Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na F00lISH


PoLaR

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:PoLaR
2. Kto zawinił? (admin/gracz):admin
3. Nick oskarżonego: F00lISH
4. Steam_ID oskarżonego:macie bo to admin
5. Data i godzina zdarzenia:20:38
6. Mapa: Nwm bo demko niedziała
7. Opis sytuacji:Admin mnie zbanował za ''Chociaż tego nie ma w regulaminie ''Bany za co, i na ile''  Wielokrotne przewinienia.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): baranek  (GO TV  MI NIEDIZAŁA)
 
 

 

4. Bany za co, i na ile.

 

4.1  Wykorzystywanie jakichkolwiek bugów/błędów na mapie -> ban 4h - 1 dzień -> 1 tydzień

4.2  Reklamowanie innych sieci -> Ban na dzień -Ban na tydzień - Ban permanentny 

4.3  Używanie różnego rodzaju wspomagaczy (cheatów oraz innych programów) -> Ban permanentny 

4.4  Obrażanie graczy -> ban 4h - 1 dzień

4.5  Utrudnianie gry -> kick - ban do 3h 

4.6  Zgłaszanie cheaterów na zwykłym say -> kick - ban 5min

4.7  Wulgarne/obraźliwe nicki -> kick - ban 5min - 30min

4.8  Nadużywanie mikrofonu, say'u -> ban 5min - 1h - 1 dzień

4.9  Spam na u@ -> kick - ban 5min - 1h

4.10  Skracanie mapy -> ban 1h - 4h

4.11 Brak kultury -> ban 1h - 3h

4.12  Kampienie w teleporcie i w jego obrębie -> ban 1h - 4h

4.13  Rzucanie flashów swoiemu teamowi/HE przed ukończeniem mapy -> kick ew. ostrzeżenie -> ban 2h

4.14 Wykorzystywanie błędów serwera -> ban na tydzień - ban permanentny (w przypadku posiadania VIP, utrata VIP)

4.15 Wychodzenie/samobójstwo w TT -> ban na 3 godziny

edit1 ja o tym niewiedziałem jakbym wiedział to bym niedostał bana

edit2 mhh czyli na to wychodzi że na JB powinienem  też dostać perma bo mam za dużo banów tak? a po 2 za to powinienem dostać bana na 1 h na to wychodzi. O ile się niemyle to miałem pmuta którego nwm po co mi zdjołeś skoro ja cie o to nieprosiłem.

edit3: jak mi pokażesz że w regulaminie pisze że za to jest perm to zwracam ci chonor. Ja korzystam z regulaminu  nwm jak ty, jak dla mnie powinienem dostac bana na 1 tydzień ale to już nie moja decyzja tylko administratora. Co do kont nie wyzywałem nikogo ani razu na kontach Tylko jak się odezwałęm to esme dało mi słusznego pmuta

edit 4: nwm o co ci chodzi Shard ale ja się lubie z barankiem i mi nie bdz gadał czy mam z nim gadac czy nie gadać. Jak mi udostępnisz goTV które chyba niedizała (mi sie nic niewyświetla) . Jak bdz działało to wstawie demo

edit 5: F00lISH nie przypominam żebym cie obrażał nwm może raz cie obraziłem.

edit 6: to czm ty mi dałeś bana napisałem tylko ''jakaś krowa dała mi muta'' czy dla ciebie to jest obraza  która jest jakby naganna i powinienem dostać za to perma? 

edit 6: poczekamy na roztrzgnięcie skargi.

Edit 7: arab nie przedłużałem ani nie zabiłem się w ct

Edit 8:Shard nie jesteś Bogiem i nie możesz osądzać mnie czy sie zmienie czy nie moze po banie na 7 dni sie zmienie 

Ps. xKardzi nie chce mi sie 3 z polaka robi swoje. Spokojnie jeszcze są  wakacje

  •  
Edytowane przez Polar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bany nie skutkowały, więc poleciał perm. Nie wszystko musi być napisane w regulaminie. Ban nałożony poprawnie.

Pozdrawiam. autor regulaminu DR jak i jego były opiekun razem z byłym opiekunem fiszkiem

 

szkoda, że ze słownika nie korzystasz

 

to weź się za lekcje, a nie każdego wk*****sz

Edytowane przez xKardzio
  • Like 6
  • Dziękuję 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, żeby nieprecyzyjny powód był argumentem za twoim unbanem. Dostałeś już bardzo dużo banów, ostrzeżeń i innych kar, przez co niemożliwym było dla mnie dokładne dobranie powodu. Myślę, że znaczna większość graczy zgodzi się z banem, a jeśli chodzi o to, co właśnie dopowiedziałeś... Ostatnim przewinieniem była obraza, więc złamałeś regulamin, nie widzę, jak miałbyś tego uniknąć znając treść wiadomości Kardzia.

Re:edit1

Nie wiem w jaki sposób działa administracja na JB, ani jakie i ile banów dostawałeś. Za każdym twoim wejściem mocno irytowałeś większość graczy na serwerze: obrażałeś, przedłużałeś, prowokowałeś i nawet wchodziłeś na kilku kontach po otrzymaniu kary. Nie widzę potrzeby tłumaczenia ci podstaw długości bana. Masz rację, ban powinien mieć długość 1h, ale jeśli byłby twoim pierwszym, a ten był chyba dziesiątym i w dodatku od razu po wejściu, co zdarzyło ci się kilka razy pod rząd.

Nie rozumiem czemu miałbyś narzekać na zdjęcie mute, nie ma to sensu na tle twojej skargi.

Re:edit3

Nie mam pojęcia po co wyciągasz sprawę mute'a w skardze, która ma na celu wyjaśnić niesłuszność bana. I tak obraziłeś mnie na czacie, więc naprawdę nic by to nie dało. Jeśli chodzi o pokazanie ci tego w regulaminie, to zwracam honor, nie ma takiego punktu. W grę wchodzi tutaj zwyczajny, ludzki limit wytrzymałości w stosunku do niektórych zachowań.

Re:edit5

Nie wiem, czy wiesz, ale chodzi tutaj o każdą obrazę, nie tylko te skierowane we mnie.

Re:edit6

Mam nadzieję, że w tym momencie żartujesz... To był po prostu ostatni z powodów, dzięki którym dostałeś perma.

Edytowane przez F00lISH
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostawałeś bany wcześniej. Nie działało to zostałeś ukarany permem. Baranek jedynym dowodem ? dziwne bo wy bardzo się lubicie i prawie zawsze jak wchodze na ts widze was razem siedzących na kanale. Twoja skarga nie ma tak naprawde rzetelnego dowodu w postaci dema/screenów. Nie wiesz nawet na jakiej to było mapie.

Pozdrawiam

@Polar gdzie ci zabraniam z nim gadać ? zapytałem czy baranek to twój jedyny dowód. dla każdego grającego na JB/ DR wiadomo że to nie jest rzetelny dowód..

Gościu. Za każdym razem dawać ci bana na 4h/1dzien za to co robisz co chwile i bany nie skutkują otrzymujesz perma bo nie będą cię admini upominać co chwilę bo tobie się zachciało kogoś po wyzywać i myślisz że za 4h wbijesz i znowu pograsz znudzi i ci się i powyzywasz. Nie kończąca się karuzela......

Edytowane przez SharD
  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kiedy wchodziłeś na serwer łamałeś regulamin: przedłużałeś, prowokowałeś, obrażałeś, zabijałeś się w tt na 1 z map, itd...

Jeżeli pojedyncze bany/upomnienia nie skutkowały, to dostałeś perma, proste i logiczne. 99.9% graczy DR podpisałoby się pod tym banem. 

Do odrzucenia :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wy się ludzie nauczycie, że taryfikator banów jest tworzony przez opiekuna (zazwyczaj), żeby był WYZNACZNIKIEM, a nie OGRANICZNIKIEM wydzielanie kar. Po to się przyjmuje człowieka na admina, bo ma mózg i myśli, potrafi się ustosunkować do każdej sytuacji, a taryfikator jest po to, by nie zaszły żadne większe nadużycia. Gdybyś grał na DR:GO za mojej kadencji admina/opiekuna to dostałbyś perma albo długiego bana ode mnie wcześniej niż od Foolisha po tym co robiłeś.

+ nikogo nie interesuje JB, każdy serwer ma własną politykę działania, tutaj jesteś rozliczany z tego co robisz na tym serwerze, a nie na żadnym innym. 

Aktualnie możesz prosić o lekkie skrócenie bana z perma, może się Karol zgodzi, ale nawet jak się zgodzi to po jednym wykroczeniu znowu wylecisz z banem. 

Bardzo serdecznie pozdrawiam, również były opiekun serwera DR z Kardziem i Foolishem. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 godziny temu, F00lISH napisał:

Nie uważam, żeby nieprecyzyjny powód był argumentem za twoim unbanem. Dostałeś już bardzo dużo banów, ostrzeżeń i innych kar, przez co niemożliwym było dla mnie dokładne dobranie powodu. Myślę, że znaczna większość graczy zgodzi się z banem, a jeśli chodzi o to, co właśnie dopowiedziałeś... Ostatnim przewinieniem była obraza, więc złamałeś regulamin, nie widzę, jak miałbyś tego uniknąć znając treść wiadomości Kardzia.

Re:edit1

Nie wiem w jaki sposób działa administracja na JB, ani jakie i ile banów dostawałeś. Za każdym twoim wejściem mocno irytowałeś większość graczy na serwerze: obrażałeś, przedłużałeś, prowokowałeś i nawet wchodziłeś na kilku kontach po otrzymaniu kary. Nie widzę potrzeby tłumaczenia ci podstaw długości bana. Masz rację, ban powinien mieć długość 1h, ale jeśli byłby twoim pierwszym, a ten był chyba dziesiątym i w dodatku od razu po wejściu, co zdarzyło ci się kilka razy pod rząd.

Nie rozumiem czemu miałbyś narzekać na zdjęcie mute, nie ma to sensu na tle twojej skargi.

Re:edit3

Nie mam pojęcia po co wyciągasz sprawę mute'a w skardze, która ma na celu wyjaśnić niesłuszność bana. I tak obraziłeś mnie na czacie, więc naprawdę nic by to nie dało. Jeśli chodzi o pokazanie ci tego w regulaminie, to zwracam honor, nie ma takiego punktu. W grę wchodzi tutaj zwyczajny, ludzki limit wytrzymałości w stosunku do niektórych zachowań.

Re:edit5

Nie wiem, czy wiesz, ale chodzi tutaj o każdą obrazę, nie tylko te skierowane we mnie.

Re:edit6

Mam nadzieję, że w tym momencie żartujesz... To był po prostu ostatni z powodów, dzięki którym dostałeś perma.

Jeżeli na serio dochodziło do takich sytuacji + tak jak powiedział, wchodziłeś na innych kontach, to zgadzam się z permem.

Nie po to sam władowałem tyle czasu (nie tylko ja, bo też osoby które pomagają w jego rozwoju) by ktoś psuł na nim atmosferę gdy właśnie się on rozkręca. Bardzo zależy mi na tym serwerze i chciałbym by utrzymywał dany poziom, a Ty ten poziom chcesz zniszczyć. Jeżeli dam CI UB, to pewnie będziesz dalej powtarzał to co robisz, a więc wszystkie starania (adminów/moje/graczy) włożone w rozkręcenie serwera, pójdą na marne.

 

W tym przypadku zgodzę się na to by taki ban pozostał, mimo iż nie został on nałożony zgodnie z regulaminem.
Admin ma działać tak by na serwerze był utrzymywany porządek i w tym przypadku zgodzę się, że jesteś osobą, która działa na niekorzyść serwera i nie masz prawa tam grać.

 

Na koniec dodam, że regulamin zostanie też przeze mnie zaktualizowany na daniach by takie sytuacje nie miały miejsca.

  • Like 6
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności