Skocz do zawartości

Oficjalnie żegnam


Sebol1925

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie się zegnam presja jest zbyt duża a ciężko ja utrzymać na barkach długo o tym myślałem.  Niestety jestem zbyt szczery i nie będę nic ukrywał moja sytuacja życiową jest bardzo tragiczna i muszę wszytko ratować kiedyś wiedziałem że będę musiał podjąć najbardziej cieszą decyzję w życiu i właśnie tak się stało próbuje ratować dom rodzinę której praktycznie mam całe nocena i dnie mnie to meczylo @Jeremaya Gattwoldsory za wszystko wiesz o co chodzi jutro usuwam konto nie zostanie śladu po sobie trzymajcie się wszyczysz i szczęśliwego życia życzę Żegnam

@.xDjestem szczery z każdym nie mam nic do ukrycia więc dlaczego miałem nie napisac nie oczekuję wsparcia poradzę Sobie sam więc spoko luźno 

 

 

Edytowane przez I.KILL.YOU SEBUŚ
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca co w twoich słowach oznacza "ratować rodzinę", ale jeżeli jest to to o czym myślę to się cieszę. Od kiedy Cię poznałem czekałem, aż podejmiesz taką a nie inną decyzje. Nie poddawaj się stary. Dzwoń codziennie jeżeli będziesz czegoś potrzebował. Nie chowam już urazy stary, Je*ać laski. Przyjaciel jest ważniejszy <3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, damianzwolak napisał:

Mordo nie gadaj głupot tylko dawaj na ts to pogadamy 

Dookladnie jak ziemniak napisal wbijaj i gadamy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

No ziomuś ; ) Życzę Ci aby wszystko się powiodło ku twoim oczekiwaniom. Nie poddawaj się, nie hamuj, rób co do Ciebie należy. Szacuneczek ; )

Nie zatrzymujcie go, też powinienem napisać temat pożegnalny ; d ale trzymają mnie tutaj pewne osoby, które dopóki nie złożą rezygnacji, dopóty nie złożę Ja.

Sebuś, Powodzenia ; ) !

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde odebrało mi to mowę i chciałem tylko napisać "Narazie" bo chciałem się jakoś rozpisać, ale nie dam rady... Po prostu trzymaj się tam, ratuj wszystko bo widzę, że wiesz co najważniejsze w życiu a nóż widelec uda Ci się i to bardzo szybko. PAMIĘTAJ trzymaj się tego celu i nie odpuszczaj do samego KOŃCA. :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci życzę tego, abyś nigdy się nie poddał. Nie ważne jak trudno będzie, jak wiele będzie Cię to kosztować - nie poddawaj się, bo w końcu przyjdzie czas, kiedy w końcu zaświeci w Twoim życiu słońce i podziękujesz Bogu. Ja się z Tobą nie żegnam, bo najzwyczajniej w świecie nie chce i Ty doskonale o tym wiesz. Po prostu zrób to dla rodziny i bądź przy nich na dobre i na złe, bo teraz Cię najbardziej potrzebują. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna grupa wsparcia dla osób z problemami w życiu, tylko zwykłe forum cs'a, także nie wiem czemu tak na tle piszesz o swoich problemach. Może zabrzmi to chamsko, ale ostatnio trochę syfu tematami narobiłeś w tym dziale, raz się żegnasz, potem witasz, a następnie znowu żegnasz. No miejmy chociaż nadzieję, ze ta decyzja jest bardziej długotrwała, że tak się wyrażę. 

Tobie życzę wszystkiego dobrego i powodzenia dalej. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności