Skocz do zawartości

Propozycja usuniecia Gangów/HS=KILL


StyX

Rekomendowane odpowiedzi

Wnoszę o usunięcie gangów z prostego powodu - Gangi są zbugowane, można nabijać umiejętności powyżej limitu. W dodatku TT ma zwiększony atak z pieści oraz przy HS zabija na hita, co jest absurdem.... I jeszcze jest ta umiejętność gangu, wyrzucania broni CT, to jak CT ma normalnie prowadzić? Jedna osoba się zbuntuje i ona potrafi zabić CT bez najmniejszego problemu.

Ewentualnie usunąć albo Zabijanie na hita i naprawić gangi, albo usunąć gangi, albo usunąć i to i to.

 

Załączam materiał dowodowy:http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1704271616-jb_projetocs-1493302560-1493304900.zip

Proszę zacząć go oglądać od 22:30

Edytowane przez StyX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! Wyjaśnił u góry dlaczego.

Zamiast tego zrobiłbym np. sklep za dolary w sensie jakąś dowolną i tą dowolną walutę będzie się dostawać za to za co się dostawało respekt. Jeśli napiszecie, że nie będzie wtedy punktów umiejętności to odpowiem, że można zamiast tego urozmaicić sklep w ulepszenia i wtedy każdy sam by sobie ulepszał. To tylko moja propozycja :) 

///to fajnie by było naprawić bug i wystartować wraz z resetem, bo to trochę głupio, że więźniowie mają jak ja(chyba tylko ja mam tak dużo) 169hp, a CT z vipem tylko 125.

Edytowane przez Nemo.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez gangów ten serwer to będzie dno

co do zbugowanych statystk wystarczy przywrócić domyślne ustawienie w cvarach i jeszcze w jakimś folderze z gangami gangi-jb.ini chyba jak się nie myle

bo zostały kiedyś zwiększone prze zemnie  a bug statystk zrobił się po resecie w czerwcu ubiegłego roku bodajżę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha

jestem za na 50%/50% Ponieważ,

-Jak wspomniał @Zygi,serwer bez gangów nie jest dobrym rozwiązaniem

-Ale też jak wspomniał @Nemo. Można wprowadzić inna walutę np.dolary/szlugi i każda osoba może ulepszać sobie co chce i będzie to aktywne tylko dla danego gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Zygi napisał:

bo zostały kiedyś zwiększone prze zemnie  a bug statystk zrobił się po resecie w czerwcu ubiegłego roku bodajżę

Przeze mnie też i do poprzedniego resetu było wszystko dobrze.

Ogarnę limity. Co do 1 piąchy w hs to jest umiejętność vipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widzę, że kolejny bezsensowny pomysł ma wejść w życie, Gangi to jedna z najlepszych rzeczy jakie są na serwerach jailbreak ponieważ to nawiązuje do rzeczywistości,. To że w gangu możesz zabić z pięści na raz to nic wielkiego bo nie zawsze trafisz w łeb( chyba że jesteś cziterem i grasz na aimlocku), więc nie wiem po co to usuwać. Bez gangu też można zabić na raz mając vipa więc co to za różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sequell** napisał:

Tak widzę, że kolejny bezsensowny pomysł ma wejść w życie, Gangi to jedna z najlepszych rzeczy jakie są na serwerach jailbreak ponieważ to nawiązuje do rzeczywistości,. To że w gangu możesz zabić z pięści na raz to nic wielkiego bo nie zawsze trafisz w łeb( chyba że jesteś cziterem i grasz na aimlocku), więc nie wiem po co to usuwać. Bez gangu też można zabić na raz mając vipa więc co to za różnica?

No tak, ale jest większa szansa na to, że CT będzie zdolny do zabicia tego buntownika...

Po za tym USUNIĘCIE GANGÓW to był poniekąd pretekst, który miał na celu zaprosić tutaj więcej ludzi do wypowiedzenia się.

Wszyscy mają rację, że bez gangów to nie jest już JB, dlatego podałem opcjonalne ewentualności.

Dodatkowo jest też sklepik, jest tam dużo bonusów za tak marne "hajsy", Nieśmiertelność (3 sek.) - 1,5 tyś., Deagle (2 ammo) - 2 tyś., Niewidzialność (8 sek.) - 2,5 tyś. Bez przesady. Ja potrafię uzbierać +/- 15 tyś. na nową mapę, wydając te respekty z 5 razy na czysto, inni pewnie więcej.

Równie dobrze możecie sami podać jakąś ciekawszą propozycje.

Gdybyście obejrzeli demko... zauważylibyście, że nie chodzi tylko o gangi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to sklep powinien się jakoś zmienić np. aby bonusy,bronie za respekt zrobiły się droższe, ograniczyć niewidzialność do 6 lub 5 sek. No ale gangi trzeba naprawić tylko.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności