Skocz do zawartości

To do zobaczenia


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Chciałbym oświadczyć, że odchodzę z sieci, chcę zacząć pracę zaczynam nowy etap edukacji + myślę o studiach, w ogóle mnie nie ma w domu a jak jestem to i tak tutaj nie wchodzę, nie widzę takiej potrzeby jak i nie czuję się potrzebny. W sumie prawie już tutaj nikogo nie znam :D
Na tsie będę przesiadywać ale zapewne tylko na kanałach z limitem dwu osobowym grając w lola z kumplem raz na jakiś czas.

CS jest już dla mnie przeszłością od początku 2016 roku, próbowałem do tego wrócić ale chęci zniknęły na dobre. Bez zbędnego przedłużania, myślę, że będę jeszcze wbijać na SB choć to się okażę, żeby w sumie popisać z Kasią :D
Żeby nie było, pozdrowienia ślę do wszystkich, którzy o mnie pamiętali. Myślę, że to najlepszy sposób na wyróżnienie osób - Wy o mnie, ja o Was :D
No rzecz jasna, leje ciepłym moczem na Zygusia bo tam się odzywał coś w poście, a reszcie - SERDECZNIE dziękuję za spędzony czas od końca 2013 roku. Do zobaczenia, mam nadzieję.

Odwiedź i zobacz, czy Cię nie zabrakło - Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich -1 ;)

 

Halla! :D
pre_1487976881__8.png

Edytowane przez James0v
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczyłem, że podniesiesz coda, żebym miał gdzie się rozgrzewać ;)

a tak serio to co było do powiedzenia to sobie kiedyś powiedzieliśmy na gg, powodzenia ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tu wiele osób, tych których jeszcze kojarzysz bo ja też czasami nie odnajduje się, lubi i szanuje cie nie tylko ze względu na cs, co przekłada się że cs nie jest głównym wątkiem i tzn że nie musisz odchodzić ;] Poza tym jesteś potrzebny tej sieci, forum ;] wg moich przekonań. Nowy kroczek w górę, wszystko fajnie ale kiedy ty spędziłeś tutaj lata podobnie jak ja, i ja z miejsca wiem że trudno jest odejść na zawsze.. czyli i ty wrócisz po jakimś czasie, siedź jeszcze .. niedługo i tak wszystko klapnie :D Najbardziej optymistyczny opiekun 1.6 , ale ja to wiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak to jest właśnie. 

Młody ptaszek wyleciał z gniazda, aby nie wiem o co mi w sumie chodzi...

Pa Panie Jamesow, jeżeli to twoje prawdziwe imię. Będę Pamiętał naszą współprace w której nie zamieniliśmy ani jednego słowa. To było piękne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie mogę teraz pisać pożegnania, bo jeszcze wyjdzie, że między nami już nie ma spin albo jeszcze gorzej.

Pomimo niesnasek między nami, uważam, że jesteś/byłeś jedną z najbardziej rozgarniętych tutaj osób, ale i tak Cię nie lubię i to się raczej nie zmieni.

Tak czy owak, powodzenia, bywaj

Edytowane przez Rias
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności