Skocz do zawartości

Błędy związane z nowym stylem


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
11 godzin temu, Sequell** napisał:

Jaak widac na zalaczniku jest hjemna liczba postow

2017-03-16 09.10.36.png

Jak się przebuduje do końca, to powinno zniknąć

 

23 godziny temu, PatrioTic napisał:

Błąd z tłumaczeniem a dokładniej chodzi o to 
https://scr.hu/2jRDqp

Dzisiaj powinienem to naprawić (w nocy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dnia 13.03.2017 o 16:27, Esme napisał:

Na wersji mobilnej stronę da się przesuwać, w niewielkim odstępie, ale na jakiejś podstronie było przesunięcie ponad dwukrotne.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Poprawione. ☺

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pisałem o tym setki razy, nie ma, bo nie dodałem tego, ponieważ nie mogłem zrobić tego samego co we wcześniejszej wersji, a nie dodam 50 rang z serwerami, bo to bezsensu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wejść na komputerze, na telefonie się da, Jak wchodzę na komputer pisze nie można uzyskać bezpiecznego połączenia, gadałem z kolegą i on ma tak samo nie wiem czy tylko ja tak mam ale chciałem napisać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GrzegorzxD napisał:

Nie da się wejść na komputerze, na telefonie się da, Jak wchodzę na komputer pisze nie można uzyskać bezpiecznego połączenia, gadałem z kolegą i on ma tak samo nie wiem czy tylko ja tak mam ale chciałem napisać

Z kolei ja mam tak na telefonie, co prawda mój telefon to padły trup już jest, ale wcześniej (nawet na nowym silniku) się dało, od kilku dni nie mogę już przez telefon połączyć (smutna buźka). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, GrzegorzxD napisał:

Nie da się wejść na komputerze, na telefonie się da, Jak wchodzę na komputer pisze nie można uzyskać bezpiecznego połączenia, gadałem z kolegą i on ma tak samo nie wiem czy tylko ja tak mam ale chciałem napisać

Ja mam to samo co Grzegorz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GrzegorzxD napisał:

Wciąż nie działa jest taki sam błąd 

forum.JPG

Rozumiem, że macie tylko tak z tym forum. Sprawdźcie godz. i datę jaką macie ustawioną na kompie, bo czasami tak jest, że jak lipne są ustawione to strony się tak otwierają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd w zmianie Tytułu użytkownika xd Zwykły użytkownik nie może tego zrobić lecz moderator (np. Kasia!) może

@edit
Jeśli to celowy zabieg @-_- (jak napisałeś) to dlaczego tytuł użytkownika nie został zlikwidowany? Niektórzy chcieli by zmienić tytuł na aktualny a nie mogą to po prostu go usuńcie

Edytowane przez MrDevix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No właśnie to o czym piszecie, to celowy zabieg.

Postaram się w weekend zaktualizować FAQ

 

@MrDevix tutaj raczej chciałem by to było dla rang premium, po to by wyróżniały się czymś jeszcze (Rangi premium to rangi płatne + Stały bywalec)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może i nie jest to błąd, ale... nie no to po prostu błąd

Mianowicie tabelka z prawej "Aktywni użytkownicy" powinna mieć nagłówek "Lubiani" lub coś w ten deseń. W końcu w owej rubryczce nie pokazuje kto ile postów napisał, a kto ile reputacji zgarnął.  Chyba, że nie da się tego zmienić, bo na innych forach widziałem ten sam błąd.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jeszcze dodam,że bannery informacyjne przewijające się nad SB, czy jak to teraz CB(?) nie dość, że są już starawe, to są za duże i nie widać znacznej części zawartości na ekranach z małą rozdzielczością (na moim monitorze 5:4, 19 cali, 1024x768, przybliżenie strony w przeglądarce 100% [standard] mniej więcej 1/4 jest ucięta, przy +/- 80% [zawartość bardzo drobna] bannery się "rozszerzają")

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel

Bo tego nie ma i nie będzie w spisie rang xD
Wystarczy wejść w jakąś rangę, a nasępnie kliknąć " Więcej opcji wyszukiwania", wtedy pojawią się wszystkie rangi xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności