Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Daumian


qrnt

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: :]

Nick oskarżonego: Daumian

IP/SID oskarżonego (komenda status): Daumian STEAM_2:0:1494883559  37.248.158.94  Nonsteam

Godzina i data przewinienia: 2017-07-14 14:45

Opis sytuacji: na mapie jail_facebook Daumian jako strażnik poszedł z nami na piłke i kazał mi i Harremu Potterowi ustawić się w jednej bramce , Piotrowi w osobnej potem mu dał glocka z 20 nabojami i włączył boks ,odwołał wszystkie nakazy i zakazy i graliśmy mecz do 3.Chodzi mi o to że regulamin mówi tak:  4.11 Klawisz ma zakaz dawania broni więźniowi

Dowody (demo, screeny, świadkowie): Świadek @PIOTR_xD i Harry Potter

Edit#1:Dobrze @PIOTR_xD ale ja np. nie mialem respektu ani dolarów czyli nie miałem jak oszukiwać a ty miałeś glocka z 20 ammo a wystarczyłoby ci 3 żeby 1 osobe zabić.Ja nie zdążyłem podbiedz a ty mnie już zabiłeś bo miałeś broń a ja tylko pięści

Edytowane przez qrnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 4.11 Klawisz ma zakaz dawania broni więźniowi (Nie tyczy się to w przypadku zabaw gdzie może być to potrzebne)
 
Były 3 osoby - Ja, Bużka, Harry i byliśmy na piłce. Składy były 2 vs 1 wiec ja bylem sam. Daumian włączył walkę i dal mi glocka. Graliśmy do 3 ale można było oszukiwac.
Dał mi glocka bo bylem sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PIOTR_xD napisał:
 4.11 Klawisz ma zakaz dawania broni więźniowi (Nie tyczy się to w przypadku zabaw gdzie może być to potrzebne)

A ja oświadczę ci piotr, że powinieneś wyrzucić broń, dziwi mnie tylko, że nie uważałeś tego za faworyzację...

Do czego jest potrzebny glock na piłce? Po za tym Daumian nie powinien dawać ci żadnej broni, żebyś ty zabijał graczy, od tego jest zabawa do eliminacji.., dlaczego nie zwróciłeś mu uwagi? Po co dodajesz punkty z regulaminu jak ich nie rozumiesz, albo celowo wykorzystujesz? Powinieneś dostać ostrzeżenie od Ktosia, a Daumian to jak wyżej, wyjaśniony.

Edytowane przez StyX
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam tu Daumiana bronic, ale chcial on zrobic zabawe w ktorej sie gralo a takze sie nawalalo przy okazji, ale srednio to wyszlo. 

Skoro jakas zabawa wymaga broni to straznik ja daje wiezniom tak jest w regulaminie więc nwm czego Styx nie rozumiesz. Dał mi bron z tego powodu iz ich bylo dwoch a ja jeden - tak chcial wyrownac szanse, wiec nie zwrocilem mu uwagi, ale wyszlo jak wyszło.

Czy postapilem dobrze czy zle to ta decyzje zostawiam opiekunom i przyjme kazde konsekwecncje

A i jak by byly jakies bledy to wybaczcie bo na tel pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PIOTR_xD napisał:

Wiesz Nemo niby tak, ale nie do końca bo nie możemy banowac strażników i adminów od tego są decyzje opiekunów.

Ponoszę za to karę, ale bieganie na ab jest  chyba poważniejsze...

Piotr tylko na JB jest to w regulaminie, że admin nie może banować drugiego, chodź jest to dla mnie głupie- wyjaśnił to kolega. 

Jestem gotowy ponieść karę o ile dana będzie, ale chce żeby tak sprawa przez opiekunów nie była rozwiązana jak zawsze typu: "gracz zostaje odbanowany i dostaje ostrzeżenie" O NIEEEE tak się podejść nie dam.

Gracz ewidentnie podchodził do gry z aktywnym banem, a wiemy, że jest to pewnego rodzaju czit, który pozwala nam grać w trakcie bana.

#OBOSZZZ

 

Edytowane przez Nemo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, PIOTR_xD napisał:

Wiesz Nemo niby tak, ale nie do końca bo nie możemy banowac strażników i adminów od tego są decyzje opiekunów.

Jaka decyzja opiekunów? Co ty wogóle piszesz? To po co jest w takim razie admin? Zeby sobie pobiegać po serwerze i poczytać gazetę? Opiekun ma się opiekować serwerem od strony technicznej a nie pilnować żeby ktoś na AB nie biegał....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PIOTR_xD napisał:

Skoro jakas zabawa wymaga broni to straznik ja daje wiezniom tak jest w regulaminie więc nwm czego Styx nie rozumiesz. Dał mi bron z tego powodu iz ich bylo dwoch a ja jeden - tak chcial wyrownac szanse, wiec nie zwrocilem mu uwagi, ale wyszlo jak wyszło.

To ty nie rozumiesz, że faworyzował cię w ten sposób, a ty nie rozumiesz regulaminu.. Nie daje się broni 1 więźniowi dla "wyrównania składów", tym bardziej, że dał on ci 1 magazynek....

Edytowane przez StyX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@King of Lions

Ale ty chyba czegos nie rozumiesz. Administrator niee ma prawa banowac innego adminstatora od tego sa opiekunowie. Po to jest regulamin zeby sie do niego stosowac a nie zeby go olewac. 

@StyX

Popełniłem bład i sie do tego przyznaje, wkoncu jestem czlowiekiem i nie jestem nieomylny. Na moim błedzie przewazyla zla interpretacja regulaminu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PIOTR_xD napisał:

@King of Lions

Ale ty chyba czegos nie rozumiesz. Administrator niee ma prawa banowac innego adminstatora od tego sa opiekunowie. Po to jest regulamin zeby sie do niego stosowac a nie zeby go olewac. 

@StyX

Popełniłem bład i sie do tego przyznaje, wkoncu jestem czlowiekiem i nie jestem nieomylny. Na moim błedzie przewazyla zla interpretacja regulaminu.

@PIOTR_xD to ty chyba nie rozumiesz funkcji admina. Jeżeli admin widzi, że inny admin jest jest odpalony lub łamie regulamin, to drugi może, a nawet powinien (ma obowiązek) zbanować, zwłaszcza, jeżeli chodzi a aktywnego bana. A co do regulaminu, to nie ma tam żadnego zakazu banowania admina przez admina, jeżeli ten złamał regulamin.

Edytowane przez King of Lions
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy administrator wie o tym iz innego adminstratora banowac nie mozna. Nawet Nemo tak jak wspomnial wiedzial o konsekwencjach. Sa rzeczy wazne i wazniejsze wiadomo ze jak admin bedzie latal na odpalr no to jakos zareagowac trzeba. Nwm czemu tego punktu w regulaminie nie ma, jest on jednak w regulaminie ogolnym, ale on duzego znaczenia nie ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest wiadome że admin nie moze banowac innego admina za to może się degrad skończyć albo skarga więc lepiej niech to opiekunowie zalatwia. Ja tam jestem tego samego zdania co Piotr i radzę narazie komuś zamkac skargę bo się nie potrzebny spam robi

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynając od początku: 

Damian nie poniesie i tak żadnej kary dzięki skardze, bo lata na ab i jak go zobaczycie to banujcie z góry, nieważne, czy ma flagi czy nie - regulamin jest taki sam dla wszystkich, nie ma to tamto.

Druga sprawa jeżeli chodzi o broń. Ja osobiście kiedyś robiłem coś takiego, że dawałem broń z paroma nabojami drużynie, która była stratna w stosunku do drugiej, włączałem boxa i zakazywalem się bić drużynie, która ma przewagę. Za takie coś w przypadku piłki nie będę karał, bo byłbym hipokrytą, w tej sytuacji popieram Piotra, ale ogólnie popieram Styxa i jego tok rozumowania.

Trzecia sprawa. Regulamin ogólny jest ważniejszy, bo pod niego są robione regulaminy serwerowe i muszą się do niego stosować. Tak jak artykuły do Konstytucji. Ale osobiście nie pamiętam co jest gdzie xD Przynajmniej tak to powinno być w moim mniemaniu.

Czwarta sprawa co do banowania innych osób z flagami przez adminów. Opiekunów ani Karola nie zbanujecie, bo mamy immunitet. A jeżeli chodzi o resztę to jest kategoryczny zakaz działania na własną rękę, bo robi się syf, a ja muszę się potem bawić w odbanowywanie, pisanie pierdół i tłumaczenie się. Wolę tego uniknąć. Co jeżeli wchodzi jakiś strażnik/admin na ab? Banujcie, ale nie permanentnie, piszecie wtedy skargę albo do mnie lub Sebka i my wtedy zmieniamy bana na permanentny, albo go usuwamy. Jak gościowi minie ban na ab po tych paru h? Banujecie na dzień i chuj* spokój, a jak coś to nie będzie krzyków. 

Mam nadzieję, że rozwiałem wszystko, co w skardze było poruszane. Oczywiście przyjmuję.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności