Skocz do zawartości

Żegnam


Sebol1925

Rekomendowane odpowiedzi

Jo i pora na mnie przez długie lata grałem na różnych servach cs-classic 

Sory że nikogo nie uprzedziłem 

@Peter mordo dzięki za wiele lat na jb najlepsza ekipę Ever nikt nie przebije tych czasów

@Jeremaya Gattwold Dzięki mordo za dobrą współpracę ale wszytko się kończy nie mowie ze nie wrócę ale sam wiesz co jest grane o czym gadaliśmy jak było trzeba więc muszę zrobić postój 

@aassingo mordo  czy raczej szwagier dzięki za miłe chwile zajebiste chwilę wiesz co jest 5 do miłego 

nie będę każdego z osobna odznaczal bo zajmie to trochę czasu Dziękuję za Wszytko Każdemu Trzymajcie się!

 

Edytowane przez I.KILL.YOU SEBUŚ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebol będzie mi Cię brakowało :( Jesteś jednym z niewielu starszych graczy , z którymi do tej pory mogłem utrzymywać kontakt. Dzięki Ci za wszystkie chwile spędzone na jb jak i na ts , zawsze było śmiesznie :D Mam nadzieję , że powrócisz do nas albo chociaż odwiedzisz nas na ts! Trzymaj się kumplu! Powodzenia Sebuś ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych administratorów na tej sieci, z wielkim poczuciem humoru odchodzi :( 

No cóż mam nadzieję, że wrócisz, bo zawsze mile się z Tobą grało czy rozmawiało :) 

Trzymaj się i powodzenia w życiu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh Sebuś ;(why? Dobrze będę cię wspominał, te zajebiste chwile na jb. Szkoda że jeden z najbardziej ogarniętych administratorów, jeden z najlepszych graczy na jb (oczywiście nie wchodzą tu umiejętności hihi) odchodzi. 

Na przyszłość popraw troche kolano aima bo nie zawsze wchodzi :D.

Bajo wujek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności