Skocz do zawartości

[DR] Szybka Rekrutacja - OTWARTA!


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Sklejek.
2. Imię: Max.
3. Wiek: 14 ( w maju 15 )
4. Znajomość sourcemod (0-10):  8.
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **:  Mam na imie Max mieszkam w woj. warmińsko mazurskim a dokładniej w małym miasteczku - Biskupiec. Gram na serwerach takich jak : dr , jb i ndm. Od deathrun'a miałem 3-miesięczną przerwę, ale wróciłem. Myślę że na serwerze zachowuje się mniej-więcej poważnie (w odróżnieniu od jb). ;d
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc administracji w ogarnianiu serwera , pomagać graczom oraz zapobiegać sytuacją typu skracanie pułapek czy wyzwiska.  :>
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze : 18-23 Weekendy 13-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Main konto : 1800h Smurfy : 200h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

Edytowane przez Sklejek
  • Like 3
  • Zmieszany 4
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:│█║▌║▌║║▌║ 1000zł ŖËMÖXÏĶ
2. Imię:Łukasz
3. Wiek:14
4. Znajomość sourcemod (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie **:Mam 14lat lubie bardzo serwery typu dr historie z cs zaczełem 2 lata temu.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ jest mało administracji i często jak coś się  dzieje jej nie ma.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Moge grać codziennie.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):zazwyczaj w tygodniu o 15 a w weekendy z rana 10.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2,359 godz
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków)Tak juz 3razy.
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2018 o 13:24, vesper] napisał:

1. Nick:Vesp3r
2. Imię:Mikołaj
3. Wiek:13
4. Znajomość sourcemod (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon:TAK
6. Parę słów o sobie **:Mam 13 lat DeathRun jest jednym z najlepszych trybów w Cs-ie (moim zdaniem) granie na nim sprawia mi przyjemność. Poza tym moją pasją jest piłka nożna oraz e-sport.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Zauważyłem że na serwerze spadła obecność administracji. Chciałbym wspomóc w dbaniu o serwer.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:4--5h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze i weekendy
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1400h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków)Nie 

  •  

Przyjęty na okres próbny 2 tygodni. 

W dniu 23.03.2018 o 20:26, Precel. napisał:
1. Nick: Precel
2. Imię: bartek
3. Wiek: 13
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Składka (tak/nie): nie
8. Siema jestem bartek znany również pod nickiem Precel. Dużo osób mnie zna jak i lubi. Lubię piłkę nożną no i gry typu Fortnite i cs:go. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ według mnie na serwerze jest zbyt mało adminów i gracze nie przestrzegają regulaminu.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:151380785
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4 h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 16-20
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 847 h
14. Czy posiadałeś już admina: tak

Przyjęty na okres próbny 2 tygodni. 

W dniu 27.03.2018 o 20:26, Sklejek napisał:

1. Nick: Sklejek.
2. Imię: Max.
3. Wiek: 14 ( w maju 15 )
4. Znajomość sourcemod (0-10):  8.
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **:  Mam na imie Max mieszkam w woj. warmińsko mazurskim a dokładniej w małym miasteczku - Biskupiec. Gram na serwerach takich jak : dr , jb i ndm. Od deathrun'a miałem 3-miesięczną przerwę, ale wróciłem. Myślę że na serwerze zachowuje się mniej-więcej poważnie (w odróżnieniu od jb). ;d
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc administracji w ogarnianiu serwera , pomagać graczom oraz zapobiegać sytuacją typu skracanie pułapek czy wyzwiska.  :>
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze : 18-23 Weekendy 13-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Main konto : 1800h Smurfy : 200h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

Przyjęty na okres próbny 2 tygodni. 

 

W dniu 31.03.2018 o 22:17, 1000zł napisał:
1. Nick:│█║▌║▌║║▌║ 1000zł ŖËMÖXÏĶ
2. Imię:Łukasz
3. Wiek:14
4. Znajomość sourcemod (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie **:Mam 14lat lubie bardzo serwery typu dr historie z cs zaczełem 2 lata temu.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ jest mało administracji i często jak coś się  dzieje jej nie ma.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Moge grać codziennie.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):zazwyczaj w tygodniu o 15 a w weekendy z rana 10.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2,359 godz
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków)Tak juz 3razy.

Co do Ciebie jeszcze nie jestem przekonany, pograj trochę i spróbuj później.

Edytowane przez WujoS
Werdykt.
  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zamykam szybką rekrutację. Trzech adminów zostało przyjętych na okres próbny.

 

 

Edytowane przez WujoS
  • Dziękuję 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ezuss1337 zmienił(a) tytuł na [DR] Szybka Rekrutacja - OTWARTA!
  • WujoS zablokował(a) ten temat
  • ezuss1337 odblokował(a) ten temat

1. Nick:  Kobusz


2. Imię:  Patryk


3. Wiek:  16


4. Znajomość sourcemod (0-10):   5, będę się jeszcze uczył


5. Sprawny i działający mikrofon:  jest i działa jak należy 


6. Parę słów o sobie **:  Mam na imię Patryk mieszkam w Łazach  (niedaleko Dąbrowy Górniczej)

dobrze znam język angielski, uczę się języka rosyjskiego 3 lata,

po wakacjach zamierzam pójść do technikum informatycznego


7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem żeby pomóc na serwerze, bywam tam bardzo często oraz pomagam innym graczom kiedy tego potrzebują. Ostatnio widziałem bardzo dużo osób łamiących regulamin a z racji tego że rzadko wchodzi jakiś admin na serwer mógłbym tam nadzorować i banować tych co trzeba.


8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  Jeżeli nie będę miał żadnych sprawdzianów kartkówek etc. to większość wolnego czasu


9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj od 16 max 17 do północy a nawet dłużej,

w weekendy róznie ale najczęściej od 13 do końca dnia (z przerwami oczywiście)
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: aktualnie posiadam 1000 godzin gram w CS:GO od 2014 z przerwami

dużo grałem na serwerach CS:GO najczęściej areny DR i CoD mody najwyższa ranga jaką posiadałem : mge


11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem admina na kilku serwerach cs 1.6 oraz na 2 serwerach CS:GO

Edytowane przez Kobusz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Sklejek ;x
2. Imię: Max.
3. Wiek: 15.
4. Znajomość sourcemod (0-10):  9.
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Jestem Max mam 15 lat chodzę do 2 klasy gimnazjum. Interesuje się piłką nożną oraz grami komputerowymi. Pochodzę z woj. warmińsko - mazurskiego. W wolnym czasie lubie także wyjść z kolegami na dwór, pochodzić po mieście czy pograć w cs'a
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc , ponieważ grono administracji znacznie się ostatnio zmniejszyło , a ja zauważyłem , że na tym serwerze często się obrażają oraz skracają pułapki.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze : 16-23 Weekendy : 14-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2500h - 3 lata grania w tą giereczke
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak.

  • Like 5
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2018 o 20:27, Sklejek napisał:

1. Nick: Sklejek ;x
2. Imię: Max.
3. Wiek: 15.
4. Znajomość sourcemod (0-10):  9.
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Jestem Max mam 15 lat chodzę do 2 klasy gimnazjum. Interesuje się piłką nożną oraz grami komputerowymi. Pochodzę z woj. warmińsko - mazurskiego. W wolnym czasie lubie także wyjść z kolegami na dwór, pochodzić po mieście czy pograć w cs'a
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc , ponieważ grono administracji znacznie się ostatnio zmniejszyło , a ja zauważyłem , że na tym serwerze często się obrażają oraz skracają pułapki.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze : 16-23 Weekendy : 14-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2500h - 3 lata grania w tą giereczke
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak.

Przyjęty na okres próbny 2 tygodni. 

W dniu 28.05.2018 o 21:57, Kobusz napisał:

1. Nick:  Kobusz


2. Imię:  Patryk


3. Wiek:  16


4. Znajomość sourcemod (0-10):   5, będę się jeszcze uczył


5. Sprawny i działający mikrofon:  jest i działa jak należy 


6. Parę słów o sobie **:  Mam na imię Patryk mieszkam w Łazach  (niedaleko Dąbrowy Górniczej)

dobrze znam język angielski, uczę się języka rosyjskiego 3 lata,

po wakacjach zamierzam pójść do technikum informatycznego


7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem żeby pomóc na serwerze, bywam tam bardzo często oraz pomagam innym graczom kiedy tego potrzebują. Ostatnio widziałem bardzo dużo osób łamiących regulamin a z racji tego że rzadko wchodzi jakiś admin na serwer mógłbym tam nadzorować i banować tych co trzeba.


8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  Jeżeli nie będę miał żadnych sprawdzianów kartkówek etc. to większość wolnego czasu


9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj od 16 max 17 do północy a nawet dłużej,

w weekendy róznie ale najczęściej od 13 do końca dnia (z przerwami oczywiście)
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: aktualnie posiadam 1000 godzin gram w CS:GO od 2014 z przerwami

dużo grałem na serwerach CS:GO najczęściej areny DR i CoD mody najwyższa ranga jaką posiadałem : mge


11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem admina na kilku serwerach cs 1.6 oraz na 2 serwerach CS:GO

Bardzo często widzę cię na serwerze i starasz się pomagać innym. Przyjęty na okres próbny 2 tygodni. 

Edytowane przez ezuss1337
  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Tundrox
2. Imię: Mikołaj
3. Wiek: 13
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6 
5. Sprawny i działający mikrofon: jest
6. Składka (tak/nie): nie
8. Parę słów o sobie: Cześć jestem Mikołaj lubie pograć se w kosza.Lubie anime.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem ponieważ ludzie nie stosują się do regulaminu.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:195510055
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:od 1-5 godz.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze,weekendy.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 579 godz.
14. Czy posiadałeś już admina? : tak
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Korty Smith
2. Imię: Kacper
3. Wiek: 15
4. Znajomość sourcemod (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **:  Mam na imię Kacper interesują mnie rowery i gry komputerowe mieszkam w Sosnowcu zamierzam pomoc adminom
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: chciałbym pomóc innym trzem adminom i jeden  z adminów mnie prosił
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: z 1-3 godz
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): prawię codziennie
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 749 godz
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 nie

  • Like 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2018 o 21:53, Craftix12 napisał:

1. Nick: Korty Smith
2. Imię: Kacper
3. Wiek: 15
4. Znajomość sourcemod (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **:  Mam na imię Kacper interesują mnie rowery i gry komputerowe mieszkam w Sosnowcu zamierzam pomoc adminom
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: chciałbym pomóc innym trzem adminom i jeden  z adminów mnie prosił
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: z 1-3 godz
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): prawię codziennie
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 749 godz
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 nie

Dam ci szansę ale musisz poprawić aktywność. Jeżeli aktywność się nie poprawi - zabieram admina. Przyjęty na okres próbny 2 tygodni.

W dniu 6.06.2018 o 14:40, Tundrox napisał:
1. Nick: Tundrox
2. Imię: Mikołaj
3. Wiek: 13
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6 
5. Sprawny i działający mikrofon: jest
6. Składka (tak/nie): nie
8. Parę słów o sobie: Cześć jestem Mikołaj lubie pograć se w kosza.Lubie anime.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem ponieważ ludzie nie stosują się do regulaminu.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:195510055
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:od 1-5 godz.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze,weekendy.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 579 godz.
14. Czy posiadałeś już admina? : tak

Masz 13 lat, nie masz mutacji oraz łatwo dajesz się prowokować. Poza tym od kilku dni nie byłeś na serwerze. Odrzucam.

 

Zamykam Szybką Rekrutację.

  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ezuss1337 zmienił(a) tytuł na [DR] Szybka Rekrutacja - ZAMKNIĘTA!
  • ezuss1337 zablokował(a) ten temat
  • ezuss1337 odblokował(a) ten temat
  • Kobusz zmienił(a) tytuł na [DR] Szybka Rekrutacja - OTWARTA!

1. Nick:Gaz z Adriana 
2. Imię: Adrian 
3. Wiek:16
4. Znajomość sourcemod (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: 16 latek z Pomorza (okolice Wejherowa). Uwielbiam przedmioty ścisłe. Interesuję się chemią, chcę założyć swoją własną aptekę w przyszłości. Interesuje się strategiami takimi jak Civ 5. Po przerwie właśnie wróciłem do Cs'a. Udało mi się przed tymi wakacjami zdobyć finalistę i laureata z chemii.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Bo często ,a szczególnie teraz w wakacje ludzie wykorzystują nieobecność adminów do łamania regulaminu ,a chciałbym pomóc temu zapobiec .
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4 godzin
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):  18-02 w dni robocze i weekendy 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 400 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak 

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Lucifer Hepistar
2. Imię: Adam
3. Wiek: 15
4. Znajomość sourcemod (0-10):  9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Adam i mieszkam w małej miejscowości na śląsku. Interesuję się prawem oraz psychologią, chociaż nie jest to zbyt istotna rzecz do pełnienia owej funkcji administratora. Grałem na tutejszym serwerze od ponad 2,5 roku, jak również posiadałem rok administratora. Uważam, że sprawowałem się bardzo dobrze, jak również sumiennie wypełniałem swoje obowiązki
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Na serwerze po prostu brakuje adminów i boli mnie to, że zawsze muszę do jakiegoś pisać w sprawie której ciężko jest cokolwiek zrobić.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2h do 4h 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): rano, wieczorem
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: grubo ponad 1000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, parę razy na tym serwerze.

Edytowane przez Hepi
  • Haha 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: KoSiK
2. Imię: Kacper
3. Wiek: 13
4. Znajomość sourcemod (0-10):  7/10
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **: Mieszkam w województwie zachodniopomorskim lubię grać na kompie 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ bardzo mi się ta sieć spodobała i chce pomóc innym adminom 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3h dni robocze nawet 5h w weekendy
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16 do 19 weekendy 10 do 15 nawet dluzej 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: podan 2k godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  tak 

Edytowane przez kosik
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2018 o 16:09, kosik napisał:

1. Nick: KoSiK
2. Imię: Kacper
3. Wiek: 13
4. Znajomość sourcemod (0-10):  7/10
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **: Mieszkam w województwie zachodniopomorskim lubię grać na kompie 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ bardzo mi się ta sieć spodobała i chce pomóc innym adminom 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3h dni robocze nawet 5h w weekendy
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16 do 19 weekendy 10 do 15 nawet dluzej 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: podan 2k godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  tak 

 

Odrzucam. Nie przestrzegasz regulaminu oraz jesteś za młody.

 

W dniu 8.07.2018 o 23:28, Gaz z Adriana napisał:

1. Nick:Gaz z Adriana 
2. Imię: Adrian 
3. Wiek:16
4. Znajomość sourcemod (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: 16 latek z Pomorza (okolice Wejherowa). Uwielbiam przedmioty ścisłe. Interesuję się chemią, chcę założyć swoją własną aptekę w przyszłości. Interesuje się strategiami takimi jak Civ 5. Po przerwie właśnie wróciłem do Cs'a. Udało mi się przed tymi wakacjami zdobyć finalistę i laureata z chemii.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Bo często ,a szczególnie teraz w wakacje ludzie wykorzystują nieobecność adminów do łamania regulaminu ,a chciałbym pomóc temu zapobiec .
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4 godzin
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):  18-02 w dni robocze i weekendy 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 400 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak 

 

W dniu 9.07.2018 o 15:22, Hepi napisał:

1. Nick: Lucifer Hepistar
2. Imię: Adam
3. Wiek: 15
4. Znajomość sourcemod (0-10):  9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Adam i mieszkam w małej miejscowości na śląsku. Interesuję się prawem oraz psychologią, chociaż nie jest to zbyt istotna rzecz do pełnienia owej funkcji administratora. Grałem na tutejszym serwerze od ponad 2,5 roku, jak również posiadałem rok administratora. Uważam, że sprawowałem się bardzo dobrze, jak również sumiennie wypełniałem swoje obowiązki
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Na serwerze po prostu brakuje adminów i boli mnie to, że zawsze muszę do jakiegoś pisać w sprawie której ciężko jest cokolwiek zrobić.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2h do 4h 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): rano, wieczorem
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: grubo ponad 1000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, parę razy na tym serwerze.

Przyjmuję was na okres próbny 2 tygodni. Wpiszcie się w tym temacie:

Edytowane przez ezuss1337
  • Like 5
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ezuss1337 zmienił(a) tytuł na [DR] Szybka Rekrutacja - ZAMKNIĘTA!
  • ezuss1337 zablokował(a) ten temat
  • 1 miesiąc temu...
  • -_- zmienił(a) tytuł na [DR] Szybka Rekrutacja - OTWARTA!
  • -_- odblokował(a) ten temat

1. Nick: Jakee ;^
2. Imię: Miłosz
3. Wiek:  16 lat.
Znajomo
ść sourcemod (0-10):  8/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Jasne
6. Parę słów o sobie **: Nazywam się Miłosz mam 16 lat, interesuje się koszykówką i programowaniem.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Serwer powrócił, dzieje się samowolka, trzeba to ogarnąć a serwer rozkwitnie.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3/4h, wystarczy spojrzeć w moje GT na JB i wszystko o mnie wiadome.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze po 16, weekendy od ranka.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 2.5k Godzin.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Posiadałem, lecz nigdy nie na tej sieci. 

PS- Dodam, że jeszcze niedawno pisałem podanie na Guarda JB- lecz wtedy jeszcze nie wiedziałem o DR. 

  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Sklejekxgod
2. Imię: Max.
3. Wiek: 15.
4. Znajomość sourcemod (0-10):  9.
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Jestem Max mam 15 lat po wakacjach idę do 3 klasy gimnazjum. Interesuje się piłką nożną oraz grami komputerowymi. Pochodzę z woj. warmińsko - mazurskiego. W wolnym czasie lubie także wyjść z kolegami na dwór, pochodzić po mieście czy pograć w cs'a. Więcej o mnie można się dowiedzieć z rozmowy na tsie
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc , znam się na tym ponieważ miałem już admina na tym serwerze 2 razy i wiem że czasami był tam bardzo potrzebny admin
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze : 18-23 Weekendy : 14-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2700h na wszystkich kontach - 3 lata grania w tą giereczke 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak. nawet na tym serwie ;d

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: JJ
2. Imię: Kacper.
3. Wiek: 16.
4. Znajomość sourcemod (0-10): 7.
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Jestem Kacper mam 16 lat po wakacjach idę do 1 klasy liceum. Interesuje się piłką nożną oraz grami komputerowymi. Pochodzę z woj. dolnośląskiego. W wolnym czasie gram sobie w cs'a, fortnite i minecrafta lubie dobre minecraft potyczki i można mnie nazwać synem kennyS, ponieważ jestem bogiem z Awp.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc , i sprawdzić się jako administrator
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-4h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze : 17-23 Weekendy : 10-2
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: na wszystkich kontach 4k godz na obecnym 500h

  • Like 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: EzusS
2. Imię: Konrad
3. Wiek: 17
4. Znajomość sourcemod (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Interesuję się graniem w gierki(głownie komputerowe) oraz graniem w kosza. Wiecej chyba napisałem w poprzednim podaniu.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomagać w utrzymywaniu porządku na serwerze.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: ok 2h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 17-20
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ok 2000h na różnych kontach.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadałem zarówno admina jak i opiekuna na tym serwerze ;_;

  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności