Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie [Siwy]


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Siwy

2. Imię: Miłosz

3. Wiek: 19

4. Znajomość AMX (1-10): 10/10

5. Sprawny i działający mikrofon: Nigdy nie używałem go w cs, jedynie TS. 

6. Składka: Mam abonament ;v A przelewy to dla mnie czarna magia

7. Link do swojego GameTracker'a**: Gram aktywnie dokładnie od poniedziałku - 17h przez 5 dni wychodzi 3,5h. Łącznie 217h a wymóg tyczy się graczy którzy nie mieli styczności z serwerem, tak ponad połowa doświadczonych osób to rozumie. --> GT

8. Parę słów o sobie **: Jestem jednym z najstarszych po dzień dzisiejszy użytkowników forum, przez większość znana, na serwerze jednym z pierwszych graczy, adminów i w końcu przez ponad 1,5roku zajmowałem się serwerem a dalsze dzieje obserwowałem / pomagałem. Teraz DD2 jest przejmowany przez nowszych graczy, których w 2/3 części poznałem, grałem albo przynajmniej widziałem na serwerze. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Może przeinaczę to - Co chcę wnieść? Otóż jestem z nielicznych osób która uwielbia banować(nieliczna?) ale banować raz a porządnie, sam z siebie wychodzę z inicjatywą szukania czitów, bez udziału tych doświadczonych graczy którzy z miejsca określają stopień cziterstwa, i innych u@. 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: - 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Statystycznie na razie moja aktywność na serwerze równa się te 3,4h dziennie. Myślę że pozostanie ona tak jak jest. 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): pn-ptk, sobota // czwartek jak dam radę, niedziela jak zawsze wolna. A godziny to różnie, w tym momencie mogę określić jak spędziłem ten tydzień, następny może się różnić, i kolejny tak samo, Ale mogę jasno powiedzieć że wieczór 17-22(24 - ale nikogo nie ma wtedy) jestem. 

13. Staż w Counter-Strike 1.6: coś z 10

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak 

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy ! Zacznę od początku ...

+ AMX.

+ Fajnie rozpisanie podanie.

+ Jesteś bardzo ogarnięty.

Jestem na TAK !

ps. W gratisie nie ma VIP'a. :grin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na TAK

z tego co widzę był już nawet opiekunem serwa, tak więc

doświadczenie jest, tylko czemu na admina, a nie od razu na opiekuna?

w każdym bądź razie, jak ktoś ma doświadczenie i wykazuje chęci trzeba dać mu szanse.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście raczej mało z Tobą grywałem, ale jestem na TAK

+ duze doświadczenie

+amx

+staż

gt troche do poprawy , głownie chodzi mi o systematyczność

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy.....Ach....nie wypada mi wzdychać do Ciebie bo mam żonę :-) a tak na poważnie to:

Zdecydowanie na tak....ale admin ??? :-) :-) osobiście z Twoim stażem i doświadczeniem zdecydowanie mógłbyś zostać opiekunem przydałby się ktoś ogarnięty :-)

Ogólnie pisze tylko : TAK.

Myślę że stali gracze to rozumieją i wiedzą że to nie "jakiś tam sobie" Siwy....tylko kur.....to jest "TEN" Siwy :-)

Do zobaczyska na servie 

Elo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem można pisać 1 podanie na tydzień, niespełna 2-3 dni temu widziałem twoje podanie na Gamera. 

 

Ale do szczegółów

+wiek

+byłeś opiekunem, więc znasz się na rzeczy

+/-GT

+/- brak steam

Powiedzmy, że jestem na tak, ale tak jak mówię dopiero co pisaleś podanie na gamera

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dla Ciebie Siwy będę miał inne stanowisko. Niedługo się dowiesz o tym ;).
Jeśli chodzi o admina jestem na tak. Lecz poczekamy z tym 48h by każdy mógł się wypowiedzieć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO PEWNIE ŻE TAK. Ty podanie na wyższe rangę powinieneś składać, (wiesz na jaką:D). Byłeś tu opiekunem, znasz się na tym, dużo czasu poświęciłeś na ten serwer.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieć w zespole kogoś takiego jak Miłosz to zawsze fajna rzecz, nawet jeśli miałby mieć dziurawe GT. AMX mistrz, doświadczenie jak mało kto, no i ogarnięta to chłopina xd Oczywiście jestem na tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amx dobrze opanowany (uczył mnie kiedyś xD), doświadczenie, opanowanie i przede wszystkim pomysł. Dla mnie siwy od zawsze był jednym ze wzorów i tego się dalej trzymam, serwer potrzebuje takich ludzi.

Na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności