Skocz do zawartości

Druga Edycja Mini-Turnieju CS-Classic | Zapytanie&Info


LAYZOOO

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Po drugiej edycji turnieju wpadłem na pewien pomysł. Jeśli chodzi o składy to dla mnie jest lepsze rozwiązanie. Składy niestety nie są zawsze równe przez co inni gracze mogą się czuć z tego powodu źle, gdy jest duża przewaga w siłach. Więc tu moja propozycja. Robimy liste 20 graczy i ustalamy 4 kapitanów drużyn. 16 pozostałych graczy dostaje swój numerek od 1-16 i kapitanowie po kolei losuja numerki na tsie ( myślę, że bd w taki sposób najlepszy ) Kolejność losowania może być na zasadzie papier kamień nożyce, ale jak macie jakieś inne propozycje odnośnie tego to chętnie posłucham. Jak dla mnie to będzie najlepszy sposób na to, żeby składy były sprawiedliwe i nie było żadnych nieporozumień.
Pozdrawiam,
Kazuya

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki był pierwotny zamysł, albo wybieranie graczy na tsie po kolei. Następnym razem zrobimy coś właśnie takiego. Poza tym serwer zmienimy na challengeme co było sugerowane, jednak odrzucone przez kilku graczy. Szkoda, że lagi były niemiłosierne, wyszło słabo. Jeden z meczy jak sie uda zostanie powtórzony by ustalić kto był lepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten turniej był robiony w celu integrowania się, czystego 4fun.

NIe rozumiem gdy ktoś spina o to ze przegrał, albo zaczyna wymyślać jakieś inne powody nie zawsze jest się najlepszym np dziś w obydwu meczach zamykałem, grałem jak gówno i nie przejmuje się tym każdy ma gorszy dzień, ale obgadywanie i tworzenie dziwnych grup to już lekka przesada.

Szkoda ze wszyscy zapomnieli o intencjach i wysiłku organizatorów.

 

Edytowane przez Donozor
Zbyt krótki post
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że losowanie numerkami to jest dokładnie to samo co losowanie przez stronę i składy mogą być i tak nierówne. Ponieważ nie masz pojęcia kogo wybierasz do teamu bo nie wiesz kto ma jaki numerek i może jedna drużyna mieć lepszy albo i najlepszy teoretycznie team więc moim zdaniem pomysł nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MagiKTm napisał:

Nie polecam tego turnieju składy nie uczciwe problemy, techniczne, słaba organizacja każdy miał po 80-200 pingu !!

 

Moim zdaniem tworzone jest to po to żeby każdy się przy tym dobrze bawił. To nie są żadne zawody o różowe majtki albo o pieniądze :). To,że był ping i problemy techniczne,cóż zdarza się lecz jest to tworzone po to żeby się dobrze bawić powtarzam jeszcze raz i Pozdrawiam =)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Ja uważam, że losowanie numerkami to jest dokładnie to samo co losowanie przez stronę i składy mogą być i tak nierówne. Ponieważ nie masz pojęcia kogo wybierasz do teamu bo nie wiesz kto ma jaki numerek i może jedna drużyna mieć lepszy albo i najlepszy teoretycznie team więc moim zdaniem pomysł nie ma sensu.

Zgadzam się, że losowanie przez numerki jest tym samym co przez stronę, ale dochodzi ten mały ''dreszczyk emocji'' przy wybieraniu ;) I unikamy wtedy podejrzeń o ustawionych składach. Chyba, że chcecie na szybko to załatwić to zbierzmy sie wszyscy na TSie, zrobmy dwie wymieszane drużyny przez challangeme (np 3x mieszanie) i wtedy grajmy dla zabawy. Bo o to w tym wszystkim chodzi - tak jak to przedstawił SKUNIK. 
 

Edytowane przez obito
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei pozostałbym przy moim pomyśle. Opierał się on na wytypowaniu ( można wylosować np. na tsie przez jedną osobę) czterech kapitanów, którzy po kolei wybieraliby do swoich teamów kolejnych graczy, niczym w szkole przy grze w piłkę. Pierwsza osoba bierze jednego, druga jednego, trzecia jednego, czwarta dwóch, trzecia jednego, druga, jednego, pierwsza dwóch, druga jednego ... itp, wiadomo o co chodzi :D To byłoby najbardziej sprawiedliwe moim zdaniem, i chciałbym żebyśmy następnym razem zrobili to właśnie w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że zaraz by ktoś miał pretensje, że to nie on pierwszy losował, trzeba by marynarza albo 'tip top' :D jak na boisku :D
Jak ktoś uważa, że przez wybieranie numerków nadal składy są nie sprawiedliwe to ten turniej nie jest dla niego. Bez przesady ludzie my mamy sie tylko dobrze bawić a nie płakać, że ktoś ma lepszy skład. Następnym razem Ty będziesz miał lepszy ! 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwesti wybierania zawodnikow proponowalby zrobic od 1 do 4 koszykow graczy, w pierwszym najlepsi, w drugim dobzi, itd. Wtedy kazdy bedzie mial wyrownany sklad.

A w kwesti zawodnikow ktorzy w 2 edycji turnieju narzekali i niszczyli dobra zabawe reszcie zawodnikow: np. (Magik) ktory byl toksyczny dla innych, lecialy wyzwiska np.sklej dziure szma... niedawlbym szans zagrac w kolejnych edycjach turnieju.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Andryej
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wg Ciebie znaczy najlepsi ? Dobrzy? Słabsi? Kazdy ma jakiś tam swój styl gry, nie ma reguły - niekiedy ten 'niby slabszy jak to mówisz' prowadzi grę. Nie szufladkujmy się wzajemnie ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa lepsi i slabsi i owszem kazdy z nich moze miec lepszy i slabszy dzien, jakby wszyscy byli dobzi to ORGANIZACJA turnieju dalaby szanse zagrac slabszym zawodnikom, takim jak ,np. Martus czy next ktory nie bral udzialu w 1 edycji a zglosil sie do 2. Chodzi o to zeby ktos nie dostal 'silvera' bo ktosby sie poplakal i byl toksyczny dla tego gracza i niszczylby atmosfere turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra graczy mozna podzielic na slabszych i lepszych, tu masz racje , ale jesli jest ogloszenie o turnieju zeby osoby chetne sie zglaszaly no to co w tym dziwnego ze Ci "slabsi" tez chca w nim grac?  Moim zdaniem kazdy kto chcialby zagrac powinien miec tą szanse... to ma byc dobra zabawa :D przynajmniej ja tak uwazam.. a zeby nie bylo tak ze kazdy dostanie sklad skladajacy sie z graczy top10 to moglyby byc numerki  od 1-10 Ci "top10" 10-15 nieco gorsi  15-20  slabsi. Wiadomo ze Ci gorsi nieraz maja lepsze dni i moga grac lepiej, ale takie losowanie byloby najbardziej fair i daloby szanse zagrac osobom ktore naprawde by chcialy ;)                                       Turniej ma byc dobra zabawa 

Edytowane przez Martuś
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martuś to jest bez sensu ponieważ i tak komuś nie będzie pasował team i powie i tak że ten drugi jest lepszy. 

I znów jest szufladkowanie gracz :)

 

Ten temat myślę że jest już do zamknięcia, jeżeli powstała kolejna propozycha turnieju.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności