Jump to content
s t a r g i r l

Galeria Wercii

Recommended Posts

Super prace :D Najbardziej mi się praca dla Jogiego... i ta dla mnie oczywiście :D 

Edited by Huczin
  • Thanks 1

No no Wercia, nie było mnie tu pół roku i jestem w szoku. Gołym okiem widać wielki postęp! Bardzo mi się podoba, czekam na więcej.

• Thanks 1

Jak dla mnie cuda, awatar z Lewym dobry w opór! :ba: 

Edited by ElPabloDeLaBori
  • Thanks 1

Dnia 21.09.2017 o 23:55, Wercia. napisał:

346x.png.caf04c5c6775030cf4c506027d9885eb.png 

349.gif.24155d9e30eea5c0a6a8357feb80c52b.gif

48.thumb.png.e58f105af6ebdd45521c13e36f421312.png

49x.thumb.JPG.a88581b804fe1f12d70dd91414ab4d93.JPG

Pierwsza sygnatura to jakiś dramat, jak na Twoje prace to jest naprawdę masakra. Wyglada to jakbyś wycięła postać, wkleiła na czyste szare tło, dodała jakieś mazgaje i napis, koniec filozofii. W paincie można coś takiego zrobić. 

Druga sygnatura lepsza niż poprzednia, aczkolwiek ten napis jest nieco nie trafiony albo raczej jego kolor, który nie pasuje do reszty. 

Trzecia identyczna do prac k1o. 

A w ostatniej się zakochałam, kolorystyka idealnie do siebie pasująca. Mega mi się podoba. 

Pozostałe takie 8/10.

#Edit

@Jeanette vi Rey Jeżeli chodzi o 1 pracę, zgadzam się z Tobą ze wyszła mi fatalnie, lecz wgl nie miałam wtedy wany jak i siły na robienie jakiejkolwiek pracy, także przyznaje się do tego bez bicia :/ 

Ale dziękuje za szczerą opinię, na pewno wezmę ją do serca i nie będę popełniana takich błędów ;) 

Edited by Wercia.
  • Like 1
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines