Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie M3LI40D4S


Gość Itachi Uchiha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Itachi Uchiha

1. Nick:M3LI40D4S
2. Imię:Dawid
3. Wiek:14
4. Znajomość regulaminu serwera (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8/10

5. Sprawny i działający Mikrofon?(Tak/Nie)**:Tak
6. Link do swojego GT**@Edit wiem, że słabe ale z każdym dniem staram się poprawiać. :http://www.gametracker.com/player/M3LI40D4S/193.33.177.87:27051/ .
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**: Witam,nazywam się Dawid i mam 14 lat. Lubię grać w piłkę nożną. Lubię też oglądać przeróżne kreskówki,w stylu Anime(To taka japońska kreskówka). A Szczególnie Pokemony Seria XY.Uczęszczam do 2klasy Gimnazjum Im. Cichociemnych.Chodzę na treningi piłki nożnej i na różne turnieje związane z tym właśnie sportem. Ja gram na pozycji Bramkarza. Moim idolem jest oczywiście Iker casillas.Pozycja kapitana Zajęła mi 4 miesiące.(Bo od paru miesięcy chodzę na owe treningi).Chcę zostać strażnikiem,ponieważ często spotykam osoby robiące freekille,akurat wtedy ,gdy nie ma żadnego strażnika/admina na Owym serwerze i za każdym razem muszę wchodzić na cb lub teamspeaka żeby zawołać jakiegoś strażnika/admina.@Edit lub pidac skargi.
8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:1-4h

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Trudno mi to określić. Dni robocze gdzieś tak 15-22:00 z przerwami. Weekendy - 12-19:00

11. Czy przeszedłeś już mutację?(Tak/Nie):Tak
12. Staż w grze counter strike 1.6:3Lata
13. Czy byłeś już adminem?(Nie podajemy linków):Tak i to tutaj na tej sieci.

@Edit. Akurat wtedy albo idę na basen i zapominam wyłączyć, albo idę coś zjeść na 5 minut A ty akurat mnie kickasz więc...

Edytowane przez Itachi Uchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK:

+Często gra na serwerze

+Spoko jest

+Był już strażnikiem

+staż

+mutacja

- Już chyba ponad 10 razy widze jak siedzisz na spect i nabijasz GT!

Edytowane przez qrnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności