Kobusz

Opiekun Serwera
 • Content count

  8
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 5h 11m 40s

2 Followers

About Kobusz

 • Rank
  Nowy

Informacje o Profilu

 • Nick
  Kobusz
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

236 profile views
 1. Kobusz

  patrrxd
 2. Kobusz

  Anglia 2:0 Chorwacja
 3. Kobusz

  zsuboK
 4. Kobusz

  PUBG Filmy czy seriale?
 5. Kobusz

  2:1 dla Polski
 6. Kobusz

  Skróciłeś pułapkę na pierwszym zakręcie wiele razy chociaż dostałeś ostrzeżenie, a skracałeś już inne mapy wiele razy, więc to i tak lekko.
 7. Kobusz

  1. Twój nick: Kobusz 2. Serwer na którym masz admina (gdy trzeba): Deathrun CS:GO 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 8. Kobusz

  1. Nick: Kobusz 2. Imię: Patryk 3. Wiek: 16 4. Znajomość sourcemod (0-10): 5, będę się jeszcze uczył 5. Sprawny i działający mikrofon: jest i działa jak należy 6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Patryk mieszkam w Łazach (niedaleko Dąbrowy Górniczej) dobrze znam język angielski, uczę się języka rosyjskiego 3 lata, po wakacjach zamierzam pójść do technikum informatycznego 7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem żeby pomóc na serwerze, bywam tam bardzo często oraz pomagam innym graczom kiedy tego potrzebują. Ostatnio widziałem bardzo dużo osób łamiących regulamin a z racji tego że rzadko wchodzi jakiś admin na serwer mógłbym tam nadzorować i banować tych co trzeba. 8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Jeżeli nie będę miał żadnych sprawdzianów kartkówek etc. to większość wolnego czasu 9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj od 16 max 17 do północy a nawet dłużej, w weekendy róznie ale najczęściej od 13 do końca dnia (z przerwami oczywiście)10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: aktualnie posiadam 1000 godzin gram w CS:GO od 2014 z przerwami dużo grałem na serwerach CS:GO najczęściej areny DR i CoD mody najwyższa ranga jaką posiadałem : mge 11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem admina na kilku serwerach cs 1.6 oraz na 2 serwerach CS:GO