Skocz do zawartości

Kontakt do strażnika/admina


Shino

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie oczekuję od was danych do kontaktu. Po co to? A no po to, że czasami są sytuację, w których trzeba się z kimś skontaktować - logiczne. Będzie tutaj widniał spis danych każdego z was.

-Każdy nowy strażnik/admin ma obowiązek wpisać się w tym temacie zaraz po dodaniu przez opiekuna do kącika. 

-Jeżeli wpisałeś się tutaj, następnie utraciłeś rangę, a potem powróciłeś na stanowisko masz obowiązek wpisać się do tego tematu JESZCZE RAZ - po jakimś czasie ten temat będzie miał x stron, a nikomu nie będzie się chciało szukać waszych danych w odmęcie tematu, dodatkowo nie wiadomo czy są aktualne, więc wyjdźcie mili ludzie krok naprzód i nie utrudniajmy nikomu tutaj roboty, w końcu jesteśmy ekipą. 

-Jeżeli zdarzy się tak, że dany osobnik ma dalej rangę, a zmienił mu się kontakt to ma obowiązek poinformować o tym w tym temacie najlepiej zaraz po zmianie wypełniając wzór z dopiskiem "Zmiana danych do kontaktu" na końcu wzoru. Będzie to duże ułatwienie dla mnie czy dla innych przyszłych bądź teraźniejszych opiekunów, bo można od razu wprowadzić dane do tematu. 

 

Jaki kontakt preferuję? Nie chcę tutaj widzieć jakichś wymyślnych komunikatorów, facebooków czy nawet naszejklasy, tylko coś co jest najprostszym możliwym kontaktem dla ludzie w tej grupie. Preferuję tutaj steam - wiem, że nie wszyscy mają csa na steamie, nie daję wam takiego wymagania, ale warto mieć załączoną samą platformę z włączonym czatem, bo to jest najprostsza komunikacja między graczami csa- GG - raczej bym prosił o wstawienie GG osób, które faktycznie mają ten komunikator załączony, bo po co mi czy komukolwiek innemu pusty numerek GG - numer telefonu - drugi najlepszy sposób komunikacji ogólnej, nie wymagam wstawiania go tu, ale jest to najłatwiejszy kontakt, bo każdy telefon nosi przy dupie. Jeżeli dzwonisz do kogoś pod numer telefonu to proszę zanim zaczniesz rozmowę przedstaw się i powiedz w jakiej sprawie dzwonisz.  Ostatecznie wymagam od was chociaż steama. 

Wzór: 

Cytuj

Ranga: 

Steam(wymagane):

GG:

Numer telefonu:

^ Jeżeli chcesz podać tylko steam, resztę zostaw puste. 

ZASTRZEGAM SOBIE I INNYM OPIEKUNOM PRAWO DO EDYCJI PUNKTÓW ZAMIESZCZONYCH TUTAJ. 

 

Spis kontaktu: 

@-_-

Cytuj

 

Ranga: Właściciel

Steam(wymagane): Steam

GG:

Numer telefonu:

 

 

@Shino

Cytuj

 

Ranga:  Główny Opiekun

Steam(wymagane): Steam

GG:

Numer telefonu: 501-194-663

 

@vabastian

Cytuj

Ranga:  Zastępca Opiekuna

Steam(wymagane): Steam

GG: 52778071

Numer telefonu: 602 369 630

@StyX

Cytuj

Ranga: Admin

Steam(wymagane):Steam

GG:

Numer telefonu: 731 458 902

 

@Meduza

Cytuj

Ranga: Admin

Steam(wymagane):

GG: - 

Numer telefonu: 508 591 557

 

@Dr.Wiadro

Cytuj

Ranga: Admin

Steam(wymagane): 

GG: 62241203

Numer telefonu:733 974 014

@Rumu.

Cytuj

Ranga: Strażnik 

Steam(wymagane): 

GG: 61493933

Numer telefonu: 

@Baobab

Cytuj

Ranga: Strażnik

Steam(wymagane): Steam

GG:

Numer telefonu:737-623-076

FB: https://web.facebook.com/marcin.wolski.963434

 

Edytowane przez vabastian
Aktualizacja
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranga: Strażnik

Steam(wymagane): http://steamcommunity.com/profiles/76561198059341310/

GG: --

Numer telefonu: Będę zakładał nowy numer w najbliższym tygodniu aktualnie jest taki : 737-623-076

Wolał bym jakiś fb też podać bo jestem tam częściej niż na tel czy na steam

FB: https://web.facebook.com/marcin.wolski.963434

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności