Skocz do zawartości

Niestety, ale musiało nadejść.


ceberi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widze te wielkie niezaniedbanie na jail breaku i ostatnich nieprzyjemnych akcjach postanawiam pożegnać się z tą siecią i tu chce wyróżnik kilka osób

@Netherslay który pisał bezsensownie na mnie skargi, niszczył moje dobre imię i zawsze chciał dla mnie jak najgorzej

@RaoXteR x Bandi ♥ zajebisty ziom

@Bocik spoko morda, bardzo mila osoba

@krystek145 za tę beke, którą robiliśmy na serwerze

@Lift12 pomimo początkowych spór, okazałeś być spoko

@RUDI zawsze był ze mną i jest dobrym guardem

@aassingo najlepszy admin, spoko morda

@I.KILL.YOU SEBUŚ najlepszy guard ever

@SharD pomimo że czasem gniewaliśmy, jesteś spoko guardem

I  całą reszte za niesamowite chwile, ale ten serwer dla mnie nie pasuje.

I musze powiedzieć kilka gorzkich słów o @Jeremaya Gattwold

za czasów kiedy miałeś admina byleś naprawdę fajny, ale teraz mocno zaniedbałeś serwer, faworyzyjesz (podanie petera) skargi, które nikt za grosz by nie przyjął i teraz przyjmujesz/odrzucasz podania PO UWAGA ZNAJOMOŚCI,wielu graczy niepodoba co robisz, tylko boją mówić na głos.

 

Edytowane przez ceberi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje się wyróżniony misiaku, że zostałem jako pierwszy wymieniony otóż zadziwię Cię bo nigdy nie chciałem dla Ciebie źle. Jedynym powodem tego wszystkiego było to, że podpadłeś mi wykorzystując swoją władzę mając guarda na mnie biednym nowym graczu który zestresowany do majka mówił poleconka zaczynając swoja przygodę na jailu ponownie po paru letniej przerwie. No ale jest mi przykro, że uważasz inaczej jak i dlatego że odchodzisz no i życzę powodzonka w dalszym życiu ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic do ciebie nie miałem, jak mogłeś zauważyć naprzykład kiedy graliśmy mm. Normalnie rozmawialiśmy. Szkoda, że odchodzisz. 3maj się i do zobaczenia kiedyś na mm, może nawet wrócisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności