Skocz do zawartości

Druga Edycja Mini-Turnieju CS-Classic | Zapytanie&Info


LAYZOOO

Rekomendowane odpowiedzi

Emocje po ostatnim Mini-Turnieju graczy naszego serwera nie opadły, a już dostałem przeszło sześć zapytań czy będą kolejne takie turnieje. Odpowiadam głośno i wyraźnie - Będą. Jak to zaznaczył ostatnio Luqi, fajnie byłoby organizować takie turnieje raz na miesiąc/dwa, a głosem kilku zawodników nawet co dwa/trzy tygodnie. Pomysł bardzo mi się spodobał, fajnie jakby stały się tradycją takie eventy :D O tym kiedy kolejna edycja muszę jeszcze ustalić z @Kukson'em,  ponieważ on wszystko ogarnia i żeby to wszystko zorganizować będzie potrzebny online. Fajnie jakby udało się ruszyć drugą edycję już w weekend za tydzień, tj 26/27 maja, ale zobaczymy :D

 

Chciałbym też żebyście podzielili się swoją opinią na temat ostatniego turnieju, żeby to wszystko usprawnić, aby czerpać z tego jak największą frajdę. Prosiłbym więc o komentarze co Wam się najbardziej podobało, a co można by było usprawnić.

 

Mam jeszczę jedną prośbę, mianowicie o zagłosowanie w poniższych ankietach, bo spotkałem się z różnymi opiniami jak mogłyby wyglądać kolejne edycję, i chcielibyśmy z Kuksonem (zabiorę głos za niego) zobaczyć wasze typy* :D

 

Dust w puli map: http://www.strawpoll.me/12986275

Składy: http://www.strawpoll.me/12986305

Serwery: http://www.strawpoll.me/12986315

Data (nie uwzględniając możliwości nieobecności Kuksona i Layzo):  http://www.strawpoll.me/12986350

*Odpowiedzi w powyższych ankietach mogą, ale nie muszą być brane pod uwagę, służą jedynie rozeznaniu :D

Pozdrawiam, Layzo <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie jest jak dla mnie zły. Fajnie jest zmierzyć się z innymi czołowymi graczami na poważnie :D ja jestem jak najbardziej na tak żeby były raz w miesiącu a składy ciągle inne :D aż do momentu w którym dana drużyna jednoznacznie powie, że chce grać w takim składzie następny turniej :P 
Pozdrawiam,

Kazuya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o  wasze opinie w ankietach podanych powyżej które pomogą mi i @LAYZ'owi doszlifować kolejną edycję tak, żeby każdemu grało się przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to było z serwerami ostatnio ale moim zdaniem lepiej wgrać jakiś fajny cfg z esl i mieć wszystko pod kontrolą a nie być zależnym od strony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serwerów to nie wiem czy każdy, ale w moim przypadku były ogromne lagi co bolało ;/ a jak wspomniał Najeks team cały co zajął tam 4 miejsce powinien być nie brany pod uwagę przez ostatnią sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lagi to miales tez na ts, wiec niestey to byla wina twojego neta, bo patrzylem, ale var czasami na serwerze tamtym skakal

 

Edytowane przez Najeks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem organizowanie turnieju z większą liczbą drużyn niż 4 jest zbyt trudne gdyż:

1. Ciężko jest zorganizować wszystkich graczy o tej samej porze nawet jeżeli byłoby 20 graczy i oczekujący na wolne miejsce jakby się zwolniło a co dopiero ja będzie więcej drużyn.

2. Gdy będzie więcej drużyn turniej będzie to trwało dłużej i trzeba będzie kombinować z rozgrywką meczową pomiędzy drużynami co będzie na pewno kolidowało z niektórymi graczami ( a tak na pewno będzie).

Według mnie powinny być cztery drużyny bądź 6 jeżeli będzie max 3 mecze bo wątpię żeby wszyscy mieli możliwość grać więcej meczy.

Jestem oczywiście za, nie mogę się doczekać tej rozgrywki.

Edytowane przez BoleKKL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieszac skady? dodac wszytkich graczy na turniej? Czyli chcesz zrobic kopie serwera dust2, tylko na innych mapach. niee niezbyt :(

 

p.s moznabyloby zgarnac 5 kozakow z  innego serwa z tej sieci ;D. jakby nie bylo ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ! 
Oczywiście 'propsuję' całą akcje i jestem za tym aby zrobić kolejną odsłone mini turnieju.
Jeśli chodzi o pule map to oczywistym jest, że dust wypada, takie były początkowe założenia tego turnieju ;) 
(możliwość wykazania sie na randomowych mapach)

Pozdrawiam 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, jak by było miejsce to się piszę. A co do graczy którzy mają brać udział to bym został tylko przy graczach z tego serwera. Napewno to będzie ciekawe :)

Edytowane przez NexT.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ten turniej w końcu wypali ? Jeśli tak to kiedy :D? Ceńmy swój czas wolny i zróbmy tak żeby każdy w miarę możliwości się dostosował ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla wszystkich uczestników poprzedniej edycji mamy złą  informacje. W przygotowywanej drugiej edycji w pierwszej kolejności zapisywać będziemy graczy, którzy nie mogli zagrać w pierwszym terminie. Tak zebraliśmy około 11 graczy, pozostałych rozlosujemy spośród uczestników poprzedniej edycji. Prosimy o wybaczenie jeżeli nie zostaniesz wylosowany, ale po prostu chcemy żeby każdy mógł zagrać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini turniej Classic'owy - szczegóły.

DRUŻYNY  (losowane przez stronę internetową):

TEAM 1   SKUNIK,  IMPS,  KUKSON,  GAS CHAMBER,  NAJEKS

TEAM 2   MAGGIK,  LUQI,  KAZUYA,  BARTEM,  ISY

TEAM 3   MICHAEL,  BOLEKKL,  SAPER,  MAGIK,  OBITO

TEAM 4   HAZIY,  DONOZOR,  LAYZ,  AMEJ,  MAPET

DRABINKA:

MECZ I :  TEAM 1 VS TEAM 2

MECZ II : TEAM 3 VS TEAM 4

MECZ O 3 MIEJSCE : LOSER OF MECZ I VS LOSER MECZ II

FINAŁ : WINNER MECZ I VS WINNER MECZ II

Zbiórka na TSie o godzinie 20:00, planowany start 20:30. Informacje o IP serwera TS3 wysłane zostaną jutro na priv steam.

 

Miłej zabawy,

Kukson&Layzooo

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności