h dziennie.

8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Godziny mam bardzo rozrzucone na tygodniu to po południa/ wieczory, a w weekendy to mogę być o 8 rano, a mogę być i o 3 w nocy. :)

9. Staż w grze counter strike Global Offensive: 1,5k godzin

10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Tak

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:MrocznyZiemniak
2. Imię:Damian
3. Wiek:17
4. Znajomość Sourcebans (średnie, dobre, bardzo dobre):dobre
5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie):tak
6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:mieszkam w małej wiosce interesuje sie informatyką i elektrotechniką mysle ze powinnem być to ja ponieaż jestem aktywnym graczem jestem w maiare lubiany chce pomoć administracji w utrzynamiu spokoju
7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2/3 godziny ponieważ gram jeszcze na jb
8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**; dni robocze 17-22 weekendy 9-24
9. Staż w grze counter strike Global Offensive:1555godzin 
10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:tak

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: P5YcHoOo
2. Imię: Przemysław
3. Wiek:22
4. Znajomość Sourcebans (średnie, dobre, bardzo dobre): no tak średnio dobrze bym powiedział:D
5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie): Si seniorita
6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem studentem 3 roku na Uniwersytecie Śląskim, mieszkam na zadupiu zwanym Lędziny ale studiuję w Katowicach. A adminem chcę zostać, ponieważ jestem dosyć aktywnym graczem, zwłaszcza na arenkach i z miłą chęcią posprawuję sobie troszkę opieki nad naszym wspaniałym, nowym serwerem :)
7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Różnie, ciężko mi powiedzieć dokładnie ale często wbijam :)
8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: głównie wieczorową porą, w różne dni
9. Staż w grze counter strike Global Offensive: 2281 h
10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: tak, a nawet mogę podać linka gdzie :P
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eqk, jesteś za młody, nie widzę Cie jeszcze w tej roli.

 

Pozostałych zapraszam na PW wraz ze steam ID oraz wpiszcie się w temacie.

 

 

 

ZAMYKAM REKRUTACJĘ. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności