Skocz do zawartości

Pytanie


Darker

Rekomendowane odpowiedzi

Już pal sześć bana (http://amxbans.cs-classic.pl/bans/53834.html), choć widać, że nowi admini to chyba nie ogarniają ;)

Razem z Shadow Angel mieliśmy problem, nie wyświetlało nam tego co się pisało na zwykłym czacie (y), więc żeby móc pogadać musiałem korzystać z u@. Jak widać adminowi to bardzo przeszkodzało, szkoda że nie przeszkadzało im ich pisanie głupot na y@ mapę wcześniej. Ale pal sześć, jakieś porady dla nas jak pozbyć się tego problemu? Zamiast wiadomości naszych i innych graczy, było tylko s1, s2. Jak minie ban dam screena jeśli samo nie przejdzie ;)

@edit

Yhm, Siwy mówi, że to niby wszędzie tak się zepsuło po aktualizacji, yhm, jakieś więcej info? :D

Edytowane przez Darker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze uważam ze dostałes słusznego Bana od Next'a Spamowałeś ciągle u@ więc co miał zrobić ? , to nie jest nasza wina że czat ogólny nie działa sami się zastanawialiśmy czemu . to cie wcale nie kłoniło do tego Abys spamował u@ ..takie jest moje zdanie

Edit. A z tego co widze to czat doskonale juz działa

Edytowane przez Slipknot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Slipknot napisał:

Po pierwsze uważam ze dostałes słusznego Bana od Next'a Spamowałeś ciągle u@ więc co miał zrobić ? , to nie jest nasza wina że czat ogólny nie działa sami się zastanawialiśmy czemu . to cie wcale nie kłoniło do tego Abys spamował u@ ..takie jest moje zdanie

Edit. A z tego co widze to czat doskonale juz działa

 

28 minut temu, Black-Hunter napisał:

Czat szwankuje z powodu przeróbek steam dlatego wyświetla się s1 s2 a spamować spamowaleś więc nie rób z siebie niewiniątka. :]

I co ty teraz piszesz tutaj, ja moge zrozumieć ze jedna osoba ma pierdolca umysłowego ale 2 i to adminów?

Taka straszna rzecz, spamowanie kiedy serwer ma średnio 10 graczy na 20 slotów, i wy jako admini tym bardziej utrudniacie gre i te trzymanie graczy na serwerze staje sie trudniejsze. Takie osoby nie powinny pełnic stanowiska

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban za spam na U@? Mocno śmieszne

 

Bug s1:s2 występuje tylko u użytkowników steam, więc admin czy nie admin, jeśli ma cebulo-csa, to u takowego czat będzie działał jak zawsze.

Resztę tematu wydaje mi się, że sprostował Siwy, prócz elementu Spamu na Y@, jednak sam tego bardziej nie poruszam, gdyż nie mam podstaw.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Dobra teraz sam tu nic nie rozumiem... ROZMAWIAŁEM Z WAMI, ŻE DO PÓKI JEST S1,S2 MACIE POZWOLIĆ PISAĆ NA u@ TAK SAMO WY MACIE ODPISYWAĆ NA y@@....

A nie jakieś pie*dolenie młotka za pomocą amx_bans'a

 

A za spam na Y@ to admin powinien dostać ostrzeżenie ( Chociaż zależy który bo co niektórzy mają już ostrzeżenie )

Karol to s1, s2 cały czas naprawia więc koniec tematu

Żaden admin z cod moda nie ma banować ludzi jak piszą na U@ jeżeli mają problem z s1,s2 i mają udzielić im odpowiedzi poprzez Y@.

/PS @Kasia! weź im przetłumacz okej ? :)

 

S1 oraz S2 jest przez aktualizację Steam Wiecie jak to jest raz na 6 lat Steam robi aktualizacje 1.6 ^^ :D

A jeszcze coś takiego dodam

Wiecie, że na codzie jest coraz mniej graczy? to po co banujecie ich jeszcze za coś typu "spam na U@" ??? W taki sposób to gracze pouciekają do końca... Nie mają jak się niektórzy dogadać przez s1,s2 pytają się na U@ a admini co? Żeby było łatwo i nie udzielać odpowiedzi "bo trzeba grać dla ranku" to wchodzą w amx i banują... Jak tak dalej będzie to założę się, że w tym miesiącu @-_- zamknie jeszcze ten serwer bo nikt tu nie będzie grał prócz adminów którzy będą siebie banować jeszcze za spam na U@ XD

Edytowane przez JC PLAMBYGG AS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że up wytłumaczył? 

Admini czekajcie na wiadomość w naszej grupowej konwersacji. 

 

S1:S2 jest przez tą głupią aktualizację steama. Dopóki nie ogarniemy jeszcze jaki tag to powoduje, że dobry kod nie działa, to nadal to będzie. Nikt nie podeśle nawet głupiej linijki z tym. A ja jak to wytrzasnę? Każdy płacze, że jest błąd, nikt nie pomoże....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności