Skocz do zawartości

Zeusy


ceberi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przychodzę z propozycją usunięcia ZEUSA z ruletki. Bo to naprawdę denerwuje, prowadzenie wychodzi a tu jakieś dzidy wjeżdżą z zeusami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zeusy powinny zostać. Z zeusem TT ma szansę zabić CT z Ciężką kamizelką a nawet z Super ciężką, a z takim USP/Glockiem/Deaglem z 1 ammo już nie za bardzo. Dobry CT powinien być czujny cały czas i mieć refleks. Dzięki zeusom, CT ćwiczy szybkość reakcji, a TT zdolność dobrego wykorzystywania okazji. Pistolety wymagają dobrego skilla (tak ja go nie mam ;) ) aby bunt z nimi był skuteczny, a Zeusem każdy gracz, nawet ten mniej doświadczony, może skutecznie się zbuntować. Ale nie jestem również przeciwko wprowadzania nowych broni do ruletki :) Mogą trochę urozmaicić rozgrywkę

 

Edytowane przez Huczin
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Huczin napisał:

Jak dla mnie zeusy powinny zostać. Z zeusem TT ma szansę zabić CT z Ciężką kamizelką a nawet z Super ciężką, a z takim USP/Glockiem/Deaglem z 1 ammo już nie za bardzo. Dobry CT powinien być czujny cały czas i mieć refleks. Dzięki zeusom, CT ćwiczy szybkość reakcji, a TT zdolność dobrego wykorzystywania okazji. Pistolety wymagają dobrego skilla (tak ja go nie mam ;) ) aby bunt z nimi był skuteczny, a Zeusem każdy gracz, nawet ten mniej doświadczony, może skutecznie się zbuntować. Ale nie jestem również przeciwko wprowadzania nowych broni do ruletki :) Mogą trochę urozmaicić rozgrywkę

 

Huczin też ma tu racje ja proponuje zostawić zeusa oram dodać jakiś pistolet  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw temu. Jeśli ct posiada refleks (nie oceniam nikogo) to potrafi zabić kogoś kto biegnie na cb z zeusem a kto nie ma ten prawdopodobnie nie zabije. Bez zeusa bunty by wyglądały inaczej, nie minął bym się z prawdą że jeśli ct ma super ciężką lub ciężką to by 85% prób buntu kończyła niepowodzeniem (no chyba że w gr jest np scar-20), superciężka jeśli dobrze trafisz z zeusa to zabijesz a bez tego jest ciężko. Można by było usunąć zeusa ale tylko wraz z superciężką, jeśli tt ma być osłabione to ct również, balans powinien być zachowany

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeus powinien zostać, bo to największa możliwość do szybkiego buntu. Bez tego to już by nie było to samo. A co do wprowadzenia nowych rzeczy, jak najbardziej Deagle z jednym nabojem. USP czy Glock są bezużyteczne z jednym nabojem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeus powinien zostać mimo że denerwuje ct to jest potrzebny. Dziś ty dostaniesz zeusa w plecy a na następnej mapie ty zrobisz bunta dzięki niemu i tak to już jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć zeusy i ciężkie kamizelki. Jak prowadzę to muszę jakoś rysować marker a robiąc to z 20m wcale nie jest takie łatwe, zwłaszcza kiedy przechodzi się przez drzwi to jest szansa, że TT schowa się w rogu z Zeusem i ciebie zabije, a jeżeli mapa jest duża to nawet ucieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności