Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Twix!


Twix!

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: TwixCS
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 24
4. Znajomość AMX (1-10): 5/6
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: Tak.
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/TwixCS/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Czołem, od złożenia mojego pierwszego podania, raczej nic się nie zmieniło. Coraz częściej zacząłem wchodzić na forum, co stało się już codziennością, tak jak poranna kawa i papieros na kibelku. W dalszym ciągu pracuję w sklepie obuwniczym, żonie już nie pomagam, ale dalej doskonale gotuje. Przygoda z Counter Strike, również przerodziła się w nałóg, bez którego ciężko jest funkcjonować, po prostu wchodzisz, bo czegoś Ci brakuje. Podanie składam z tego względu, że dalej jest mało osób na stanowisku administratora, a nocą ciężko się gra z cziterem.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Tutaj nic nie będę zmieniał ...Chciałbym zostać administratorem ponieważ, zależy mi na pomocy swoim kolegom, oraz koleżankom w pilnowaniu porządku na serwerze, oraz dopieszczaniu go tak, aby każdy z miłą chęcią wracał. Wchodzę często późnym wieczorem i nie ma żadnego z moderatorów, wtedy gracze pozwalają sobie na używanie haxów, co uniemożliwia dobrą zabawę innym graczom.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198147504374/
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Mogę poświęcić około 2-4 godziny, czasami dłużej.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: Rano około 2-3 godzin, a wieczorem różnie, od 18 bez limitu.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 11 miesięcy
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że rzadko grywam na ODD2 wypowiem się. Wielkim plusem jest twoja aktywność na serwerze jak i na forum. Jesteś dojrzały, kulturalny i posiadasz steam. Podsumowując, jestem na tak! :glasses: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak czasami prowokuje ale spoko jest. Da sie dogadac, żartowniś jest ogarnięty. Amx zna więc nie ma się co czepiać, staż i gt jest .

 

 

 

 

 

Edytowane przez Bezimienny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyda się dodatkowa para rąk do pomocy bo moim zdaniem jest zdecydowanie za mało adminów, powinno być przynajmniej z 15 osób. Staż był, doświadczenie jest. Jestem za 

A kolega UP, nie powinien zostać uwzględniony do głosu ponieważ sam jest osobą prowokującą i zdecydowanie nie potrafi się w takiej sytuacji odnaleźć.

Edytowane przez Miłosz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na Tak.
Jeden z kilku bardzo ogarniętych osób jakie tam znam.
Bardzo pomocna osoba.
Gdy miał admina zawsze starał Się aby było spokój i ład.
Moim zdaniem odpowiednia osoba na odpowiednie stanowisko

Bardzo duze Tak.
Powodzenia :) 

Edytowane przez Wercia.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie wypowiedzi niektórych poprzedników, serio się zastanówcie nad argumentacją 2 razy.

 

Co do podania:

Często spotykam Cię na serwerze i dla mnie grasz w odpowiednich godzinach, przyda się aktywny admin. Popracuj trochę nad kulturą bo ostatnio musiałem Cię kickować. Pamiętaj, że admin ma świecić przykładem i mam nadzieje, że tym razem wyeliminujesz swoje ostatnie błędy.

Jestem na tak i mam nadzieję, że sobie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Stały gracz ogarnięty, troszke popracuj nad słowami Twixen  i będzie okej :v zawsze to dodatek gdy wiarek rezygnuje . Opiekuj sie dobrze serverem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem tak:

-miałeś adma wiesz co w pięć xD

-wiek

-mi tęż się nie przypomina żebym miał jakieś problemu z Tobą, zawsze było ok

-jak dla mnie też jest za mało adminów przyda się pomoc

-doświadczenie

-mikro

-składka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam prawo sie wypowiadać jeżeli tak to :

Jestem na tak,powody są takie :

ostatnich czasach jak siedze u was na serwerze,stara sie ogarniać zoo które biega pisze że kultura etc...

aktywny dość wieczorami /czasem rano go widuje jak wbijam.

Nie widziałem żeby kogoś cisnął zachowuje sie normalnie,

Miał admina,wiec i posiada doświadczenie w tej roli nie wiem jak go stracił ale jak na moje nadaje sie chociaż na okres próbny ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK, spełnia wymagania i spokojnie nadaje się na to stanowisko

- znany na serwie

- doświadczenie

- ogarnięty

Przyda się teraz nowa para rąk do pracy:)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności