Skocz do zawartości

Pytanie do graczy Ligi Legend


Rafj

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że całkiem spory odsetek serwerowni gra w LoLa.

Co związku z tym? Chciałbym wyjść z propozycją jakihś turniejów dla społeczności Cs-Classica w którym gracze mogli by zmierzyć się za sobą w grach 1v1, 2v2 etc. W których można byłoby wygrać jakieś nagrody. A wszystkie rozgrywki były by dla przykładu komentowane i nagrywane, następnie wrzucane na naszego yt.

Co Wy na to? Chciałbym wysłuchać Waszą opinie na ten temat.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze:

kto ufunduje nagrody (dodam, że fajnie jakby były to nagrody w postaci jakiejś "waluty" w lolu, czyt. skiny/mystery boxy etc. etc.), jak wiadomo RP nie jest tanie, a zakładam, że sponsora nie masz, a sam nim nie będzie, a turniej w którym nie byłoby nagród, to jest bezsensu, tak szczerze, bo nikt nie będzie ani brał tego na "poważnie", ani tracił na takie coś czasu, może MAŁY odsetek graczy... 

Drugie: 

organizator, masz kogoś kto byłby w miarę ogarnięty i poświęciłby dużo czasu (naprawdę potrzeba duuużo czasu) na organizację takiego przedsięwzięcia? No chyba, że masz doświadczenie, czas i zdolności to okej. 

Summa summarum alias podsumowując, dla mnie to i tak nie wypali, ale w każdą niedzielę zawsze jestem otwarty na jakieś gierki jakby ktoś miał ochotę ;p 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak nie znajdzie się sposorów, to ja mogę coś zamotać + dla przykładu jakby było dużo drużyn i dla przykładu 5v5 to można zrobić że jakieś 20 zł wpisowego (4zł na łeb), które dajemy jakiejś zaufanej osobie (wiecie żeby nikt nie ukradł) i sprawa załatwiona.

A co do organizacji, mogę się pofatygować, najwyżej kogoś wezmę do pomocy.

Edytowane przez Rafj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróć,zapomnialbym dodać można przecież napisać do riotgames na support o sponsoring w postaci rp zarazem zrobić ciut większy konkurs niż tylko na sieci ^^ a dokładnie mowa o http://events.eune.leagueoflegends.com/pl/ grałem tam nie raz turnieje z kolegami,często dostawaliśmy nagrody za chociazby ostatnie miejsca w postaci boost ip( bonus PŻ) możemy stworzyć tam event,i podac link na forum do zapisów

przykładowo dam poniżej  nagrody za turniej na trybie aram

Nagrody dostarcza Riot

OSOBY Z PIERWSZEGO MIEJSCA
1600 RP, Ryze, Ryze Zwycięzca, Dopalacz PZ na 4 zwycięstwa
OSOBY Z DRUGIEGO MIEJSCA
1200 RP, Dopalacz PZ na 4 zwycięstwa
OSOBY Z TRZECIEGO MIEJSCA
800 RP, Dopalacz PZ na 4 zwycięstwa
OSOBY Z CZWARTEGO MIEJSCA
400 RP, Dopalacz PZ na 4 zwycięstwa
OSOBY Z PIĄTEGO MIEJSCA–OSOBY Z ÓSMEGO MIEJSCA
Dopalacz PZ na 4 zwycięstwa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DEEV napisał:

wróć,zapomnialbym dodać można przecież napisać do riotgames na support o sponsoring w postaci rp zarazem zrobić ciut większy konkurs niż tylko na sieci ^^ a dokładnie mowa o http://events.eune.leagueoflegends.com/pl/ grałem tam nie raz turnieje z kolegami,często dostawaliśmy nagrody za chociazby ostatnie miejsca w postaci boost ip( bonus PŻ) możemy stworzyć tam event,i podac link na forum do zapisów

przykładowo dam poniżej  nagrody za turniej na trybie aram

Nagrody dostarcza Riot

OSOBY Z PIERWSZEGO MIEJSCA
1600 RP, Ryze, Ryze Zwycięzca, Dopalacz PZ na 4 zwycięstwa
OSOBY Z DRUGIEGO MIEJSCA
1200 RP, Dopalacz PZ na 4 zwycięstwa
OSOBY Z TRZECIEGO MIEJSCA
800 RP, Dopalacz PZ na 4 zwycięstwa
OSOBY Z CZWARTEGO MIEJSCA
400 RP, Dopalacz PZ na 4 zwycięstwa
OSOBY Z PIĄTEGO MIEJSCA–OSOBY Z ÓSMEGO MIEJSCA
Dopalacz PZ na 4 zwycięstwa

 

 

good idea! ale pierw trzeba zobaczyć ile osób się zgłosić i ustalić czy będzie to 5vs5 czy 1vs1? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za, mógłbym grać i 1vs1 i 5vs5. Trzeba tylko się zastanowić czy opłaca się grać 5vs5, już widzę jak ludzie dobierają sobie do teamów jakichś Challangerów, może dla pewności to powinny być osoby tylko z sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Kasia! zablokował(a) ten temat
  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności