Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na konwoya


FRYTA

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:_F_R_Y_T_A_

2. Kto zawinił? (admin/gracz):Admin

3. Nick oskarżonego:

4. Steam_ID oskarżonego:macie

5. Data i godzina zdarzenia:15:20 13.05.2017r
6. Mapa:

7. Opis sytuacji:Wchodze na serwer, guard zwraca mi uwage usuń reklame z nicku (bo ci dam bana) a za to jest kick ale ok. Kiedy chciałem już zmieniać nick dostałem kicka , wchodze na serwer po 10 sekundach i licze na placach kiedy dostane kicka za reklame wyszło mi ,że bylo mniej wiecej 10 sekund . Wchodze jeszcze raz na serwer pisze na u@ "Ile jest czasu na zmienienie nicku bo chyba 10 sekund ".Kiedy juz zmieniłem nick dostałem bana na Jeden dzień. Prosze o zabrania admina panu konwoy i za mój stracony czas kolejny raz danie mi 20k respktu :)))))

8. Dowody (demo/screenywiadkowie):

9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas:początek mapy.
Edytowane przez FRYTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś nazwy mapy ani nie masz demka. Skarga nieważna.

Tak swoją drogą zasłużyłeś sobie na to, ponieważ zamiast od razu zmienić nick jak Cię prosili to, to wyjeżdżałeś z tekstami "bo co mi zrobisz" lub "jak chcę to lubię".

Konwoy nie zamierzał się z tobą bawić i czekać aż będziesz łaskaw usunąć reklamę z nicku. I tak powinieneś się cieszyć bo powinieneś dostać perma za reklamę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! skarga która nie zawiera dowodu zostanie automatycznie zamknięta i nie sprawdzona. Zabrania się pisania "dodam demko gdy się pojawi" itp. nie masz demka - nie piszesz skargi. Proszę o odrzucenie skargi bez żadnych dowodów. Upomniałem cie żebyś reklamę usunął ale zamiast usunąć wjechałeś z tekstami "bo co mi zrobisz" i "jak chce to lubie" ciesz się że ban na 1 dzień bo

8.7 Reklamowanie innych sieci bądź stron www: Ban Permanentny

A nie skargi piszesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności