Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][Skarga] Administracja / JaneQ


S3ReK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:S3ReK
Kto zawinił? (Admin/Gracz):Admin
Nick gracza/admina na którego składasz skargę:Ogólne
IP/SID oskarżonego:-
Godzina i data zdarzenia:-
Dowody (demko/screeny/świadkowie):Darker? Gracze?
Opis sytuacji:

Witam, chciałbym wyjaśnić pewno nieporozumienie a dokładnie to, że gdy na serwer wchodzi cziter i gra przez kilka dobrych rund, wszyscy uciekają z serwera i płaczą gdzie admin, nagle wołam Darkera, on go banuje i pisze mi, że na serwerze admin jest... na po prostu szkoda gadać, sytuacja zdarzyła się już chyba 3/4 krotnie jak nie więcej. Ja nie wiem może jakieś szkolenie, że jak jest cziter to banujemy a nie gramy/wychodzimy z serwera? Mam na myśli, że to było takie full AIMBOT a nie gość który się chował z wh. (Dokładnych nicków nie podam bo ma być ogólnie ale Darker wie :< )

Kolejna sprawa bo myślałem, że samo sie zrobi ale jednak nie, a mianowicie @JaneQ.

12 Lat, bana dostałem bez ssów, prawdopodobnie wpisany tylko powód, że wstaw ssy bo zrobienie ich go przerastają. Aktywność spada a odnosząc się do poprzedniej sprawy to też pozdrawiamy tego pana. "W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze i weekendy, różnie bywa, bo mam 2 siostry" no to niezła odpowiedź :<. Co taka osoba robi w administracji? poważnie.

A tak na koniec to pochwała dla Darkera i Shiko bo jedyni przed cziterami mnie ratują.

(To nie jest o wszystkich adminach dlatego jeżeli wiesz, że nie o ciebie chodzi to proszę się nie obrażać odrazu)

18:14 5/11/2017 Enco slapuje mnie, żebym nie rozbroił bomby, wcześniej (dzisiaj) też się zdarzyło mimo, że mówiłem, żeby nie slapał. Miało być ogólnie ale podpięty do głownego tematu też ten osobnik jest

Edytowane przez S3ReK
Dopisek :<
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto decyzja @Enzo traci Admina jest najstarszy , a nie wykazał się odpowiedzialnością za serwer . @JaneQ Nie rozumiem Waszych argumentacji , że ma 12 lat i nie ogarnia amxx(to wychodzi z podtekstu) , ss'y robił kilkakrotnie bez problemu , gracze je wstawiali może coś nawaliło nie chce w to wnikać , jednak sprawa że obydwoje byli na okresie próbnym sprawia że również traci rangę definitywnie za tą sytuację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności