Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][PODANIE] Guard Meduza


Meduza

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Meduza
2. Imię: Piotrek
3. Wiek: 14
4. Znajomość regulaminu serwera (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10

5. Sprawny i działający Mikrofon?(Tak/Nie)**: Tak
6. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/Meduza/193.33.177.87:27051/
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**: Siemano. Mam na imie Piotrek za 3 miesiace kończe już 15 lat. Jestem dość rozrywkowym chłopakiem, lubie jeździć do kolegów, grać z nimi w coś, pływanie na basenach, wypady z kolegami na jezioro itd. Dlaczego ja miałbym zostać strażnikiem? Otóż na serwerze jestem bardzo lubiana osobą przez prawie wszystkich, chciałbym pomóc administracji w problemach na serwerze, jestem pomocny chłopak, lubie sie starać o coś. Spędzam troche czasu na serwerze, raz po południu, raz po nocach i widze że jak ktoś łamie regulamin to chciałbym temu zapobiec ale nie moge. Pisze te podanie ze względu na to że jak widze że ktoś łamie regulamin to chce zapobiegać tym sytuacjom.
8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-4h

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): W dni robocze moge spędzić 2 godziny na serwerze a w weekendach już więcej czasu do 4 h.

11. Czy przeszedłeś już mutację?(Tak/Nie): Tak
12. Staż w grze counter strike 1.6: 7 lat
13. Czy byłeś już adminem?(Nie podajemy linków): Nie

@edit

@King of Lions

@qrnt

@StyX To że ja na swoim koncie nie mam żadnych postów bo nie dawno założyłem, to nie musi oznaczać że konto jest pod podanie.

Edytowane przez Meduza
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK:

+ Dobre mikro,

+ Jest spoko, ogarnia,

+ Dobre GT,                                                                                                    POWODZENIA!

+ Dobrze rozpisane podanie,

+ Dobra znajomość regulaminu,

 

@StyX A dowód masz ? Myślisz że ja wiem o wszystkim co się na serwerze dzieje. Piszę o tym co wiem...

Skoro byłeś przy tym to spk. Aczkolwiek komenda może zostać zmodyfikowana przypadkowo... Chodzi mi o sytuacje gdzie np. Gracz grał na deathrun'ie i automatycznie ma wpisana komende cl_forwardspeed 1000, po czym wchodzi na JB a ta komenda zostaje

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE :

Tak jak @King of Lions napisał konto pod podanie

Nie ogarniasz CT

Krótko grasz na serwerze i już chcesz strażnika

+/- GT

 - nie zna regulaminu

 - Gra na multi-koncie 

Edytowane przez qrnt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie na NIE!!!!!

-kłamstwa w podaniu..

-kłóci się z administracją

-nabija respekt, będąc na serwerze sam wpisuje /pray (respekt za modlitwę), po czym pisze kill w konsoli, mapa się buguje, tzn robi się dzień 0, czas się resetuje, tak jak by była nowa mapa, po czym wpisuje /pray, itd..

-tak jak sequell konto pod podanie...

Modyfikowanie komend, cl_forwardspeed/sidespeed/backspeed uważasz za znajomość regulaminu PIOTR??

@edit

@PIOTR_xD no piszę to, bo byłem przy tym... w tym czasie też kłócił się ze mną, że nic nie zmieniał... demko jest..

Edytowane przez StyX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale na nie:

-Nie należysz do osób co NAJLEPIEJ ogarniają

-Grasz tak krótko, pograj jeszcze :D

-Otrzymywałeś trochę banów za freekille itp.

-Konto pod podanie, to nie jest ważne, ale jednak tych 5 postów powinno być :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na nie! 

-GT musisz podszlifować

-Nie ogarniasz w CT

+Wiek

-Na pewno nie znasz regulaminu na 8

-Jak już Nemo pisał, 5 postów musi być 

Edytowane przez Rumunejszyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE!

-Trochę za krótko grasz

-Nawet brak wymaganych 5 postów :/

+Mikro

+Regulamin (Jeśli to prawda)

Ja z rumunem zanim złożyliśmy podania na Guarda graliśmy chyba 2 czy 3 miesiące, więc pograj więcej i pokaż że jesteś godzien tej funkcji :v

Dnia 20.07.2017 o 18:40, Meduza napisał:

To że ja na swoim koncie nie mam żadnych postów bo nie dawno założyłem, to nie musi oznaczać że konto jest pod podanie.

Tak konto jest pod podanie bo założyłeś je, aby napisać podanie xD na te 5 postów wystarczy posiedzieć 5 min max 10.

W twoim podaniu brakuje trochę ładu i składu, a przynajmniej ja mam takie wrażenie.

 

@Edit. Były na ciebie skargi za łamanie regulaminu.

Edytowane przez CYGAN xD
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto pod podanie, to Cię w pewnym stopniu skreśla, co do serwera, jesteś trochę nie ogarnięty musiał byś popracować nad sobą, kultura itd, na razie na nie. Popraw się i masz mój głos :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje GT mi się podoba. Przyjmuję Cię na okres próbny 2tyg w tym czasie nadrób posty i pokaż, że Ci zależy grając na serwerze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności