Skocz do zawartości

Strażnicy na okresie próbnym.


Jeremaya Gattwold

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Okres próbny dla tych strażników dobiegł końca:

 

Chciałbym poznać wasze opinie o tych strażnikach. Prosiłbym, aby te oceny były surowe i szczere. Jeżeli ktoś nie chce wstawiać posta na forum może mi napisać na PW lub na STEAM. Wypowiedzi wasze muszą mnie przekonać dlaczego tak, albo dlaczego nie. Bezsensowne i nic znaczące komentarze będą usuwane.

 

Chcę aby w waszych wypowiedziach na ich temat zostały zawarte takie czynniki jak:

- Czy umie opanować chaos na serwerze?

- Czy wywiązuje się ze swoich obowiązków jako strażnik?

- Traktuje swoje stanowisko poważnie a nie tylko np. bawi się komendami

 

Czekam na wasze opinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(wszystko to moje zdanie wywnioskowane przez czas grany na serwerze a nie zadne statystyki itd)

Osobiscie najwiecej czasu mialem okazje spedzic z rudim a potem skamem i ceberim wiec na ich temat sie wypowiem.

Rudi:

-Duza aktywnosc

-Zwraca czesto uwage na kulture badz reklamy gdy jest to potrzebne oraz sprawdza czy ktos kampi na zabawach

- gdy jest chaos na serwerze rudi musi jedynie miec wiecej ,,zimnej krwi" w sobie i byc bardziej stanowczym pozatym nie widze problemow

-powaznie traktuje swoje stanowisko ostatnio zglosil nawet skrypt na auto bh u gracza ktorego ja sam bym nie zauwazyl

Skam:

-duza aktywnosc

- jesli chodzi o chaos to podobnie jak rudi zeby bardziej stanowczym byc

- raczej powaznie traktuje stanowisko nwm jak to udowodnic no ale widac ze mu zalezy a nie ze ma wyrabane.

Ceberi:

- dobra aktywnosc

- jesli chodzi o chaos nie mialem okazji zobaczyc ale wydaje sie ze da rade

- jesli chodzi o obowiazki to najczesciej co widzialem to mute tero na zabawie gdy gadaja i w sumie tyle

- Nie powiedzialbym ze traktuje bardzo powaznie stanowisko guarda gdyz czesto slyszalem jak mowi ze faworka gdy jej nie bylo lub ze zabawa za cos tam wprowadzajac zamieszanie

 

To Moje zdanie ogladajac ich w akcji nie mowie ze jest w 100% poprawne bo moglo sie zdarzyc ze cos mi umknelo badz nie bylo mnie na serwerze.

 

Co do sharda i xzano nie mialem okazji spedzic z nimi duzo czasu na serwerze badz nie pamietam wiec sie nie wypowiem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RUDI

- Potrafi opanować chaos na serwerze, gdy ktoś nadużywa mikrofonu, prosi tą osobę o zaprzestanie, a jeśli to nic nie daje, to dopiero mutuje

-Gra bardzo aktywnie i gra się z nim bardzo przyjemnie

-Swoje stanowisko traktuje bardzo poważnie, zwraca uwagę na reklamy w nicku i na kulturę innych graczy oraz pilnuje tego aby nikt nie kampił podczas zabawy oraz wprowadza miłą atmosfę na serwerze

- Ogólnie nie poddaje się presji innych graczy, wszystko na spokojnie tłumaczy Co, Jak i Za co. Nie daje się sprowokować. Daje na początku upomnienia, później jeśli trzeba kickuje bądź mutuje

!SKAM

-Również gra regularnie

-Wypełnia należycie swoje obowiązki, zwraca uwagę na reklamy stron, pilnuje kultury osobistej, choć czasami nie zwraca uwagi na nadużywanie mikrofonu przez niektóre osoby. Pomaga odnaleźć się innym graczom na serwerze

-Jak chce to potrafi utrzymać porządek na serwerze, potrzebuje po prostu zachować trochę "zimnej krwi"

-Widać że mu zależy, ale musi być bardziej stanowczy

 

Ceberi

-jedyny Guard do którego mam mieszane uczucia

-Widać po nim że chce zachować porządek na serwerze, ale robi to w zbyt restrykcyjny sposób np. Gdy jedna lub dwie osoby z TT nadużywają mikrofonu, On mutuje wszystkich terrorystów na pół rundy. Lub zaczyna się zabawa np. WG lub KD to oczywiście na początku jest mały chaos bo każdy chce ogarnąć z kim sojusz i gdzie każda drużyna się zbiera, a Ceberi mutuje wszystkich terrotystów (poza sobą) do czasu aż zginie lub zakończenia zabawy, nie chcąc ich odmutować bo jak to raz powiedział- "Nie mam czasu ich odmutowywać bo biorę udział w zabawie"

-Gra Bardzo aktywnie

-Wywiązuje się ze swoich obowiązków tj, zwraca uwagę na reklame w nicku, kickuje za obrazę i pomaga nowym graczom odnaleźć się w serwerze (tak samo jak SKAM i RUDI)

-Traktuje swoje stanowisko poważnie (może nawet zbyt poważnie), choć zdarza mu się nadużywać swoich funkcji, np W drużynie CT on prowadzi i milczy przez chwilę, a w tym samym czasie mówi inny CT, to go od razu mutuje na pół rundy (ten musiał Ceberiego ubłagać żeby go odmutował), mówiąc że Go zagłusza i nadużywa mikrofonu

-Ulega presji innych graczy, gdy go ktoś denerwuje lub nabija się z niego, on staje się zbyt nerwowy i odpłaca się ciągłymi kickami z powody prowokacji, bez wczesnego upomnienia, lub mutuje od razu na całą rundę a te osoby się dalej nakręcają i robi się błędne koło.

Sh4RD

-Od jakiegoś czasu zaczął często, regularnie grać

-Potrafi szybko opanować chaos

-Zwraca uwagę na kulturę osobistą innych graczy, najpierw upomina, później dopiero jeśli trzeba to mutuje lub kickuje. Pilnuje porządku na zabawach (kampienie, bugowanie itd.) oraz każe usuwać reklamę z nicku. 

-Ogólnie miły i przyjemnie się z nim gra

Xzano

-Gra za rzadko, a jak wchodzi na serwer to zwykle  to co z jego strony widzę przywitanie i nic więcej 

-nie miałem okazji zobaczyć żeby ogarniał chaos na serwerze czy pilnował reklam w nickach lub kultury osobistej innych graczy

-To tyle mogę o nim powiedzieć, ponieważ on za mało czasu spędza na serwerze

 

 

Edytowane przez Huczin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi

-Potrafi opanować chaos,

-Postępuje według regulaminu i robi to co powinien jako guard,

-Nie bawi się komendami, nie mutuje od razu.

 

!Skam

-Umie opanować chaos,

-Wywiązuje się z obowiązków guarda.

-Guarda traktuje poważnie choć czasem, jeżeli chodzi o zachowanie robi sobie lekkie "jaja".

 

Ceberi

-Nie, gdy zaczną głośniej mówić już 2 osoby to mutuje wszystkich,

-Często zbyt pochopnie mutuje graczy,

-Traktuje poważnie guarda.

 

Shard

-Osobiście nie widziałem, żeby on opanowywał chaos,

-Shard jest zbyt miły i przez to niezbyt często widzę jego reakcje,

-Poważnie traktuje posadę guarda.

 

Xzano

Ostatnio wcale go nie widziałem na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-rudi

umie ogarnąć chaos

wypełnia obowiązki guarda

ale jest jeden minus, często wchodzi ale na kilkadziesiąt minut i wychodzi

 

-cerberus

umie ogarnąć chaos, nawet za dobrze

wypełnia obowiązki guarda, nawet nad to

a dokładniej chodzi o to żę mutuje/kickuje za najmniejsze przewinienia, np. ktoś ma z mutacją co runde się o coś pyta on mutuje itp.

 

-shard

nie można określić dokładniej czy wypełnia obowiązki itd. bo bardzo rzadko wchodzi na serwer

 

-xzano

to samo co u sharda

 

-iskam

wypełnia obowiązki guarda i umie ogarnąć chaos idealnie

na serwer wchodzi przynajmniej na chwile dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceberi 

-Słabo z "opanowaniem chaosu".. Nieraz mutował cały server co runde w celu "uspokojenia" graczy .. Efekty były marne 

-Wywiązuje się 

-Tak , lecz czasami "pośmieszkuje"

Rudi

-Potrafi opanować chaos w trybie natychmiastowym

-Oczywiście

-Poważnie traktuje stoje stanowisko

!SKAM

-Bardzo szybko potrafi uspokoić graczy

-Jak najbardziej

-Powaga w 100% , czasem pożartuje 

Xzano

- To jest taki Guard ??

Shard

Nie wypowiem się , ponieważ miałem bardzo mało okazji grać w tym samym czasie co on 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi:

-Nie ulega presji innych graczy, postępuje zgodnie z regulaminem, traktuje poważnie swoje stanowisko.

!SKAM:

-Chyba najbardziej ogarniający z "nowych" guardów. Nie kikuje bez sensu, stara się wysłuchać i rozwiązać problem za pomocą rozmowy, a nie mutując. Traktuje również poważnie swoją rolę.

Ceberi:

-Plusem na pewno jest to, że jest na serwerze bardzo często, chyba najczęściej. Niestety, niepotrzebnie ulega presji innych graczy, przez co ich nakręca i na serwerze robi się bałagan. Chyba zbyt poważnie podszedł do swoich obowiązków.

Shard:

-Miałem z nim okazje grać kilka razy. Niczym się nie wyróżnia, niczym się nie hańbi. Tak neutralnie bym powiedział.

Xzano:

-Kto to? Gram może od niedawna na serwie, bo ok. 2 tygodnie, ale spędzam po 5-6h dziennie, w różnych porach, rano, w dzien, w nocy i nigdy takiej osoby nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak

-rudi

umie opanować chaos,wywiązuje się ze swoich obowiązków jako guard i jest aktywny oraz widać ze mu zależy.

-skam 

jest aktywny umie opanować chaos na serwerze , gra aktywnie wywiązuję się ze swoich obowiązków jak  guard

-ceberi 

nie wiem o co wam chodzi ze nie umie opanować chaosu ale jak dla mnie nie wiem czy jest tak łatwo ogarnąć 10 ludzi którzy używają mikrofonu w tym samym czasie, dlatego mutuje na chwile a potem znowu odmutowywuje a wiec jak dla mnie to umie opanować chaos, zależy mu na stanowisku oraz gra aktywnie.

-xzano

gra za rzadko dlatego nie mogę się o nim wypowiedzieć.

-shard

umie opanować chaos trochę mało gra ale chyba jest to normalne ponieważ kończy się rok szkolny  i jest sporo nauki przynajmniej ja mam sporo , ale wracając do tematu jak dla mnie nadaje się na guarda  ponieważ np nie bawi się komendami oraz widać ze mu zależy.

 

Edytowane przez mrolo10000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ceberi oraz @RUDI - nie powinni się znajdować na tym stanowisku, nadużywają swoich przywilejów gdy tylko im się coś nie spodoba, wydaję mi się że nie dorośli do tej funkcji :)

@MAKS po raz pierwszy widziałem go dziś na serwerze mówiąc,  że nie chce mu się już w csa pykać i gra sobie w minecrafta.

@SharD i @Putong nie spotkałem na serwerze ani razu, lecz SharD odezwał się sensownie w mojej skardze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej kończę okres próbny. Był to ciężki wybór, ale podjąłem decyzje.

 

SKAM - wylatujesz

ceberi - wylatujesz

Rudi - zostajesz 

Shard - zostajesz

Xsanzo - rezygnacja na pw. Dzięki za wszystko. zostałbyś

Rangi zostaną odebrane w czasie.

Dziękuje wszystkim za komentarze na pw jak i na forum.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności