Skocz do zawartości

[DR] Rekrutacja na opiekuna i zastępce


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Serwer jest już prawie skończony, więc chciałbym już znaleźć teraz osoby, które będą się nim opiekować. Potrzebuje tylko aktywnych osób, które znają ten mod. Nie potrzebuje osób, które nie przegrały nawet 10 godzin na serwerze.

Imię:  
Nick:
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Znajomość Sourcemod (1-10):  
Znajomość FTP (wgrywanie map , pluginów [1-10]):  
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:

 

Po wybraniu osoby, dostaje ona rangę na okres próbny. W każdym momencie mam prawo zabrać opiekuna jeżeli zachowanie danej osoby lub podejście do serwera nie będzie mi odpowiadać.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat
Imię: Jakub
Nick: Aomine
Wiek: 17
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Od 2 do 4 godzin
Staż na serwerze: 6d 15:33h, poza tym grałem na poprzednich wydaniach serwera.
STEAM: STEAM_1:1:157181834
Znajomość Sourcemod (1-10): 10
Znajomość FTP (wgrywanie map , pluginów [1-10]): 9
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków): Tak
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Pełniłem funkcję admina na paru serwerach i byłem opiekunem na Surfie, oraz poprzednim DR.
Dlaczego akurat Ty: Zacząłem grać na DR:GO pod koniec 2015 roku, a gram do dnia dzisiejszego, przez ten czas zdobyłem rangę admina trzykrotnie.
Za drugim razem udało mi się dostać na stanowisko opiekuna, które pełniłem przez kilka miesięcy. W przerwach między moim graniem na CSC pełniłem
wielokrotnie funkcję admina,jak i kogoś w rodzaju "opiekuna", oraz bawiłem się w zakładanie własnych serwerów różnego typu. To wszystko pozwoliło
mi zdobyć sporą wiedzę na temat funkcjonowania serwerów, ale też umożliwiło mi lepsze poznanie graczy. 
  • Like 12
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Dnia 9.09.2017 o 15:36, F00lISH napisał:

Imię: Jakub
Nick: Aomine
Wiek: 17
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Od 2 do 4 godzin
Staż na serwerze: 6d 15:33h, poza tym grałem na poprzednich wydaniach serwera.
STEAM: STEAM_1:1:157181834
Znajomość Sourcemod (1-10): 10
Znajomość FTP (wgrywanie map , pluginów [1-10]): 9
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków): Tak
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Pełniłem funkcję admina na paru serwerach i byłem opiekunem na Surfie, oraz poprzednim DR.
Dlaczego akurat Ty: Zacząłem grać na DR:GO pod koniec 2015 roku, a gram do dnia dzisiejszego, przez ten czas zdobyłem rangę admina trzykrotnie.
Za drugim razem udało mi się dostać na stanowisko opiekuna, które pełniłem przez kilka miesięcy. W przerwach między moim graniem na CSC pełniłem
wielokrotnie funkcję admina,jak i kogoś w rodzaju "opiekuna", oraz bawiłem się w zakładanie własnych serwerów różnego typu. To wszystko pozwoliło
mi zdobyć sporą wiedzę na temat funkcjonowania serwerów, ale też umożliwiło mi lepsze poznanie graczy. 

Tutaj nie muszę czekać.

Jestem oczywiście na tak.


Napisz do mnie na PW.

 

Rekrutacje zostawiam otwartą na okres około półtora miesiąca.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Adam
Nick: Hepi
Wiek: 14 
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  staram się ustawiać normę w okolicach 2h
Staż na serwerze:  5d 01:23h, grałem na poprzedniej edycji serwera dość sporo
STEAM:  STEAM_1:0:200134198 
Znajomość Sourcemod (1-10): ujmę to w 9 
Znajomość FTP (wgrywanie map , pluginów [1-10]):  Nigdy nie pełniłem tej funkcji. Wydaję mi się że będzie to słabe 1.
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków):  Nigdy
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Tak, Admin na obu edycjach.
Dlaczego akurat Ty: Moja kariera z DR zaczęła się w okolicach 2016r na tej sieci serwerów i od czasu kiedy doszły mnie informację że został wznowiony ten mod od upadku gram po dziś dzień.
 Nie chcę kłamać z tym że wykonam swoją pracę idealnie, chcę spróbować swoich sił w owej sytuacji.
 Zostałem przyjęty do grona administracji na okres próbny i myślę że sprawowałem się dobrze, mimo swojego niskiego wieku.
 W tej sytuacji ubiegam się o tą posadę ze względu na brak większego zainteresowania i chęć opanowanie tej funkcji.
 Chciałbym sprawować funkcję Zastępcy Opiekuna

 

Edytowane przez Hepi
  • Like 6
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Imię: Kuba
Nick: Wazzup Nyga
Wiek: 16
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer: 1-3h
Staż na serwerze: Grałem na początku, później przerwa i znowu wróciłem
STEAM: STEAM_0:0:111117839
Znajomość SourceMod (1-10): 9
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): Ogólnie, potrafię wgrać mapę i jakiś prostszy plugin, wiec 4/10
Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków): Nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Posiadałem admina na 1.6(2 lata temu), oraz posiadam aktualnie na tym serwerze.
Dlaczego akurat Ty: Mam bardzo dużo pomysłów co do tego serwera, serwerami dr/bhop interesowałem się od początku mojej przygody z csem. Więc wiem o tym trybie bardzo dużo, podanie na opiekuna miałem składać wcześniej, ale nie posiadałem admina. 

Edytowane przez Wazzup Nyga
  • Like 3
  • Haha 2
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel
W dniu 21.10.2017 o 17:00, Wazzup Nyga napisał:

Imię: Kuba
Nick: Wazzup Nyga
Wiek: 16
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer: 1-3h
Staż na serwerze: Grałem na początku, później przerwa i znowu wróciłem
STEAM: STEAM_0:0:111117839
Znajomość SourceMod (1-10): 9
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): Ogólnie, potrafię wgrać mapę i jakiś prostszy plugin, wiec 4/10
Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków): Nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Posiadałem admina na 1.6(2 lata temu), oraz posiadam aktualnie na tym serwerze.
Dlaczego akurat Ty: Mam bardzo dużo pomysłów co do tego serwera, serwerami dr/bhop interesowałem się od początku mojej przygody z csem. Więc wiem o tym trybie bardzo dużo, podanie na opiekuna miałem składać wcześniej, ale nie posiadałem admina. 

Dobrze, dam Ci szansę.

Pisz na PW.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zimny. odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności