Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Rumunejszyn, CYGAN


MrDevix

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: MrDevix

Nick oskarżonego: Rumunejszyn i zarazem CYGAN

IP/SID oskarżonego (komenda status): To są strażnicy powinniście mieć

Godzina i data przewinienia: 10.04.2017 około godziny 19:15? 19:20 może

Opis sytuacji: A więc tak 1 sytuacja jest taka że Rumunejszyn zabił na 1 reakcji, 2 sytuacja jest taka że CYGAN odwołał wszystkim bezruch po czym 1 osoba się ruszyła i ją zabił
(piszę 1 skargę żeby nie marnować waszego czasu [oczywiście skarga jest dzielona na 2 sytuacje])

Dowody (demo, screeny, świadkowie): OL*bin, Co Chcesz, StyX (jeżeli ktoś/coś by chciało się wypowiedzieć a był przy tym to zapraszam :)) [sorry jeżeli źle napisałem wasze nicki :)

@edit
Moim zdaniem powinni ponieść konsekwencje (CYGAN jakieś malutkie ostrzeżenie lub coś) lecz Rumun już 2 skarga.. Strażnicy powinni pokazywać lepszy przykład.

 

Edytowane przez MrDevix
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się bo jest skarga to czemu by nie udupić świeżego strażnika, ta sytuacja miała miejsce, kiedy byłem na serwerze. 

Mianowicie był koniec rundy, były 2 osoby, ja i jakiś gościu. Rumunejszyn rozpoczął zabawę w

Pierwszą Reakcję

(dla podkreślenia powiększyłem)

Strażnik Rumunejszyn zabił mnie i jakiegoś innego gracza, bo nie podskoczyliśmy.

Zacznijmy od tego, że pierwsza rekacja to nie zabawa do zabijania tylko do typowania/wybierania osoby, jest konkretna zasada, że się nie zabija na pierwszej. Jak to nie jest to samo co eliminowanie, jak na ostatniej reakcji, odmieńcu, mam talent, wojsku, simonie, krwawych paluszkach, wskazaniu osoby do zabicia, sądzie, bądź skanie gościu.

 

Oczywiście nie spinam się, nie jestem zawistny i w sumie nic się nie stało takiego by skarżyć się wiejskiemu zgromadzeniu, że jeden fkill poszedł w moją stronę, samemu mnie często zdarzają się fkille i tylko przeprosić umiem, bez żadnych konsekwencji, więc nie chcę by tutaj ktoś ponosił konsekwencje. Zdarzył się jeden przypadek, trudno.

Edytowane przez StyX
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to zabrzmi dziwnie, ale dzisiaj mam strasznie zły dzień i po prostu nie kontaktuję za bardzo i nawet nie pamiętam żebym coś takiego zrobił jednakże są świadkowie ewentualnie demko jeśli pomoże. Jeśli to zrobiłem to przepraszam was najmocniej. Każdemu może zdarzyć się FK jak i każdy może mieć zły dzień w końcu wszyscy jesteśmy ludźmi. Jestem gotów na konsekwencje.

Jeszcze raz, Przepraszam

Pozdrawiam, CYGAN

Edytowane przez CYGAN xD
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem na pierwszej reakcji ponieważ nikt nie wykonał mojego polecenia: Pierwsza reakcja zdejmij czapkę. Nikt jej nie zdjął czapki. Mogę w takiej sytuacji zabić. Nie z racji zabawy w pierwszą reakcję, tylko z faktu że nie wykonujecie poleceń. Nie będę się dalej tłumaczył bo nie widzę powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności