Skocz do zawartości

JC odchodzi na dobre


JC PLAMBYGG AS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Dzejsi BOT

Powod rezygnacji:Powód jest do tej pory nawet dla mnie nie zrozumiały... Tak nagle się to stało ;( A już takie plany miałem co do ZmobiModa Sorka Karol, Mn i Black... Ale co najmniej na 4 lata wyjeżdżam do Norwegii...

Cos od siebie:Znalazłem dosłownie chwilkę czasu by to napisać dlatego też tutaj piszę pożegnanie i małe wyjaśnienie :(

A więc tak, Tata po rozmowie z Mamą zdecydowali, że jeszcze jeden jedzie do Norwegii i wypadło na mnie. Zapewne nie będę miał wgl czasu by zrobić jeb.ane 5 min dziennie na zm ( wiem to po tym jak tam ma brat )

Także no... Jedyne co mogę dodać to podziękowania i przeprosiny co do niektórych osób ;(

 

Karol ( -_- ) Sorka, że to nie wypali z tym co tobie pisałem a miałem co do tego szczere zamiary...

mn9 - Nie myliłeś się, co do tych 2 tygodni... Ale bym usiedział o dużo dłużej, ale nic na to nie poradzę, a chciałem dużo zrobić dla serwera naprawdę

Black14 - Nawet na ts'a nie będę wchodził... Więc w sumie pozdrów M@jkiego Wieska i Adka... I dzięki za wszystko trzymaj się tam. Jak wrócę do Polski i nie zapomnę to dam ci znać.

Kasia - Nie rób już tej sygnaturki ;.; i dzęki za wesołe chwile na SB

Rias - Dzięki za mile spędzony czas na DR

Ahmed - Dzięki za wspólną gre

Eros - Dzięki za grę i powodzenia za granicą

Ilona - Trzymaj się i nie daj się Chemikowi ! wieże w ciebie ! :D

Wercia. - Pisz podanko na grafika i dziękuję za genialne prace powodzonka

 

Sorka, że wszystkich nie wymienię ale nie mam czasu ;(

Jak coś Karol/Quenn możecie dać warna za to, że tu tak zaspamiłem albo przenieść to do pożegnania i i zabrać range.

 

Nie chcę tego pisać ale muszę... ŻEGNAM CAŁĄ SIEĆ NA CONAJMNIEJ 4 LATA +

Do Niedzieli jestem jeszcze w Polsce ale raczej nie pogram chociaż może godzinę znajdę jeszcze

 

Dobranoc i powodzenia.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że tak wyszło. Miejmy nadzieje, że ogarniesz się tam w tej Norwegii i dasz radę zaglądać co jakiś czas do nas. Nie zostaje nic innego jak życzyć Ci powodzenia.

Co do flag to napisze do mn ponieważ nie mam teraz do tego dostępu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja rezygnacja została przyjęta.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności